הרחקת יונים חשמלית

הרחקת יונים אלקטרונית

למי מאתנו שנדרש להתמודד עם המטרד של היונים, וודאי גילה שמדובר בבעל כנף עקשן במיוחד. היונה פשוט לא מוותרת על מקומה, וחוזרת פעם אחר פעם לאדנית העציצים, פתח האוורור, קולטן השמש, גג הרעפים וכל מקום שאותו היא מכתירה כמקום מחייה אידיאלי. אך האם הרחקת יונים בעזרת זרם חשמלי נמוך יכולה להיות הפתרון הנכון?

הרחקת יונים באופן עצמאי

עצה של מומחים מטעם ירוק הדברות

איך היונה פועלת? פשוט מאוד, היא מחפשת אחר מקום אידיאלי למחייה. אם היא מצאה אותו, הדרך היחידה לגרום לה לעזוב, היא באמצעות איתות על כך שכבר אין כאן את התנאים האידיאליים שהיא חיפשה.

הפטנט של הרחקת יונים חשמלית, מתבסס על סרט עם זרם נמוך שמעביר את השוק ליונה. היונה מצדה מהר מאוד נרתעת מלשוב והרי לכם פתרון אידיאלי שמביא את המענה כבר מן הפעם הראשונה.

אם כך, למה אנחנו לא ממליצים? בירוק חברת הדברות, מטרתנו היא לספק עבור לקוחותינו פתרונות שיהיו יעילים לטווח הקצר והארוך. הרחקת יונים אלקטרונית בהחלט יכולה לענות על הטווח הקצר, אולם לאורך זמן, תיווכחו לגלות שהיה מדובר בפלסטר בלבד.

על הרשת החשמלית להרחקת יונים

ראשית כל נרגיע אתכם שאל דאגה, אתם לא תמצאו “צלי יונה” על הרשת שלכם. השוק הוא מאוד נמוך והזרם החשמלי פשוט יגרום להן לנוס על נפשן. קצת דקירה של זרם חשמלי ותו לא.

ועם זאת, על הסרט הזה, אותו הסרט שמביא לחשמולה של היונה יש ציפוי מיוחד. למרבה הצער, בטח שבתנאי מזג האוויר שבארצנו, עלול להתקלקל בצורה מהירה.

אותו הציפוי המיוחד, מתבקע לאור שינויי חום-קור וחשיפה ממושכת לשמש הקופחת. לאחר מכן, כל טיפה בין אם כתוצאה מלחות גבוהה ובין אם כתוצאה מן הגשם, תגרום לפריקות חוזרות ונשנות. לאחר פריקה, ועוד פריקה ועוד פריקה, וחוזר חלילה, השוקר עצמו נשרף ואז צריך להחליף את כל המתקן.

בממוצע: אחרי שנה זה הרחקת יונים חשמלית מפסיקה להיות יעילה, ואז עלינו או לרכוש רשת להרחקת יונים אלקטרונית חדשה, או לחפש פתרון חלופי.

להזמנת שירות הרחקת יונים השאירו לנו פניה:

אוקיי, אז לא הרחקת יונים חשמלית - ומה כן?

הרחקת יונים כאמור מתבססת על “הרעת התנאים” של אזור המחייה של היונה.

במקום הרחקת יונים אלקטרונית שאחרי שנה תתברר כדבר מה שצריך לחדש, יש לנו דרכים נוספות וקלאסיות יותר שיכולות להשיג את אותה המטרה, ולשרת אתכם לאורך שנים.

התקנת רשתות נגד יונים

זהו הפתרון האידיאלי עבורכם. כאן לא מדובר בהרחקת יונים חשמלית עם רשת בעלת זרם נמוך, כי אם ברשת קלאסית, שקופה למחצה.

הרשת גלויה, כלומר היונה שמה לב אליה ומראש היא לא מגיעה אל האזור החסום. זהו פתרון יעיל עבור פתחי אוורור, מסתורי כביסה, האזורים המצויים מתחת לקולטי השמש וכן אזורי שילוט לעסקים.

חשוב לציין שזהו גם פתרון נהדר להרחקת יונים ממרפסות, אולם מדובר במפגע אסתטי, ולכן לא כולם מעדיפים את זה.

דוקרנים ליונים

דוקרנים ליונים הם שיטה נהדרת שיכולה להרחיק את היונים מאדניות עציצים, אדניות של חלונות, דפנות של מבנים, מרפסות, שלטים לעסקים וכן הרחקת יונים מגגות רעפים

הדוקרנים עשויים מפלסטיק, והם פתרון זול ויעיל במיוחד. יש להציג אותם באזורים אסטרטגיים ולהתקין אותם בטכניקה מיוחדת שלא תביא להפלתם.

אפשר גם לרכוש אותם עצמאית ולהציב אותם באדניות, אך מומלץ להיעזר באיש מקצוע. כמו כן, לעתים ישנם אזורים שאליהם קשה להגיע ואף מסוכן לאור הגובה (לאור זאת, הצוותים שלנו מצוידים ברישיון עבודה בגובה).

סליל ליונים

האמת? אנחנו יכולים לכתוב על זה מגילה נוספת, אבל בפועל מדובר באותו הפתרון כמו דוקרנים – פשוט זה קפיץ וזה דוקרן.

הפתרון הוא יעיל מאוד, וההעדפה היא הרבה פעמים על-פי תנאי השטח וגם עניין אסתטי.

פנו אלינו לייעוץ

העצה שלנו לגבי הרחקת יונים אלקטרונית הפתיעה אתכם? יש לנו עוד הרבה ידע מקצועי שאספנו מתחת לשרוול לאורך עשור פלוס של עבודה.

נשמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם שירות מקצועי ואדיב, במחירים אטרקטיביים ובהתאם לצורך שלכם.

למידע נוסף, צרו עמנו קשר טלפוני או השאירו פניה באתר לקבלת שיחה חוזרת מנציג.

יצירת קשר מהיר

אין לכם זמן לבזבז?
צרו עמנו קשר מידי:

השאירו פניה ונשוב אליכם בהקדם:

התקשרו

השאירו פניה

דילוג לתוכן