רשת נגד יונים

רשת להרחקת יונים לצמיתות, סילוק והברחה ללא פגיעה ביונה

השימוש במחסומי רשת נגד יונים הינו אחד הדרכים היעילות להגן לאורך זמן על בניינים כנגד כל בעלי הכנף העירוניות. 

השימוש ברשת להרחקת יונים נעשה בעיקר במקומות הניתנים לתיחום כמו: מסתורי כביסה, מרפסות, הנגרים, חללים פנמיים של גגות ומקומות אחרים.

התקנת רשת להרחקת יונים:

התקנת רשתות נגד יונים מתבצעת בד”כ על ידי כבלי מתיחה היקפיים בעובי 2-3 מ”מ אשר מחוברים ע”י אביזרי חיזוק וקיבוע המוברגים לקיר.
כבל הפלדה נמתח ע”י בורג מתיחה מיוחד מפלדת אל-חלד והרשת מחוברת לכבל ע”י טבעות מיוחדות.
הרשת בעלת עמידות גבוהה בפני תנאי אקלים קשים ובפני קרני השמש- uv.

בחברת ירוק אנו שמחים לספק ללקוחותינו שירותי התקנה מקצועיים לרשת נגד יונים אשר מחזיקים לאורך שנים רבות וטובות ובכך מספקים שקט ושלווה מפני המפגעים התברואתיים אשר עלולים להתרחש עם בואן של היונים.

סוגי רשתות להרחקת יונים:

ישנו מגוון רחב של גדלי וסוגי רשתות נגד יונים.
בבנייני מגורים משתמשים לרוב ברשתות שקופות שלא פוגעות כלל באסתטיות של המבנה מכיוון שהרשתות כמעט ולא נראות לעין בלתי מזוינת .

במקרים בהם מדובר בגג בית פרטי או כל שכן מרווחים אשר קיימים בין קולטנים סולריים, הרי שניתן להשתמש ברשתות בעלות מראה גלוי יותר, שכן אין הן משפיעות על המראה הציבורי הכללי.

האם כדאי להשתמש ברשת נגד יונים?

מדובר באמצעי יעיל ושימושי להרחקת יונים ממבנים ובתים פרטיים.

ייתכן אף שמדובר באחד מן האמצעים הנפוצים ביותר כיום, שכן בפתחי אוורור כמו גם גגות הבתים, כמעט ואיננו יכולים לשלוט על הנעשה או לנסות ולהניס את היונים.

חשוב לדעת כי רצוי שהתקנת רשת להרחקת יונים תתבצע על-ידי חברה מקצועית. לא אחת, התקנת רשתות אלו דורשת עבודה בגובה רב מה שמצריך שימוש באמצעי בטיחות הנדרשים כחוק וביצוע עבודות אשר גם אינן שמות בסכנה את עוברי האורח שברחוב.

אז איזו רשת עלינו להתקין כנגד היונים המרגיזות? בירוק נשמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם שירות התקנת רשתות נגד יונים במקצועיות ללא פשרות ובמחירים אטרקטיביים במיוחד.

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

סגירת תפריט

צרו קשר:

03-6816404

או  השאירו פניה:

דילוג לתוכן