רשת נגד יונים להרחקת בעלי כנף

ציפור על גג

התקנת רשת נגד ציפורים היא אחת הדרכים היעילות ביותר להרחקת יונים ובעלי כנף אחרים. הפתרון הפשוט אך יעיל הזה הוא בעל יתרונות רבים, וכיום מרבית האנשים יודעים שמדובר בפתרון האידאלי לבעיית ציפורים. אם אתם מתלבטים כיצד להרחיק יונים וציפורים מביתכם, המאמר הבא יעזור לכם בבחירה, והוא יגלה לכם מתי מומלץ להתקין רשת להרחקת ציפורים.

מה זאת רשת להרחקת ציפורים?

רשת נגד יונים וציפורים היא רשת ייחודית שמטרתה למנוע חדירה של יונים וציפורים אחרות לבנייני מגורים. ישנם אזורים מסוימים, כמו מסתורי כביסה, שציפורים נכנסות אליהם כדי לקנן או כדי לעמוד בהם לפרקי זמן ארוכים. זה גורם למפגע סביבתי, שכן ציפורים משאירות אחריהן לשלשת וגם לכלוך וחיידקים. כדי למנוע הפצה של מחלות וגם למנוע מפגע שמיעתי, מומלץ לסגור מקומות מסוימים במבני מגורים עם רשת.

רשתות נגד ציפורים מונעות את הכניסה שלהן למסתורי כביסה, חללים פנימיים, מרפסות, ואזורים נוספים. לכן, מדובר באמצעי יעיל להרחקת ציפורים שמשמש מבני מגורים, בתים פרטיים וגם בתי עסק.

הרכבת רשתות נגד ציפורים

כיום ישנם סוגים שונים של חומרים שמרכיבים רשתות נגד יונים וציפורים. החומרים הנפוצים ביותר הם ניילון, פוליאוריתן ופלסטיק. במקרים שבהם יש לכסות אזורים קטנים, כמו מכסי ארובה, נהוג להשתמש גם ברשת מתכת.

רשת ניילון מתאימה במיוחד לאזורים גדולים, כמו גגות ומסתורי כביסה. הרשת הייחודית הזו היא שקופה, ולכן היא לא פוגעת במראה של האזורים שבהן היא נמצאת. ניתן להתאים את גודל הרשת לשטח שצריך לכסות, וכדי שתחזיק מעמד במקומה – מתבצע חיזוק באמצעות כבל פלדה וטבעות מיוחדות שמעגנות את הרשת במקומה.

אנשים רבים תוהים מדוע כדאי להשתמש ברשת ניילון כדי להרחיק ציפורים; הרי ניילון הוא חומר דקיק יחסית, וציפורים עלולות לקרוע אותו. נכון, רשתות ניילון אינן עבות במיוחד, אך זה לא אומר דבר על החוזק שלהן.

רשת ניילון נגד ציפורים יכולה לעמוד במשקל של כמה עשרות קילוגרמים, כך שמשקל של מספר ציפורים לא יכריע אותה.

בנוסף, רשת ניילון עמידה בפני קרינת UV ותנאי מזג אוויר משתנים, כך שהיא תחזיק מעמד בביתכם לאורך זמן רב.
רשתות פלסטיק ופוליאוריתן גם הם יעילים נגד ציפורים, ונהוג לשים אותם במקומות שבהם אין בעיה אסתטית. בגגות למשל, ניתן להשתמש ברשתות מהסוג הזה מפני שהגגות אינם נראים לעין, ולכן הרשתות לא מפריעות למראה של מבנים.

התקנה מקצועית של רשת להרחקת ציפורים

כדי ליהנות מהיעילות של רשתות נגד ציפורים, חשוב להתקין אותן באופן מדויק ומקצועי. תחילה, יש להגדיר את המקום שבו הרשת תיתלה. לאחר מכן יש לבחור את סוג הרשת הרצויה, את העובי שלה, ואת הגודל הנחוץ לכיסוי כל השטח שדורש הגנה.

לאחר השלב הזה יש לבצע התקנה של הרשת על ידי מתיחה של בין הקצוות של השטח הנדרש. התקנה של רשתות נגד ציפורים באופן עצמאי אינה מומלצת. התקנה עצמאית אינה מביאה לתוצאות מדויקות, ולכן חשוב לשכור את שירותיה של חברה המתמחה בתחום. בנוסף, עבודה בגובה דורשת זהירות רבה, ולכן אין לבצע את ההתקנה לבד.

רשת נגד ציפורים של חברת 'ירוק הדברות'

רשת נגד ציפורים היא לא רק אמצעי יעיל להרחקה של יונים וציפורים, אלא אמצעי הומני במיוחד. שימוש בתרסיסים שונים וחומרי הדבקה להרחקת ציפורים גורמים לנזקים לציפורים, לסביבה וגם לכם, כך שמומלץ בחום להימנע מהשיטות האלו. כדי ליהנות מהיתרונות של רשתות נגד ציפורים, חשוב לבצע בדיקה ראשונית של האזור שדורש כיסוי, ולאחר מכן התקנה מקצועית של הרשת.

בחברת ירוק הדברות אנו נשמח להעניק לכם שירות ייעוץ על התקנת רשת להרחקת יונים וציפורים, וכן שירות התקנה מקצועי לבית או לעסק. צרו עמנו קשר וגלו כיצד ליהנות משקט וניקיון עם רשתות איכותיות נגד ציפורים.

למידע נוסף השאירו פניה:

הפרויקטים שלנו:

יצירת קשר מהיר

אין לכם זמן לבזבז?
צרו עמנו קשר מידי:

השאירו פניה ונשוב אליכם בהקדם:

התקשרו

השאירו פניה

דילוג לתוכן