לוכד נחשים בבת ים

לוכד נחשים מקצועי בבת ים

חברת ירוק הדברות מספקת שירותי לכידת והרחקת נחשים בבת ים תוך מתן דגש על זמינות מידית לכל מקרה חירום. הימצאותו של נחש בסביבת המגורים שלכם או המשרד היא איננה עניין של מה בכך והיא עלולה להוות סכנת חיים מידית.

לקבלת פרטים נוספים והזעקת איש מקצוע באופן מידי לאזור המדובר, השאירו לנו פניה או צרו עמנו קשר טלפוני במספר: 03-6816404.

לוכד נחשים

לוכד נחשים בבת ים - שירות מידי וללא דיחוי

הימצאותו של נחש בקרבתכם מציבה אתכם את יתר העוברים והשבים בסכנת חיים! נכון, יש לא מעט נחשים בארץ שהם כלל לא ארסיים, אך אין זה מתפקידכם לזהות את סוג הנחש או לקחת הימור מיותר.

חברתנו מספקת שירותי חילוץ והצלת בעלי חיים. לרשותנו צוותים מקצועיים של לוכדי נחשים אשר זמינים עבורכם באופן מידי וללא דיחוי.

כלל הצוותים הינם בעלי ההכשרה המקצועית הנדרשת כחוק, ועוברים השתלמויות חוזרות ונשנות כדי להתעדכן בכל הטכניקות והדגשים הנדרשים לצורך לכידה מקצועית ושמירה על ביטחון הנוכחים וביטחון הנחש.

חברתנו מספקת שירותי הדברה ירוקה, ודוגלת בשמירה על ביטחונם של בעלי החיים תוך מתן שירות מקצועי המבטיח את ביטחון הנוכחים ללא פשרות.

להזמנת שירות לוכד נחשים בבת ים השאירו פניה:

הרחקת נחשים בבת ים - כן, זה קורה גם בעיר הגדולה

אל תמהרו לחשוב שהימצאותו של נחש בקרבתכם באזור עירוני היא תלושה מן המציאות. נחשים קיימים בכל מקום ופשוט ישנם אזורים בהם הריכוז שלהם נמוך יותר וישנם כאלו בהם הריכוז הוא גבוה.

גם בבת ים כמו ערים רבות נוספות במרכז הארץ, מתאפיינת במזג אוויר קיצי ולח, וזאת בעיקר לנוכח היותה על קו החוף. תנאים אלו, הופכים את אזור המחייה של הנחשים לאידיאלי, וכך בחודשים החמים עולות התקריות שבהן פוגשים בנחשים. זה יכול לקרות גם בעיר וזה יכול לפעמים להגיע גם לאזורי המגורים.

כאן חברת ירוק נכנסת לתמונה ומספקת שירותי לכידת נחשים בבת ים ללא דיחוי. אנו זמינים לשירותי חירום ונשמח לעמוד לשירותכם.

ראיתי נחש - כיצד עלי לפעול?

דבר ראשון התרחקו ממנו. הקפידו לשמור על מרחק של לפחות 2 מטרים, ואם מתאפשר יותר – אז הרי זה משובח. הנחשים יכולים לזחול באיטיות ולפתע להאיץ את מהירותם ולהפתיע אותנו. אם הנחש חש מאוים הוא יתקוף, ולעתים גם אם לא נעשה כל תנועה חשודה. התרחקו למען ביטחונכם.

לאחר שהתרחקתם, הזעיקו לוכד נחשים בבת ים שיגיע לאזור האירוע ויטפל בו באופן מידי. נסו לשמור על קשר עין עם הנחש כדי שתוכלו להנחות את הצוותים המקצועיים שלנו באשר למיקומו המדויק. אם מתאפשר, נסו לצלם את הנחש כדי שנוכל להבין באיזה סוג מדובר. אם לא – לא נורא. בריאותכם קודמת לכול.

הזהירו את עוברי האורח באשר לעובדה שישנו נחש בקרבת מקום והקפידו לשמור על ביטחונכם בכל עת.

לכידת נחשים בבת ים

בעת הגעתם של הצוותים המקצועיים של חברת ירוק, הניחו לאנשי המקצוע לבצע את עבודתם ואל תתקרבו.

לעתים עוברי אורח חשים בטוחים יותר כאשר לוכד נחשים נמצא בקרבת מקום. הניחו ללוכד הנחשים להתרכז בעבודתו, והימנעו מביצוע פעולות שיכולות להבהיל את הנחש ולגרום לו להיות דרוך יותר.

שמירה על מרחק תאפשר לנו לבצע את העבודה ובמהירות וביעילות.

זמינים עבורכם באופן מידי

חברת ירוק מספקת שירותי הרחקת נחשים בבת ים והסביבה תוך מתן דגש על זמינות מידית וללא דיחוי. ברור לנו כי מדובר במצב חירום ואתם עלולים להיות בסכנת חיים. הצוותים שלנו כבר בדרך אליכם!

שאלות נפוצות בנושא הרחקת נחשים בבת ים

כן, לכידת נחשים היא נושא שאיננו עניין של מה בכך. כדי להבטיח את ביטחונכם אנו מגיעים באופן מידי.

התרחקו ממנו לפחות 2 מטרים והזעיקו איש מקצוע. נסו לוודא שאתם מודעים להיכן הוא זוחל כדי להנחות אותנו, נסו לצלם (לא להתקרב בשביל לצלם), והזהירו או הנוכחים באזור.

לחברתנו פעילות ענפה למעלה מעשור.

בחרו את המיקום הרצוי

יצירת קשר מהיר

אין לכם זמן לבזבז?
צרו עמנו קשר מידי:

השאירו פניה ונשוב אליכם בהקדם:

התקשרו

השאירו פניה

דילוג לתוכן