הרחקת יונים מבניינים

הרחקת יונים מבניינים

תוכן עניינים

הרחקת יונים מבניינים ובתים

בעיות היונים נפוצות בכל הארץ ובכל העולם, הן אינן פוסחות על אף איזור בו יש להן מזון ומכסה. היונים נמצאות בסביבת מגורים עירונית של בנייני דירות וגם בסביבה כפרית של בתים פרטיים. בהיעדר אויב טבעי הן מתרבות באין מפריע.

פעולות הרחקת יונים מבנייני דירות שונה מהרחקת יונים מבתים פרטיים, בשני המקרים הדיירים סובלים, אבל חשוב להבחין בסוג המפגע, באופן בו התמקמו היונים במבנה ולהתאים את הדרכים הנכונות ביותר לטיפול בהן.

יונים במבני דירות

בבנייני דירות, מתרכזת הבעיה לרוב באזור מסתורי הכביסה. זהו איזור קלאסי לקינון יונים, כיון והוא פתוח כלפי חוץ ועם זאת מקורה ומוגן מהשמש והגשם. היונים חודרות למסתור הכביסה ומקימות שם קן, מטילות ביצים ומגדלות גוזלים. אנשים רבים הפסיקו להשתמש במסתור הכביסה כליל והתייאשו מלסלק את היונים, המסתור שנזנח מתמלא בלשלשת ותוצרי חיים ועד מהרה הוף למקור זיהום קרוב מאוד לסביבת המגורים ממנו מופצים חיידקים, טפילים ומחלות. 

בעיה נוספת בבנייני דירות היא יונים שיושבות על הגג, לרוב הן שם על מנת לתצפת על הקן שבבניין ממול, או על מנת להתקרר מהשמש. היונים עומדות על קצה הגג ומחרבנות. הלשלשת נופלת על המדרכה, המרפסות, והחניות וגורמת ללכלוך ולנזקים למבנה. לעיתים קורה דבר דומה, כאשר היונים בוחרות כנקודת תצפית מרפסת או עדן חלון של אחת הדירות הגבוהות וכל הדיירים שמתחת סובלים מההפרשות שלהן.

דרכים הרחקת יונים מבניינים

הרחקת יונים מבניינים ניתנת לביצוע בכמה אופנים, הדרך הטובה ביותר היא לטפל בבנין כולו ובכל למנוע את האפשרות שהיונים יעברו ממרפסת למרפסת. כמו כן, במידה והיונים התמקמו במרפסת שמעליך, אם שכנך לא יטפל , לך אין הרבה מה לעשות. ולכן האפשרות הטובה ביותר היא לאטום ברשת מוגנת U.V.  את אזור מסתורי הכביסה, ולהדביק דוקרנים להרחקת יונים בשולי הגג והמרפסות. 

לא תמיד ניתן לשכנע את כל הדיירים להצטרף למימון העבודה במיוחד בבניינים עם 8 דירות ומעלה. תמיד יהיו את השכנים שפחות סובלים או שלהם זה לא מפריע שלא ירצו להכניס את היד לכיס. ולכן קיים הפיתרון הנקודתי, והוא טיפול במסתור בודד והתקנת דוקרנים במרפסת ועדני החלון של הדירה. במקרה כזה היונים לא יוכלו לקנן במסתור הכביסה ולנחות בקצה המרפסת ועדני החלון, אולם במידה והיונים נוהגות לשבת במרפסת גבוהה יותר ולחרבן למרפסת שלכם, עדיין תסבלו. כאשר זה המצב, ולא ניתן להגיע עם הדיירים הרלוונטים להסדר ניתן להתקין גגון מעל האזורים הבעייתית שימנעו מהלשלשת ללכלך את המרפסת.

בכל מקרה ומה שלא יהיה, מומלץ מאוד לא להזניח ולטפל, אם לא ניתן לפעול להרחת יונים מהבניין כולו אז לפחות מהדירה שלכם.

להזמנת מרחיק יונים במרכז, השאירו פניה:

למה חברת ירוק?

ירוק הינה חברה המתמחה בשירותי הדברה, לכידת בעלי חיים, סילוק יונים וביצוע עבודות בגובה.

בכל הנוגע להרחקתן של יונים מבנייני דירות, הרי שחשוב לנקוט באמצעי הזהירות הנדרשים לצורך בטיחותו של מרחיק היונים, כמו גם בטיחותם של העוברים והשבים ברחוב. כמו כן, פעולת ההתקנה צריכה להתבצע באופן מקצועי אשר מחזיק לאורך שנים ארוכות ושמעניק לכם הלקוחות, את השקט הנפשי הנדרש.

לרשותנו צוות מקצועי, ציוד איכותי וזמינות מידית לקריאות בפריסה ארצית נרחבת.

הרחקת יונים מבנייני דירות דרך התקנת רשתות

להלן דוגמאות להתקנת רשתות המסייעות למגר את תופעת היונים בבניין.

הרחקת יונים מבנייני דירות דרך התקנת דוקרנים

דוקרנים הם כלי עזר מצוין המסייע להרחיק את היונים בקלות ובמהירות מן הדפנות של הגגות. בנושא זה, ראו מידע אודות הרחקת יונים מגגות

סליל קפיצי מיוחד כפתרון לבעיית היונים בבניין

אמצעי נוסף המסייע למגר את תופעת היונים. הסליל כמו הדוקרנים, גורם לאי-יציבותה של היונה אשר עד מהרה מחפשת אחר מקום מחייה אחר.

צרו איתנו קשר

לפרטים נוספים התקשרו אלינו למספר: 03-6816404 או השאירו פניה ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.

יצירת קשר מהיר

אין לכם זמן לבזבז?
צרו עמנו קשר מידי:

השאירו פניה ונשוב אליכם בהקדם:

03-6816404 | מוקד ארצי

דילוג לתוכן