הרחקת יונים ממחסנים

הרחקת יונים ממחסן

חברת ירוק הדברות והרחקת יונים, מתמחה בשירותי הרחקת יונים בכל מבנה; מבתים פרטיים, דרך דירות בבנייני מגורים ועד למגדלים וכן מחסנים ומפעלים.

סובלים ממכת יונים? עם שירות מקצועי ומהיר, תוכלו לפתור את הבעיה כלא הייתה, כבר לאחר יום אחד של עבודה. 

לפרטים השאירו פניה או צרו קשר טלפוני.

הרחקת יונים באופן עצמאי

מחסנים - קרקע פורייה לבעיית יונים

אם נסתכל על זה מתוך עיניה של היונה, הרי שמחסנים הם מקום מושלם למחייה.

היונים בסך הכל מחפשות אזור מחייה, מקום שבו יוכלו למצוא מזון, מקום שבו יוכלו להטיל ביצים, מקום שבו יוכלו להסתתר מהשמש הלוהטת ולברוח מהגשם. עם מאפיינים דוגמת אלו שיוצרים מחסנים, מה הפלא שהם הופכים למוקד של בעיות תברואתיות ראשונות במעלה.

לרוב אנו מבצעים שירות הרחקת יונים ממחסנים הכוללים סחורות של מזון שכן אלו הם המקומות המועדים לפורענות, אך לעתים כתוצאה מהשארת מזון או מהימצאות פחי אשפה בקרבת מקום, גם מחסנים אחרים לוקים באותה הבעיה.

"כולה יונים! מה כבר כזה נורא?"

הן אמנם חיה תמימה שבטח לבטח לא באה לעשות לנו רע, אך היונה היא הרבה מעבר לבעל כנף שלא מרפה ולא עוזב את המבנה שלנו.

יונים מביאות עמן בעיות תברואתיות קשות שאם לא יטופלו, הרי שגם יצריכו בסופו של דבר פעולות הדברה יזומות כנגד מזיקים וחרקים.

נתחיל מלשלשת היונים – מפגע בתרואתי זה לא רק שמעלה צחנה כבדה, אלא נחשב למקור מאוד פורה של חיידקים שונים, וירוסים וכן טפילים שעלולים לפגוע בבני אדם וכן להגיע אל סחורת המזון. גילוי של מחסן שאיננו עומד בתקנים התברואתיים, חושף אותו בפני נקיטת צעדים משפטיים.

נמשיך בכך שלשלשת היונים תוססת בשמש ואט אט צומחות עליה פטריות זעירות. אותן פטריות עפות ברוח ויכולות בקלות רבה להגיע למערכת הנשימה. מסיבה זו, רבים מתלוננים על תחושת קוצר נשימה ועל מחלות נשימתיות חוזרות ונשנות.

אם לא די לנו בכל זה, הרי שצואת היונים גם יוצרת קורוזיה המאכלת משטחי ברזל ומתכת וגורמת לפגיעה קשה ברכוש.

אנחנו יכולים להמשיך עם כיני יונה, חרקים שונים דוגמת פשפשים ועוד. בהחלט מדובר במפגע תברואתי שכדאי לתת לו מענה מידי.

להזמנת שירות הרחקת יונים ממחסנים השאירו לנו פניה:

כיצד אנחנו מרחיקים יונים?

כאמור, הטבע של היונה הוא שאם מדובר באזור מחייה טוב, אז היא תבוא שוב ושוב. לא יעזור אם נעשה קולות מאיימים ולא יעזור גם אם נזרוק על היונה חפצים (אנא אל תעשו את זה).

מה כן עוזר? לגרום להרעת התנאים של מקום המחייה. כשהיונה רואה שלא טוב לה היא פשוט עוברת למקום אחר.

התקנת רשתות נגד יונים

לאור שאלות רבות של לקוחות, חשוב לנו לציין שלא מדובר בהרחקת יונים חשמלית, כי אם ברשת יונים קלאסית.

רשת יונים היא רשת עשויה פלסטיק או מתכת. גם אם היא מפלסטיק היא שקופה למחצה ולא שקופה לחלוטין כיוון שאז היונה תפספס אותה ותילכד בה.

היא חוסמת הרמטית פתחי אוורור ומקומות שונים שאליהם היונים יכולות להגיע כדי להסתתר מהשמש או מהגשם. מדובר בפתרון נהדר שמרחיק את היונים לצמיתות ומלווה אתכם במחסן לאורך שנים ארוכות וטובות.

דוקרנים ליונים

שימוש בהצבת דוקרנים ליונים יכול לסייע לנו בעיקר בדפנות של המחסנים ובאזורים שונים בהם היונים עלולות לשבת ולהסתתר דוגמת שילוט לעסקים. לרוב באותיות ענק או בחלק האחורי של השלטים, יש אזורים שמאפשרים גם שם לקבל מסתור.

הצבת הדוקרנים לא נועדה לדקור או לפצוע את היונה. אלו דוקרנים עם קצה מעוגל, הם לא חדים והם עשויים פלסטיק. המטרה היא פשוט למנוע מן היונה למצוא קרקע יציבה. פתרון נפלא להרחקת יונים ממחסנים.

סליל ליונים

בדיוק כמו הדוקרנים, כך יש גם סלילים. סליל קפיצי ליונים הוא קפיץ שנמתח לאורך האזור המדובר, לרוב דפנות של מבנה דוגמת מחסן, והוא מונע מן היונה למצוא קרקע יציבה.

למעשה מדובר בפתרון מאוד דומה לדוקרנים. הבחירה בינו לבין דוקרנים נובעת בעיקר ממיקומים, אזורים בעייתיים, תנאי שטח, העדפה אסתטית וכיוצא בזה.

פנו אלינו לייעוץ

הרחקת יונים ממחסן היא פעולה שמצריכה עבודה של מקצוענים.

לרשותנו עשור של ניסיון בשירות לקוחות פרטיים ועסקיים, וכן אנשי צוות מקצועיים המיומנים בהרחקת יונים גם ממקומות בעייתיים ומאתגרים.

למידע נוסף צרו עמנו קשר טלפוני או השאירו פניה לקבלת שיחה חוזרת.

יצירת קשר מהיר

אין לכם זמן לבזבז?
צרו עמנו קשר מידי:

השאירו פניה ונשוב אליכם בהקדם:

התקשרו

השאירו פניה

דילוג לתוכן