הרחקת יונים בבאר יעקב

מחפשים מרחיק יונים בבאר יעקב?

ברוכים הבאים לחברת ירוק המספקת שירותי הרחקת יונים בבאר יעקב.

באר יעקב מתחדשת בשנים האחרונות ונהנית מפריחה לא רק של מבנים רבי רושם, כי אם גנים ופארקים מזמינים ורחבי ידיים. יחד עם אזורי הטבע הרבים שסובבים את העיר, הפארקים והבנייה המואצת, הרי שמדובר בקרקע פורייה לבעיות תברואה של יונים.

הן מבחינתן מוצאות את הסביבה לידידותית למחיה, ואנו מצידנו מוצאים עצמנו מתוסכלים לנוכח בעלי הכנף שפשוט לא מרפים ולו לרגע אחד!

לא יודעים כיצד להתמודד עם היונים? התקשרו כבר עכשיו לירוק לקבלת שירותי הרחקת יונים בבאר שבע: 03-6816404

הרחקת יונים בבאר יעקב

היונה - האם היא כל כך מסוכנת עבורנו?

יונים ידועות יותר כאלו שנושאות במקורן עלה של זית. הן מסמלות שלום ושלווה ואכן המראה שלהן בהחלט לא מעורר כל פחד או תחושת אימה.

עם זאת, היונים, עד כמה שהמראה התמים יכול להטעות, עלולות להוות מפגע תברואתי קשה שמתבטא בפגיעה ברכוש ובמחלות. היונה נושאת עמה טפילים שונים כמו גם כיני יונים. אין מדובר בכינים שאוהבות לשכון על אנשים, אך הן בהחלט ינסו, והניסיונות הללו יעלו לנו בעקיצות כואבות, נפיחות וגירודים.

כמו כן, לשלשת היונים הידועה לשמצה, יכולה לפגוע ולכלות את מעקות הבטיחות כמו גם להזיק לביגוד שתלוי על חבלי הכביסה.

 

הקושי שבהרחקת יונים

היונה אולי לא החיה האינטליגנטית ביותר, אך היא בהחלט יודעת להבין “רמזים עבים” כאשר אזור המחיה שלה כבר לא נחשב לנוח ונעים. על כן, הרחקת יונים נערכת עם מגוון טכניקות מתוחכמות שמטרתן היא לשכנע את היונים כי מוטב לחפש אחר אזור מחיה חדש.

אם ניסיתם להרחיק את היונים בעצמכם, וודאי נוכחתם לגלות כי מדובר באתגר עצום ורב. נפנוף בידיים או הפחדתן כדרך קבע, רק מבריחה אותן לרגע. לרוב היונים יחזרו לאותו האזור, כיוון שמבחינתן הוא עונה על כל ציפיותיהן.

הרחקת יונים בבאר יעקב נדרשת לא אחת, כיוון שבמבנים ישנים יש תבליטים שונים המאפשרים ליונים ללון או לקבל מחסה מפני הגשמים או החום הלוהט של הקיץ. על כן, כאשר בוחרים במרחיק יונים, יש לשים דגש על איש מקצוע בעל רישיונות מתאימים, דבר המהווה ערובה לכך שהטקטיקות נבדקו בקפידה ואכן מספקות תוצאות.

זקוקים לשירות ממרחיק יונים בבאר יעקב?

בחברת ירוק הדברות נשמח לעמוד לשירותכם.

אנו זמינים לשירות מידי במגוון מוקדים ברחבי הארץ אותם תוכלו למצוא בתפריט הראשי שבאתר.

לזימון מרחיק יונים בבאר יעקב השאירו לנו פניה באתר או התקשרו למספר הטלפון: 03-6816404.

חברתנו מספקת גם שירותי הדברה כמו גם עבודות בגובה ולכידת בעלי חיים.

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם