ריסוס נגד יונים

ריסוס נגד יונים

יונים נוטות לקנן בכל מקום שבו הן מוצאות מחסה: מסתורי כביסה, פינות נחבאות במרפסת, פרגולות, וכל אזור אחר שבו יש מקום עבורן. 

כדי להפטר מהמטרד הזה, פותחו מספר תכשירים ביתיים שניתן להשתמש בהם כדי להרחיק יונים באופן עצמאי. אחד מהתכשירים האלו הוא ספריי נגד יונים שמבטיח להרחיק אותן לצמיתות. כיצד עובד ריסוס נגד יונים והאם הוא באמת יעיל? כאן התשובות

כיצד עובד ספריי נגד יונים?

ספריי נגד יונים פותח כדי להרחיק יונים ממקומות שהן מקננות בהן. תרסיס נגד יונים מכיל כימיקלים שמפיצים ריח שדוחה יונים. כתוצאה מכך, כאשר יונים מתקרבות לאזור שבו יש ריסוס נגדן, הן מריחות את התרסיס ומתרחקות ממנו. מוצרים מהסוג הזה מבטיחים להרחיק יונים, עטלפים, ומזיקים אחרים.

האם תרסיס נגד יונים עושה את העבודה?

למרבה הצער, התשובה היא לא. ספריי נגד יונים עובד לזמן מוגבל בלבד, ויש לו מספר חסרונות שהופכים אותו לפחות מומלץ. אם אתם מעוניינים להרחיק יונים באמצעות תרסיס, חשוב שתדעו מה החסרונות של מוצרים מהסוג הזה:

מכילים כימיקלים מזיקים

כאשר משתמשים בתרסיס נגד יונים, חשוב לעשות זאת לאחר קריאה של ההוראות ומילוי שלהן באופן מדויק. ניתן להתיז את הספריי על אדני חלון, מסתורי כביסה, מרפסות, ואזורים אחרים. כאשר עושים זאת, חשוב לא להתיז יותר מדי ולא להתיז במקומות שבהם יש לילדים או חיות מחמד גישה. הכימיקלים בתרסיסים האלו עלולים להזיק אם שואפים איתם, כך שצריך להיות מדויקים בכל ריסוס.

ריסוס נגד יונים איננו יעיל לאורך זמן

תרסיסים להרחקת יונים עובדים למשך תקופה מוגבלת. לאחר הריסוס, יונים אכן נדחות מהריח של ספריי נגד יונים. אבל, לאחר תקופה מסוימת, התרסיס מתנדף וההשפעה שלו מתפוגגת. כדי שהספריי ימשיך לעבוד, צריך לרסס אותו שוב ושוב, ולכן הוא נחשב למוגבל מבחינת יעילות לטווח ארוך.

יוצרים לכלוך

תרסיסים נגד יונים הם דביקים מאוד. כאשר מרססים אותם, לכלוך ואבק נדבקים אליהם בקלות, ונוצרת שכבה עבה שקשה להיפטר ממנה. כדי לנקות תרסיס נגד יונים וגם את החומרים שנדבקו אליו, צריך להשתמש בכלי עבודה, כמו שפכטל וגם טרפנטין, כך שנוצר מפגע אסתטי שצריך לעבוד קשה כדי להיפטר ממנו.

איך אפשר להרחיק יונים לצמיתות?

למרבה הצער, ספריי נגד יונים הוא לא יעיל במיוחד, והוא גם יוצר יותר לכלוך ממה שיוצרות היונים. אם כן, מה אפשר לעשות כדי להיפטר מיונים לצמיתות? למרבה השמחה, יש פתרונות ירוקים שמאפשרים להרחיק יונים באופן יעיל – בלי לפגוע בהן או במקומות שהן מקננות בהן.

תרסיסים נגד יונים לא רק שיוצרים לכלוך, אלא הם גורמים להדבקות של יונים ובעלי חיים אחרים שבאים איתם במגע. במקום השיטה הזו, ניתן להרחיק יונים באופן יעיל באחת מהשיטות הבאות:

 

שלושת השיטות הללו נחשבות ל’ירוקות’ מפני שהן לא כוללות כימיקלים כלל ואינן גורמות לנזקים ליונים. המטרה של שיטות ירוקות להרחקת יונים היא להיפטר מהן לצמיתות בלי נזקים ליונים או לסביבה. כאשר יונים מנסות לעמוד על דוקרנים נגד יונים או סלילים נגד יונים – הן לא מצליחות לעשות את זה. סלילים ודוקרנים יוצרים משטח שלא ניתן לעמוד עליו, כך שיונים אינן חודרות לשטח פרטי.

רשת נגד יונים יעילה בכיסוי של אזורים פתוחים, כמו מסתורי כביסה, ולכן היא מהווה שיטה יעילה להרחקה של יונים.

חברת ‘ירוק הדברות’ מעניקה שירותי הרחקת יונים מקצועיים לאנשים פרטיים ולעסקים עם מיטב השיטות בשוק. עם רישיון עבודה בגובה וצוות מקצועי, אנו נשמח להעניק לכם שירות הרחקת יונים לצמיתות, ללא ריסוס נגד יונים ועם תוצאות ארוכות טווח.

למידע נוסף השאירו פניה:

הפרויקטים שלנו:

יצירת קשר מהיר

אין לכם זמן לבזבז?
צרו עמנו קשר מידי:

השאירו פניה ונשוב אליכם בהקדם:

התקשרו

השאירו פניה

דילוג לתוכן