רשת נגד יונים

רשת להרחקת יונים לצמיתות, סילוק והברחה ללא פגיעה ביונה

השימוש במחסומי רשת נגד יונים הינו אחת הדרכים היעילות להגן לאורך זמן על בניינים כנגד כל בעלי הכנף העירוניות.

השימוש ברשת להרחקת יונים נעשה בעיקר במקומות הניתנים לתיחום כמו: מסתורי כביסה, מרפסות, הנגרים, חללים פנמיים של גגות ומקומות אחרים.

התקנת רשת נגד יונים:

התקנת רשתות נגד יונים מתבצעת בד”כ על ידי כבלי מתיחה היקפיים בעובי 2-3 מ”מ אשר מחוברים ע”י אביזרי חיזוק וקיבוע המוברגים לקיר.

כבל הפלדה נמתח ע”י בורג מתיחה מיוחד מפלדת אל-חלד והרשת מחוברת לכבל ע”י טבעות מיוחדות.

הרשת בעלת עמידות גבוהה בפני תנאי אקלים קשים ובפני קרני השמש- uv.

בחברת ירוק אנו שמחים לספק ללקוחותינו שירותי התקנה מקצועיים לרשת נגד יונים אשר מחזיקים לאורך שנים רבות וטובות ובכך מספקים שקט ושלווה מפני המפגעים התברואתיים אשר עלולים להתרחש עם בואן של היונים.

סוגי רשתות להרחקת יונים:

ישנו מגוון רחב של גדלי וסוגי רשתות נגד יונים.

בבנייני מגורים משתמשים לרוב ברשתות שקופות שלא פוגעות כלל באסתטיות של המבנה מכיוון שהרשתות כמעט ולא נראות לעין בלתי מזוינת .

במקרים בהם מדובר בגג בית פרטי או כל שכן מרווחים אשר קיימים בין קולטנים סולריים, הרי שניתן להשתמש ברשתות בעלות מראה גלוי יותר, שכן אין הן משפיעות על המראה הציבורי הכללי.

להזמנת התקנת רשת ליונים השאירו פניה באתר:

האם כדאי להשתמש ברשת נגד יונים?

מדובר באמצעי יעיל ושימושי להרחקת יונים ממבנים ובתים פרטיים.

ייתכן אף שמדובר באחד מן האמצעים הנפוצים ביותר כיום, שכן בפתחי אוורור כמו גם גגות הבתים, כמעט ואיננו יכולים לשלוט על הנעשה או לנסות ולהניס את היונים.

חשוב לדעת כי רצוי שהתקנת רשת להרחקת יונים תתבצע על-ידי חברה מקצועית. לא אחת, התקנת רשתות אלו דורשת עבודה בגובה רב מה שמצריך שימוש באמצעי בטיחות הנדרשים כחוק וביצוע עבודות אשר גם אינן שמות בסכנה את עוברי האורח שברחוב.

אז איזו רשת עלינו להתקין כנגד היונים המרגיזות? בירוק נשמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם שירות התקנת רשתות נגד יונים במקצועיות ללא פשרות ובמחירים אטרקטיביים במיוחד.

האם ניתן להתקין רשת יונים לבד?

ישנה האפשרות לרכוש את כל הציוד הנדרש עבור רשתות להרחקת יונים ולהתקין את הרשת באופן עצמאי לחלוטין.

עם זאת, חשוב לקחת בחשבון כי תהליך ההתקנה של רשת שכזו איננו עניין פשוט, וגם לא עבור ה’הנדימן’ המקצועי ביותר. מדובר בפרויקט הדורש דיוק, עבודה מחושבת והתחשבות לא אחת בתנאי שטח שאינם מאפשרים עבודה שרירותית. מה שנכון עבור מבנה מסוים, איננו בהכרח נכון עבור מבנה אחר.

בנוסף לכך, חשוב לקחת בחשבון כי התקנתן של רשתות יונים מצריכה לעבוד לעתים בגבהים מרובים תוך חשיפה מוחלטת לסכנת נפילה! על כן, חשוב להצטייד בציוד הנדרש וחשוב לעבור הכשרה מקיפה באשר לעבודה מקצועית בגובה. וודאי שלא הייתם רוצים להתמודד עם התקנה של תחום שאינכם בקיאים בו, תוך שאתם נמצאים בגובה רב.

לסיום, האם אתם רוכשים את המוצר הטוב ביותר? רשתות יונים יש בשפע, וחברה מקצועית המתמחה בתחום תוכל להמליץ לכם על המוצר היעיל ביותר ולספר לכם את כל המידע שצריך לדעת.

בחרו במומחה להתקנת רשתות להרחקת יונים והיו סמוכים ובטוחים כי היונים יורחקו לאלתר ולצמיתות.

שאלות נפוצות בנושא רשת ליונים

מומלץ שלא. מדובר בעבודה שלא אחת נעשית בגובה רב. כלל הצוותים של ירוק בעלי רישיון עבודה בגובה ומחזיקים בידע הנדרש לשמירה על בטיחותם ובטיחות העוברים והשבים.

מדובר בפתרון האידיאלי ביותר להרחקת יונים.

הרשת שקופה למחצה. לא כי אי אפשר לייצר רשת שקופה, אלא כדי להבטיח שהיונים ישימו לב אליה ולא ייפגעו ממנה ויפצעו.

נותנים שירות אדיב למעלה מעשור 🙂

בחרו את השירות הרצוי

יצירת קשר מהיר

אין לכם זמן לבזבז?
צרו עמנו קשר מידי: