מרחיק חולדות בהוד השרון

מרחיק חולדות בתל אביב

חולדות מהוות מטרד בבתים רבים, וכן בבתי עסק. המזיקים האלו גורמים לנזקים לחוטי חשמל, אוכלים מזון של בני אדם וגם עלולים להפיץ מחלות קשות. לכן, חשוב לבצע הרחקה של חולדות כאשר מבחינים בהן. אם אתם מחפשים שירותי מרחיק חולדות בהוד השרון, כאן בירוק הדברות זמין לכם שירות הרחקה מקצועי בזמינות גבוהה.

איך לדעת אם יש חולדות בבית?

לפני שמזמינים שירות של הרחקת חולדות, שימו לב לסימנים המסגירים הבאים:

  • צואת חולדות – צואת חולדות היא בצבע חום כהה בצורת ציר מחודד – כמו גרגר אורז.
  • סימני שפשוף – שומן ולכלוך על גופן של חולדות משאירים כתמים על משטחים שונים.
  • סימני כרסום – סימני כרסום על חוטים, כבלים או פריטים המאוחסנים ברחבי הבית.
  • חורי חולדה – חולדות ידועות בחפירת מערכות של מאורות נרחבות לצורך מחסה, אחסון מזון וקינון.
  • קני חולדות – חולדות גורסות חומרים זמינים, כגון בידוד, קרטון ופריטים רכים אחרים כדי ליצור קנים.
  • עקבות – חולדות משאירות סימני רגל וזנב באזורים מאובקים ברחבי מבנים.

מרחיק חולדות ברמת השרון: שיטות הרחקה מקצועיות

הרחקת חולדות דורשת שימוש בשיטות שונות של הרחקה או הדברה. שיטות ההרחקה כוללות מעקב אחר החולדות לקן שלהן ושימוש באמצעי הרחקה מקצועיים. בחברת ירוק הדברות אנו משתמשים במלכודות מקצועיות ומתוחכמות כדי למשוך חולדות אליהן. לאחר מכן, אנו מפנים את החולדות הרחק מחוץ למבנה, מה שמותיר אזורים ללא המזיקים האלו.

במקרה הצורך, נשתמש במלכודות רעל או באמצעי הדברה כדי להיפטר מחולדות. במקרים שבהם יש פלישה משמעותית והתרבות של חולדות, מלכודות לא יעשו את העבודה. במקרים האלו נבצע הרחקת חולדות שכוללת מלכודות רעל, או הדברה עם חומרים ידידותיים לסביבה.

הרחקת חולדות באופן עצמאי

אם אתם שוקלים להרחיק חולדות בעצמכם, עצרו. הרחקה של חולדות באופן עצמאי היא לא תמיד פשוטה, בייחוד אם מדובר בנגע משמעותי. כדי ללכוד חולדות בעצמכם, תצטרכו מלכודת כלוב או מלכודת דבק, שגורמות לסבל ליצורים האלו. אנשים רבים מתקשים להיפטר מגופם של חולדות לאחר שנלכדו, ולכן מומלץ להשתמש בשירות של מרחיק חולדות מקצועי.

אם אתם מחפשים שירות של מרחיק חולדות בהוד השרון והסביבה – אנחנו כאן עבורכם. חברת ירוק הדברות מספקת מגוון שירותי הדברה והרחקת מזיקים, לרבות הרחקת חולדות. אנו מספקים את השירות שלנו ללקוחות פרטיים, עסקים ומוסדות שונים, וזמינים ללקוחותינו 24 שעות ביממה. אם אתם מבחינים בחולדות בסביבתכם, או בסימנים של חולדות, פנו אלינו בהקדם, ונשמח לסייע לכם.

איך אתם מבצעים הרחקת חולדות?

חברת ירוק הדברות דוגלת בשיטות ידידותיות לסביבה בכל שירותי ההדברה וההרחקה שלנו. עבור הרחקת חולדות, אנו משתמשים במלכודות מתוחכמות שמושכות את החולדות לתוכן באופן הומאני. לאחר מכן, לוכדי החולדות שלנו מרחיקים את החולדות למקום מרוחק, בלי להזיק להן.

המרחיקים המקצועיים שלנו בוחנים כל מקרה לגופו, ובודקים נוכחות של חולדות, וגם של מקומות מחבוא. כדי להיפטר מהבעיה באופן יסודי, חשוב לבדוק אם יש קינים או מאורות של חולדות שבהן המזיקים האלו התרבו. במקרים מסוימים, אין מנוס מהטמנה של רעלים או מלכודות דבק, ואם יש צורך בכך, אנו משתמשים בשיטות האלו.

שירותי מרחיק חולדות בהוד השרון

אם אתם מחפשים שירותי הרחקת חולדות בהוד השרון והסביבה – אנחנו כאן עבורכם. חברת ירוק הדברות מתמחה במגוון שירותי הרחקת מזיקים, לרבות הרחקת חולדות. אנו זמינים לכם סביב השעון, ונשמח לסייע לכם ליהנות מסביבה נקייה מחולדות.

למידע נוסף השאירו פניה:

הפרויקטים שלנו:

יצירת קשר מהיר

אין לכם זמן לבזבז?
צרו עמנו קשר מידי:

דילוג לתוכן