חילוץ ולכידת בעלי חיים

מחלץ ולוכד בע"ח

החתול שלכם נתקע בפתח אוורור ולא יכול לצאת? התוכי נעמד על קצה הגג ומפחד לרדת? האיגואנה של הילד ברחה מהאקווריום וכל המשפחה בלחץ?

חברת ירוק מתמחה בחילוץ ולכידת בעלי חיים מכל הסוגים. 

בחברת ירוק לוכדי נחשים וזוחלים וגולשי סנפלינג ברישיון המסוגלים להגיע לכל מקום ממנו צריך חילוץ.

להזמנת עבודה, קבלת יעוץ או הצעת מחיר, חייגו עכשיו: 1-800-222-662

ירוק – חילוץ בעלי חיים

ברוכים הבאים לחברת ירוק המתמחה במתן שירותי חילוץ ולכידת בעלי חיים. לחברתנו ניסיון עשיר עם סוגים שונים של בעלי חיים החל מחיות מחמד סטנדרטיות ועד לזוחלים. מטרתנו היא לספק שירות חילוץ ולכידה באופן מקצועי, מסור ועדין שאיננו פוגע או מזיק לבעלי החיים. 

לוכד בעלי חיים בכל מקום ובכל שעה

לבעלי החיים האהובים שלנו יש את הכישרון לא רק להתחמק באלגנטיות ולעשות לעתים את כל שעולה ברוחם, אלא גם למצוא את עצמם בסיטואציות כמעט בלתי אפשריות שגורמות לנו לתהות “כיצד הם הגיעו לשם?”. בחברת ירוק אנו מספקים שירותי עבודה בגובה ובכך מאפשרים חילוצים גם במצבים שנראים בעלי סיכויים קלושים.

התייעצו עם לוכד בעלי חיים

אנו זמינים באופן מידי לכל שאלה והתייעצות בנושא חילוץ ולכידת בעלי חיים. חשוב שבמהלך השיחה תחלקו עמנו את כל הפרטים הנדרשים ככל הניתן כדי להבין את חומרת הבעיה. האם מדובר בבעל חיים מסוכן? או שמא בחיית מחמד שאיננה מהווה כל איום.

חברתנו זמינה לשירותי חילוץ ולכידת בעלי חיים בכל יום ובכל שעה.

השירותים המוצעים על-ידנו

חברת ירוק מספקת מגוון שירותי חילוץ והצלת בעלי חיים. בין השירותים המוצעים על-ידי חברת ירוק ניתן למנות:

לכידת נחשים – זיהיתם נחש? ראשית כל התרחקו! אינכם יודעים אם הנחש ארסי או לא, ובטח שלא הייתם רוצים לנחש או לגלות זאת בעצמכם. אל תבהילו אותו והקפידו לבדוק להיכן הוא זוחל. הזעיקו את חברת ירוק המספקת שירותי לכידת נחשים בקריאה מידית ובמגוון נקודות ברחבי הארץ.

לכידת מכרסמים – התקלות במכרסמים ובמיוחד בביתנו הקט, זוהי בהחלט לא חוויה נעימה בלשון המעטה. חברת ירוק מספקת שירותי לכידת מכרסמים מקצועית ומהירה. 

לכידת חתולים – עד כמה שהיינו רוצים לעזור לחתול במצוקה, ברגעי פחד זה יכול להיות אתגר של ממש. המקצוענים של ירוק מתורגלים בסיוע בלכידת וחילוץ חתולים במצוקה.

 

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

השאירו פניה ונשוב אליכם בהקדם:

דילוג לתוכן