הדברת כיני יונים

תוכן עניינים

הדברת כיני יונים מקצועית

ירוק הינה חברת הרחקת יונים המספקת שירותי הדברה מקצועיים. לרשותכם צוות מקצועי ומיומן בביצוע ריסוס יעיל ומהיר לסילוק והשמדת הכינים, הידועות גם בשם קרציונים. חדרו אל מרחבכם הפרטי כינים? השירות שלנו יאפשר לכם ליהנות מפתרון מידי, מוחלט ומהיר.

הרחקת יונים באופן עצמאי

הסכנות שטמונות בכיני יונים

כינים אצל יונים בפועל אינן דומות לכינים שכולנו מכירים מגני הילדים. אם כך, איך הן מגיעות אלינו הביתה?

פשוט מאוד: כאשר היונה מוצאת את אזור מגורינו למתאים עבור מגוריה שלה, היא מתחילה במלאכת הקמת הקן ומטילה את ביציה. היונה עצמה מביאה עמה כינים וכך גם גוזליה מהווים קרקע פורייה עבור התפתחותן של הכינים.

עד כאן אנו לא חשים בדבר, וכיני היונים נהנות ממגוריהן. אולם כאשר הגוזלים עוזבים את הקן, וכך גם היונה הבוגרת, אז מתחילות הצרות.

הכינים מתחילות לחפש אחר ביתן החדש, ומתחילות במסע “בירורים” ברחבי ביתנו. בפועל, גוף האדם לא תואם לצרכים של הכינים, אך הן מנסות את מזלן, וכשהן מנסות את מזלן, הרי שאין אנו חולקים עמן את אותה תחושת “מזל”.

הדברת כיני יונים נדרשת כיוון שהן עלולות לגרום ל:

  • פריחה בכל הגוף כתגובה לגורם זר שהגוף איננו מורגל אליו
  • אלרגיה חריפה מאוד אשר עלולה להוביל גם לקשיי נשימה קשים
  • מחלות עור שונות כתוצאה מהחדרת זיהומים
  • עקיצות כואבות ומגרדות

להזמנת שירות הדברת כיני יונים השאירו פניה באתר:

כינים של יונים: דרכי מניעה חשובות

ברגע שבו הכינים חדרו לביתנו או למשרד, הרי שאין מנוס מהזמנת שירות להדברת כינים של יונים. אך חשוב שנדע לזהות את המצבים המקדימים אשר עלולים להסלים במרוצת הזמן.

הדרך האידיאלית והיעילה ביותר למנוע מקרים מסוג זה, הוא ביצוע פעולות יזומות להרחקת יונים אחת לתקופה. באמצעות שימוש ברשתות יונים, דוקרני פלסטיק וסלילים, ניתן לאותת ליונים שאין מדובר במקום שנוח לחיות בו, והן כבר יחפשו אחר אזורים אחרים.

השמדה מוחלטת של כיני היונים

ברגע שבו התחלתם לזהות עקיצות שאינן מיוחסות ליתושים או עכבישים, וברגע שבו הן הופכות לתדירות, ומתקשרות כרונולוגית עם הימצאותן של יונים – הרי שחשוב להזמין חברת הדברות מקצועית לצורך מיגור הבעיה.

לאורך ההדברה אנו משתמשים בריסוס מיוחד המתבסס על חומרי הדברה ירוקים, ומטרתם לשמור על הסביבה וכן לשמור על בריאותם של הנוכחים. הריסוס המיוחד לצורך הדברת כיני יונים משמש אותנו בכל חלקי הבית. אין פינה שעליה נוותר, וזאת כדי להבטיח עבורכם את התוצאה הטובה ביותר.

את ההשמדה המוחלטת נשיג באמצעות מעבר הדרגתי על כל הריהוט והפריטים בבית לרבות קירות הבית, ארונות המטבח, מרפסת השירות, ספות, שטיחים, פתחי אוורור, גגות ועוד.

הנחיות מיוחדות להדברת כיני יונה

אנו אמנם משתמשים בחומרי הדברה ירוקים, אך מוטב היה לסגור מראש אזור אחר שבו תוכלו להיות למשך מספר שעות. את ההדברה נגד כיני יונים מומלץ לעשות בשעות הבוקר.

בטרם שיחתכם עמנו, אנא וודאו שאתם יודעים את גודלו של הבית או המשרד, וכן מצוידים במספר תמונות שיוכלו להמחיש לנו את אופיו של הפרויקט.

מי אנחנו?

ירוק הינה חברת הדברה והרחקת יונים הממוקמת בתל אביב.

אנו מספקים את שירותנו בכל אזור המרכז, ועושים זאת תוך מתן דגש על שירות מקצועי ואדיב, זמינות מהירה ותוצאות ללא רבב

תכנים שעשויים לעניין אתכם

תכנים שעשויים לעניין אתכם

לרוב כיני יונים מגיעות כתוצאה מהקמת קן בקרבת ביתנו / המשרד.

סילוק הקן בהקדם האפשרי, יכול למנוע את הגעתן.

באופן כללי לא, גם הכינים אינן רואות בבני האדם כמטרה.

אולם הן עלולות לעקוץ, העקיצות כואבות ובמקרים בהם מתפתחת אלרגיה, הרי שישנה אפשרות לסכנה בריאותית.

יש להשתמש בחומרי הדברה, ולכן חשוב להיעזר באיש מקצוע מוסמך.

יצירת קשר מהיר

אין לכם זמן לבזבז?
צרו עמנו קשר מידי:

השאירו פניה ונשוב אליכם בהקדם:

דילוג לתוכן