קרציונים בעופות

הדברת קרציוני יונים

הקרציונים חיים בקרבת עופות – בלולי תרנגולות ובקיני יונים. הם נמצאים מתחת לקשקשי הרגליים או בסביבת פי הטבעת של העוף וניזונים מדם העופות.

מרגישים עקצוצים ולא בטוחים ממה הם נובעים? יונים או בעלי כנף חיים בקרבתכם באופן תדיר ובכמויות גדולות? התייעצו עמנו: 03-6816404.

קרציונים

תעודת זהות של הקרציון

הם מאוד מאוד קטנים, מאוד מאוד זריזים, אך היו סמוכים ובטוחים שאם אתם תראו אותם, הרי שאתם לחלוטין לא תתבלבלו.

מקור: מדובר בטפיל שנמצא אצל לא מעט עופות, והוא אחת מיני סיבות רבות ושונות שגינן קוראים לנו לבצע פעולת הרחקת יונים מקצועית.

מבנה הגוף: לקרציונים גוף שמתחלק לשני חלקים מרכזיים: הראש והבטן-גב. צבעם לרוב יהיה אפור, אך כאשר הם יאכלו הם עשויים לשנות את הצבע לאדמדם. למעשה זהו פרט שיכול בהחלט להסגיר את זהות הטפיל שפקד את ביתכם או את המשרד.

גודל: גודלם של הטפילים הללו איננו עולה על 2 מילימטרים בלבד.

מחזור חיים: די שטפיל אחד יתנחל בביתכם כדי שבהמשך כבר תפגשו בלא מעט מצאצאיו. הנקבה יכולה להטיל לא פחות מעשרות רבות של ביצים קטנות וזעירות.

להזמנת שירותי הדברה השאירו פניה:

הזמנת שירות מחברת ירוק

ירוק חברת הדברות מקצועית, מספקת את שירותיה בכל אזור המרכז, תוך שימת דגש על תודעת שירות גבוהה וביצוע עבודות הדברה הרמטיות ובאחריות.

חוששים שטפילים שונים התנחלו בביתכם? נעקצים חדשות לבקרים ולא בטוחים ממה נובעות העקיצות המשונות? פנו אלינו עוד היום לקבלת שירות מהיר, מקצועי ואחראי.

יצירת קשר מהיר

אין לכם זמן לבזבז?
צרו עמנו קשר מידי:

דילוג לתוכן