לוכד נחשים בגבעתיים

לוכד נחשים מקצועי בגבעתיים

חברת ירוק הדברות מספקת שירותי לכידת נחשים בגבעתיים והסביבה, תוך מתן דגש על זמינות מידית ומתן שירותי חירום במידת הצורך. מדובר בתרחיש מסוכן שעלול לסכן את חייכם. הזעיקו איש מקצוע באופן מידי.

לקבלת פרטים נוספים מטעם לוכד נחשים בגבעתיים והסביבה, השאירו לנו פניה או צרו עמנו קשר בטלפון שמספרו: 03-6816404.

לוכד נחשים

לוכד נחשים בגבעתיים - שירותי חירום מידיים

אנחנו מפצירים בכם שלא לנסות ולטפל בתרחיש מסוכן שכזה בכוחות עצמכם. נחשים הינם חיה בלתי צפויה שעלולה לפעול במהירות ולהכיש מבלי שנוכל להספיק ולהגיב.

נכון יהיה לקבוע שישנם נחשים שאינם מהווים כל סכנה ושאינם ארסיים, אך אל תקחו את ההימור הזה גם אם אתם בטוחים שאתם מזהים את מין הנחש. השאירו את מלאכת הזיהוי והלכידה של הנחש למומחים של חברת ירוק אשר יגיעו לאזור המדובר בתוך זמן קצר.

מטרתנו היא להבטיח את ביטחונכם ובו-זמנית גם את בטחון הנחש. חברת ירוק דוגלת בהדברה ירוקה ועושה את מירב המאמצים כדי להבטיח את שלום בעלי החיים שגם הם נקלעו לסיטואציה לא פשוטה.

להזמנת שירות לוכד נחשים בגבעתיים השאירו פניה:

נחשים בגבעתיים? היתכן?

ייתכן, ייתכן מאוד! נחשים יכולים להימצא בכל מקום ואם ראיתם ולו לשבריר שנייה נחש, אל תמהרו לחשוב שדמיינתם.

הנחשים נמצאים בכל מקום והם גם פעילים בערים הגדולות. בגבעתיים כמו בערים שכנות רבות נוספות, ישנם שפע של פארקים וגינות עם צמחייה עבותה. הוסיפו לכך את הלחות והחום של מישור החוף בחודשי הקיץ החמים, והרי לכם מתכון בדוק להימצאותם של נחשים.

במרבית הפעמים כלל לא נראה ולא נשים לב אליהם כיוון שהם מתגוררים בשיחים ובתוך צמחייה חשוכה. אך אם הם פלשו לאזורכם או נמצאים באזור המסכן את העוברים והשבים – הזעיקו לוכד נחשים בגבעתיים שיגיע למקום באופן מידי.

ראיתי נחש - מה עלי לעשות?

ראשית כל הקפידו להתרחק מן הנחש ככל הניתן. מדובר בחיה שיכולה לפעול מהר וזמן התגובה שלנו כבני אדם הוא איטי הרבה יותר מן הנחש.

לאחר שווידאתם כי אתם נמצאים במרחק בטוח (לפחות 2 מטר), הזעיקו באופן מידי צוות המוסמך בלכידת נחשים בגבעתיים אשר יגיעו לאזור ללא דיחוי. בזמן ההמתנה להגעת הצוותים, הזהירו את העוברים והשבים והסבירו להם על נוכחות הנחש.

באם מתאפשר לכם, נסו לשמור על קשר עין עם הנחש כדי שנדע היכן לחפשו. כמו כן, רק אם מתאפשר, נסו לצלם את הנחש כדי שנבין באיזה מין מדובר. אם צילום הנחש כרוך בנקיטת פעולות מצדכם דוגמת קרבה יתרה לנחש – וותרו. זה פשוט לא שווה את זה.

לכידת נחשים בגבעתיים - מה עושים בזמן הלכידה עצמה?

הקפידו לשמור על מרחק והניחו לצוותים המקצועיים לעשות את עבודתם.

זכרו שהנחש איננו אמיץ במיוחד וגם הוא עלול להיבהל מן ההמולה הרבה שתהיה סביבו. מטרתנו היא לסיים את התרחיש בהקדם האפשרי ולהבטיח הן את ביטחונכם והן את בטחון הנחש. אולי זאת חיה שלא חביבה על כולם, אך זהו בעל חיים ואנו שמחים לוודא שבריאותו נשמרת.

זמינים עבורכם באופן מידי

חברת ירוק הדברות מספקת שירותי לכידת נחשים בגבעתיים בזמינות מידית וללא דיחוי. החל מן הרגע ובו יצרתם עמנו קשר אנו שולחים צוותים מקצועיים לאזור ומתחילים בפעולת הלכידה והחילוץ.

שאלות נפוצות בנושא הרחקת נחשים בגבעתיים

כן, חברת ירוק ממוקמת בתל אביב ופעילותה המרכזית היא באזור מרכז הארץ ובין היתר בגבעתיים.

שמרו על קשר עין עם הנחש, התרחקו ממנו לפחות 2 מטר, אם מתאפשר נסו לצלם. אם זה כרוך בניסיון להתקרב – וותרו, זה לא שווה את הסיכון.

אנו חברה וותיקה המספקת מכלול שירותי הדברה, חילוץ והרחקת מזיקים ומכרסמים.

בחרו את המיקום הרצוי

יצירת קשר מהיר

אין לכם זמן לבזבז?
צרו עמנו קשר מידי:

השאירו פניה ונשוב אליכם בהקדם:

התקשרו

השאירו פניה

דילוג לתוכן