לוכד נחשים ברמת גן

לוכד נחשים מקצועי ברמת גן

ברוכים הבאים לחברת ירוק הדברות המספקת שירותי לכידת נחשים ברמת גן והסביבה. לחברתנו ניסיון עתיר שנים בתחום לכידת וחילוץ בעלי חיים, ולרשותה אנשי מקצוע וותיקים ומנוסים.

לקבלת מידע נוסף והזמנת לוכד נחשים ברמת גן והסביבה, השאירו לנו פניה באתר או חייגו למספר הטלפון: 03-6816404.

לוכד נחשים

לוכד נחשים ברמת גן - שירותי חירום מידיים

נכון, יש נחשים שאינם ארסיים ושאינם יכולים להסב לנו כל נזק מלבד בהלה גדולה – אולם אין זה מתפקידנו לקחת את ההימור ולנחש אם הנחש הוא כן או לא ארסי. אנו מבקשים מכם בכל לשון של בקשה להתרחק כמה שניתן מן הנחש ולהזעיק באופן מידי לוכד נחשים מוסמך שיטפל בבעיה.

רק איש מקצוע יוכל לזהות את סוג הנחש ולהבין אם מדובר בחיה ארסית או לא. גם אם אינכם בטוחים במידת המסוכנות של הנחש, הזעקה של לוכד נחשים ברמת גן היא צעד קריטי וחשוב שיש לבצע ללא דיחוי.

לאור העובדה שמדובר במצב מסכן חיים, אנו זמינים באופן מידי וללא דיחוי.

להזמנת שירות לוכד נחשים ברמת גן השאירו פניה:

נחשים? ברמת גן? היתכן?

נכון, אמנם רמת גן ממוקמת באזור גוש דן שהוא לא אחר מאשר גוש בטון אחד גדול 🙂

אבל הערים באזור תל אביב וכל שכן רמת גן עמוסות במגוון רחב של פארקים וגנים מוריקים בעלי צמחייה עבותה. כל אלו יכולים להוות אזור מחייה אידיאלי עבור נחשים. גם אם אתם בטוחים שאתם חיים בעיר הגדולה שמרוחקת מהטבע, הרי שהטבע לעתים עלול למצוא אתכם ולהפתיע אתכם בגדול.

כל אזור המיושב על-ידי בני אדם עודנו חשוף לאיתני הטבע, ונחשים הם אינם יוצאים מן הכלל.

ראיתי נחש - מה עלי לעשות?

החל מהרגע שבו ראיתם נחש קודם כל תדאגו לבריאותכם. אל תתקרבו אליו והשתדלו לשמור על מרחק של 2 מטר לכל הפחות. כל המרבה הרי זה משובך.

עתה לאחר שהבטחתם את ביטחונכם, הזעיקו לוכד נחשים ברמת גן שיגיעו לאזור ויטפל במקרה. הקפידו להזהיר את עוברי האורח, ואם מתאפשר לכם – שמרו על קשר עין עם הנחש. זה יסייע לנו באופן ניכר כאשר נגיע למקום ונרצה לאתר את עקבותיו.

אם מתאפשר, אך ורק אם מאפשר, נסו לצלם את הנחש כדי שנבין באיזה מין מדובר. באם הדבר כרוך בצורך שלכם להתקרב אליו, אל תעשו זאת. עדיף שתשמרו על בריאותכם. 

לוכד נחשים ברמת גן - אין צורך לסייע

אנחנו מזמינים אתכם ליהנות מההצגה, אך בהחלט לא מוכנים שתשתתפו בה.

מדובר בפעולה רגישה בה, והנחש הוא חיה מאוד דרוכה ולעתים גם מאוד בלתי צפויה. המטרה שלנו היא להבטיח את ביטחונכם וגם את ביטחון הנחש. לא נרצה לגרום לו להיבהל מן ההמולה שסביבו.

זמינים עבורכם באופן מידי

לחברת ירוק הדברות צוות מקצועי המספק שירותי לכידת נחשים ברמת גן והסביבה. לרשותנו הרישיונות הנדרשים, וכל צוותי ירוק הדברות עוברים את ההשתלמויות הנדרשות כחוק.

בזכות פריסה ארצית רחבה ובעיקר באזור המרכז, אנו שמחים להציע זמינות מידית וכאשר מדובר בלכידת נחשים, הרי שגם זמינות 24 שעות לשירותי חירום.

שאלות נפוצות בנושא הרחקת נחשים ברמת גן

כאשר מדובר בנוכחות של נחש אין זמן לבזבז. אנחנו זמינים באופן מידי לקריאתכם.

חברת ירוק פעילה בתל אביב ומספקת שירותים מידיים בכל אזור המרכז. חברתנו גם זמינה באזורים מרוחקים יותר.

אנו חברה וותיקה המספקת מכלול שירותי הדברה, חילוץ והרחקה של בעלי חיים ומזיקים.

בחרו את המיקום הרצוי

יצירת קשר מהיר

אין לכם זמן לבזבז?
צרו עמנו קשר מידי:

השאירו פניה ונשוב אליכם בהקדם:

התקשרו

השאירו פניה

דילוג לתוכן