לוכד נחשים בראשון לציון

לוכד נחשים מקצועי בראשון לציון

ברוכים הבאים לחברת ירוק הדברות המספקת שירותי לכידת נחשים בראשון לציון והסביבה. לחברתנו ניסיון עתיר שנים ויכולת למתן מענה מידי וללא דיחוי. איתרתם נחש בקרבת אזור מגוריכם או העבודה? מדובר במקרה חירום שמצריך טיפול מידי.

לקבלת פרטים נוספים ותיאום הגעת הצוותים של חברת ירוק השאירו לנו פניה או צרו עמנו קשר בטלפון שמספרו: 03-6816404.

לוכד נחשים

לוכד נחשים בראשון לציון - שירות מידי וללא דיחוי

גם אם אתם בטוחים שאין מדובר בנחש ארסי הרי שאסור לקחת כל הימור.

אנו מפצירים בכם שלא לנסות להתקרב לנחש ולהזעיק באופן מידי איש מקצוע אשר יטפל בבעיה. באם מדובר בנחש ארסי אשר הכיש עובר אורח, הרי שהדבר עלול להציב אותו בפני סכנת חיים מידית. לעתים מדובר בסכנת חיים שמתקיימת תוך דקות ספורות בלבד!

על כן, אל תתמהמהו, וצרו קשר טלפוני כדי שאיש מקצוע יגיע ויבצע פעולת הרחקת נחשים מקצועית ולכידה מהירה.

להזמנת שירות לוכד נחשים בראשון לציון השאירו פניה:

הרחקת נחשים בראשון לציון - נשמע לכם לא סביר?

לא אחת, העיר הגדולה עלולה לתעתע בנו ולגרום לנו לחשוב שהטבע והסכנות שהוא מציב בפנינו רחוקות מאתנו שנות אור.

בפועל, הטבע נמצא סביבתנו וממש בקרבתנו בכל עת, ולא מן הנמנע שגם נחשים יכולים להיות בסביבות אלו ובעיקר באזורים דוגמת פרדסים, גינות עם צמחייה עבותה ואזורי טבע שונים. הוסיפו לכך את מזג האוויר הקיצי שבימות הקיץ החמים גם ‘מתהדר’ בלחות גבוהה, והרי לכם סביבת מחייה אידיאלית לנחשים.

איננו קובעים נחרצות שמדובר בנחש מסוכן וארסי, אך אין זה מתפקידכם לוודא זאת או לנסות לזהות. לוכד נחשים מטעם חברת ירוק יבחן את הנחש ויקבע האם מדובר במין ארסי או לא.

מה עושים כאשר רואים נחש?

ראיתם נחש? אוקיי, קחו נשימה עמוקה ופעלו בקור רוח. התרחקו מן הנחש מרחק של לפחות 2 מטרים. הנחשים אמנם זוחלים ולעתים פועלים באיטיות, אך כאשר הם רוצים לתקוף הם יכולים להאיץ את מהירותם באופן מפתיע למדי.

לאחר שהתרחקתם מן הנחש, הזעיקו לוכד נחשים בראשון לציון אשר יגיע לאזור באופן מידי ולא דיחוי. בזמן ההמתנה להגעתו של איש הצוות מטעם חברת ירוק, נסו לשמור על קשר עין עם הנחש כדי שתוכלו להצביע על האזור שאליו הוא זחל בכל עת. הדבר יקל משמעותית על העבודה שלנו ויאפשר לנו לקצר אותה ככל הניתן ולהשיב לכם את השגרה המבורכת.

אם מתאפשר, נסו לצלם את הנחש. אל תתקרבו כדי להשיג תמונה איכותית. מספיקה לנו תמונה באיכות ירודה שרק תבהיר לנו באיזה סוג נחש מדובר.

הזהירו את העוברים והשבים והבטיחו את בטיחותם.

לכידת נחשים בראשל"צ

בזמן הגעתו של לוכד הנחשים מטעם חברת ירוק, אנו מפצירים בכם שלא לנסות לסייע ושלא להתקרב כדי להשיג תמונה שמנציחה את הרגע.

בדיוק כמו שאתם פוחדים, כך גם הנחש פוחד והוא עלול להיבהל מן ההמולה שסביבו. הדבר עלול להקשות על העבודה שלנו, וגם להציב אתכם ואת אנשי המקצוע שלנו בסכנה. אנו מפצירים בכם להתרחק ככל הניתן ולאפשר לאנשי המקצוע לבצע את תפקידם בהצלחה.

זמינים עבורכם באופן מידי

חברת ירוק מספקת שירותי הרחקת נחשים בראשון לציון ולכידתם באופן מידי ולא דיחוי. ברור לנו שמדובר במקרה חירום, והצוותים שלנו זמינים עבורכם ומסוגלים לספק מענה מסביב לשעון.

שאלות נפוצות בנושא הרחקת נחשים בראשון לציון

לוכד נחשים מטעם חברת ירוק זמין עבורכם באופן מידי.

מתרחקים 2 מטר, מזעיקים איש מקצוע, שומרים על קשר עין עם הנחש, מצלמים אם מתאפשר לצורך זיהוי, ומתריעים בפני העוברים והשבים עד להגעת איש מקצוע.

ירוק הינה חברה וותיקה המספקת את שירותיה למעלה מעשור.

בחרו את המיקום הרצוי

יצירת קשר מהיר

אין לכם זמן לבזבז?
צרו עמנו קשר מידי:

השאירו פניה ונשוב אליכם בהקדם:

דילוג לתוכן