חומר הדברה ליונים

יונה עומדת על קרש עץ

בעשורים האחרונים יונים התרבו באופן חסר תקדים, וכיום הן פולשות לאזורי מגורים בלי חשש. בעיית היונים מהווה מטרד בריאותו בגלל כל מה שהציפורים האלו מביאות עמן: כיני יונים, לשלשת, רעש רב, ועוד. קיימים בשוק תכשירים שונים נגד יונים, ואנשים רבים מחפשים חומר הדברה ליונים כדי להיפטר מהן אחת ולתמיד. האם חומר שכזה קיים בכלל? וכיצד ניתן להרחיק יונים ביעילות? כאן התשובות.

חומר הדברה ליונים: מה חשוב לדעת:

כיום אין בשוק חומר הדברה ליונים שניתן להשתמש בו באופן עצמאי כדי להרחיק יונים. חומרים כימיים שמיועדים להרוג בעלי חיים שונים מזיקים מאוד לסביבה והם עלולים לגרום לאובדן של בעלי חיים אחרים. לכן, אין חומר ריסוס כלשהו שאתם יכולים לקנות כדי להדביר יונים.

אולם, קיימים בשוק תכשירים שונים להרחקה של יונים: האחד הוא תרסיס דביק להרחקת יונים והשני הוא תרסיס כימי. כאשר מרססים את התכשיר הדביק, נוצר אזור שלא ניתן לעמוד עליו, וכן החומר הזה מכיל רכיבי ריח שדוחות יונים.

חומר הריסוס הכימי אינו דביק, אבל הוא מכיל רכיבים בעלי ריח לא נעים שמגרשים יונים. שני המוצרים האלו נמכרים בחנויות שונות, אבל היעילות שלהם מוגבלת מאוד, ויש להם תופעות לוואי לא נעימות. ראשית כל, תרסיס דביק להרחקת יונים מדביק לא רק ציפורים, אלא אבק, לכלוך, נוצות, לשלשת, ועוד. בנוסף, החומר דביק במיוחד וניתן להסרה רק עם אמצעים כימיים – כמו טרפנטין. אין ספק שמדובר בפתרון חלקי, לכל היותר, והוא אינו מרחיק יונים לאורך זמן.

גם התכשיר שכולל חלקיקי ריח לא נעימים הוא בעלת יעילות מוגבלת. מכיוון שהתרסיס נדיף, הוא לא נשאר בשטח לאורך זמן. בנוסף, הכימיקלים שנמצאים בתכשירים מהסוג הזה עלולים להישאף על ידי בני אדם וחיות מחמד, ולהוביל לתופעות בריאותיות לא נעימות – בייחוד בקרב אלו שרכיבים לחלק מהרכיבים.

אז איך אפשר להרחיק יונים?

נכון, אין כיום חומר הדברה ליונים או תכשירים יעילים להרחקת הציפורים האלו, אך יש פתרונות יעילים הרבה יותר: דוקרנים נגד יונים, סלילים נגד יונים ורשתות נגד יונים הם הפתרונות היעילים ביותר נגד יונים לטווח הארוך.

בניגוד לתכשירים שונים להרחקת יונים, האמצעים מעלה אינם כוללים רכיבים כימיים ואינם מזיקים ליונים ובעלי חיים אחרים. במקום זאת, הם יוצרים מחסום בלתי חדרי נגד יונים: ציפורים לא יכולות לעמוד על דוקרנים וסלילים, והן לא יכולות להיכנס דרך רשתות. הודות לכך, ניתן להרחיק יונים ממגוון מקומות, לרבות גגות, מרפסות, מסתורי כביסה, חלונות, ועוד.

הרחקת יונים מקצועית עם חברת ירוק הדברות

אם אתם מתמודדים עם מטרד יונים ומחפשים חומר הדברה ליונים, אתם יכולים להפסיק את החיפוש. חברת ירוק הדברות מספקת פתרונות מקצועיים להרחקת יונים עבור לקוחות פרטיים, עסקים ומוסדות. ניתן לפנות אלינו בכל עת ולקבל מענה מותאם אישית ושירות מקצועי שיאפשר לכם ליהנות מסביבה ללא יונים.

למידע נוסף השאירו פניה:

הפרויקטים שלנו:

יצירת קשר מהיר

אין לכם זמן לבזבז?
צרו עמנו קשר מידי:

השאירו פניה ונשוב אליכם בהקדם:

דילוג לתוכן