מרחיק חולדות ברחובות

מרחיק חולדות בתל אביב

כיום האינטרנט מציע שיטות "עשה זאת בעצמך" רבות כיצד להיפטר מחולדות, לרוב באמצעות מלכודות חולדות. ואכן, אם יש לכם עסק רק עם חולדה אחת או שתיים, סביר להניח שתוכל לטפל בהן בעצמך. עם זאת, אוכלוסיות החולדות בדרך כלל גדולות ממה שאתם מצפים, במיוחד אם רואים אותן במהלך היום. הם גם מתרבים במהירות כאשר יש להם גישה למזון ומים, ולכן חשוב להיפטר מהם באופן מקצועי. אם אתם מחפשים שירותי מרחיק חולדות ברחובות, כאן ב'ירוק הדברות' תוכלו ליהנות משירותי הרחקת חולדות מהירים ויעילים במיוחד.

מרחיק חולדות ברחובות: מה חשוב לדעת?

חשוב להיפטר מחולדות במהירות מכיוון שהן עלולות להפיץ מחלות שונות. ה-CDC (המרכז לבקרת מחלות ומניעתן) מדווח כי מכרסמים הפיצו יותר מ-35 מחלות ברחבי העולם. בארה"ב, מחלות שהחולדות מפיצות כוללות לפטוספירוזיס, קדחת נשיכת חולדות והרעלת מזון. מחלות המתפשטות בעקיפין מחולדות בארה"ב כוללות קדחת נקודות, טיפוס וחום חוזר.

מלבד מחלות, חולדות גורמות נזקים רבים נוספים: הם מכרסמים ולועסים דרך חיווט בבניינים ובכלי רכב. חולדות גם לועסות דרך עץ וחומרים אחרים שהן נתקלות בהם, כמו נייר, בד, ספרים ואפילו חומרי בידוד. והם מייצרים קנים בנקיקים ובאזור סגור, מה שיכול למנוע אוורור תקין, ועלול למשוך עוד מזיקים.

כיצד מבצעים הרחקת חולדות מקצועית?

כאמור, ניתן להיפטר מחולדות אם יש אחת או שתיים בלבד. אולם, במרבית המקרים זה לא המצב. המכרסמים האלו מתרבים במספרים גדולים, והם גם חיים בקהילות, כך שאם אתם רואים חולדה אחת, סביר להניח שיש עוד רבות בסביבה.
לכן, חשוב לבצע הרחקת חולדות מקצועית, שכוללת את הצעדים הבאים:


• בדיקות של הנגיעות: בדיקות מאשרות או מגלות את המזיק. זיהוי מדויק של המזיק חשוב מכיוון ששיטות להדברת מזיקים שונות בהתאם לסוג המזיק. חולדה ועכבר, דומים ככל שיהיו, מתנהגים אחרת ודורשים טכניקות וכלים שונים כדי להיפטר מהם.
• בדיקת מסלולי החולדות: בדיקות יסודיות גם מאפשרות לזהות היכן מתאספות חולדות והיכן הן מייצרות את הקינים שלהן. המידע הזה על אוכלוסיות של חולדות חשוב מכיוון שהן משתמשות באותם מסלולים כדי לנוע בהם, ועדיף לשים מלכודות ופיתיונות במקום שבו הן מתאספות בדרך כלל.
• בדיקות של מקורות מזון ונקודות גישה.


לאחר הבדיקות האלו, אנו מבצעים הרחקת חולדות מקצועית בשיטה המתאימה ביותר. בחברת ירוק אנו מבצעים לכידת חולדות ושחרור שלהן באזורי טבע. במקרה הצורך, אנו מבצעים הדברת חולדות עם חומרי איכותיים ברעילות נמוכה, ומאפשרים ללקוחותינו להיפטר מהמזיקים האלו באופן מהיר.

שירותי הרחקת חולדות סביב השעון

אם אתם מחפשים שירות של מרחיק חולדות ברחובות או באזורים אחרים, חברת ירוק כאן עבורכם. הצוות המקצועי שלנו כולל מדבירים ומרחיקי בעלי חיים בעל הכשרה וניסיון רבים בתחום. אנו נבצע בדיקה יסודית של המצב, ונבצע הרחקת חולדות בשיטה היעילה ביותר עבורכם. השירות שלנו זמין סביב השעון, ונשמח לספק לכם מידע ושירות בכל עת.

למידע נוסף השאירו פניה:

הפרויקטים שלנו:

יצירת קשר מהיר

אין לכם זמן לבזבז?
צרו עמנו קשר מידי:

דילוג לתוכן