מרחיק חולדות ברמת גן

מרחיק חולדות ברמת גן

אם אתם מתגוררים באזור רמת גן וסובלים מבעיית חולדות, לחברת ירוק הדברות יש את הפתרון עבורכם. חברתנו מתמחה בהדברות של כל סוגי המזיקים, וכן בהרחקה של בעלי חיים שונים – לרבות חולדות. הצוות שלנו מונה מדבירים מקצועיים, ואצלנו תוכלו לקבל שירות מקצועי ומהיר שיאפשר לכם ליהנות מסביבה נקייה מחולדות.

מרחיק חולדות ברמת גן: מה עושים עם הבעיה?

מרחיק חולדות מקצועי אחראי על זיהוי וסילוק נגעים של חולדות בבתים, בתי עסק ומבנים אחרים. השירות כולל בדיקה של הנכס לאיתור סימני פעילות חולדות, הצבת מלכודות או פיתיונות, איטום נקודות כניסה למניעת נגיעות עתידיות ומתן עצות כיצד למנוע בעיות עתידיות של חולדות. מרחיקי חולדות אחראיים גם להרחקת חולדות מתות ולניקוי כל נזק שנגרם מההדבקה.

זה חשוב במיוחד לקרוא למרחיקי חולדות כדי להיפטר מחולדות חיות או מתות. בעלי החיים האלו עלולים להעביר מחלות שונות במגע או בנשיכה, והם גם גורמים לאלרגיות אצל בעלי חיים ובני אדם. בנוסף, חולדות מותירות אחריהן לשלשת ולכלוך רב שמהווים מטרד אסתטי. מרחיק חולדות מקצועי משתמש בציוד מיגון אישי ובציוד מקצועי להרחקת חולדות. מומלץ שלא לנסות ולהרחיק חולדות בעצמכם בשל הסכנה הבריאותית שנשקפת בפעולות ההרחקה.

כיצד מתבצעת הרחקת חולדות?

כדי להרחיק חולדות, יש לבצע מספר פעולות חיוניות:


1. בדיקה: איש מקצוע יבדוק את הנכס כדי לזהות אזורים שבהם חולדות פעילות ויזהה נקודות כניסה פוטנציאליות.
2. לכידה: הם יציבו מלכודות, כגון מלכודות הצמד או מלכודות חיות, באזורים שבהם חולדות פעילות. זוהי דרך אנושית לחסל חולדות.
3. הצבת פיתיון: הם עשויים גם להציב תחנות פיתיון המכילות רעל באזורים שבהם חולדות פעילות.
4. בידוד: איטום של כל נקודות הכניסה הפוטנציאליות של חולדות כדי למנוע הדבקות עתידיות.
5. תברואה: המלצה וסיוע בניקוי והסרה של מקור המזון והמקלט של חולדות כדי להרתיע אותן מלחזור.
6. בדיקות המשך: ביצוע בדיקות המשך כדי לוודא שהפלישה מוגרה, וכדי לזהות בעיות חדשות.

חשוב לציין ששימוש ברעל אינו מומלץ מכיוון שהוא עלול להוביל להרעלה משנית וגם יכול להזיק לבעלי חיים ולציפורים אחרות. בחברת ירוק הדברות אנו משתמשים במלכודות הומניות כדי לתפוס חולדות ולשחרר אותן באזורי טבע. במקרים שבהם מדובר בנגע גדול ואין ברירה אלא להשתמש ברעל, אנו מבצעים הדברה ממוקדת של החולדות, תוך שימוש בכל אמצעי הזהירות הנדרשים למטרה.

הרחקת חולדות מקצועית עם ירוק הדברות

אם אתם מעוניינים בשירות של מרחיק חולדות ברמת גן שמביא לתוצאות, חברת ירוק כאן עבורכם. אנו מספקים את השירות שלנו בפריסה ארצית, וניתן ליצור עמנו קשר בכל עת. אנו נשמח לעזור לכם להיפטר מחולדות באופן מהיר ויעיל. ניתן ליצור עמנו קשר במגוון דרכי התקשרות, וליהנות משירות אדיב ומשירות הרחקה יעילים וידידותיים לסביבה.

למידע נוסף השאירו פניה:

הפרויקטים שלנו:

יצירת קשר מהיר

אין לכם זמן לבזבז?
צרו עמנו קשר מידי:

דילוג לתוכן