הרחקת ציפורים

חומר להרחקת יונים

במדינת ישראל יש לא מעט ציפורי בר שמאכלסות ערי מגורים ומחפשות מקומות לקנן בהן. יונים, דררות, מיינות, ועוד הם מינים שהתרגלו לנוכחות של בני-אדם, והם נמצאים בכל מקום שבו אנו מביטים. הציפורים האלו גורמות למפגעים סביבתיים בגלל הלשלשת שלהן, וגם כאשר הן מקננות. קיני ציפורים עלולים למשוך מזיקים וגם להוות מדגרה לחיידקים ומחוללי מחלה אחרים. כדי למנוע את הבעיות האלו ולשמור על האסתטיקה של מבנים, חשוב לבצע הרחקת ציפורים מקצועית בשיטה מותאמת אישית.

רשתות להרחקת ציפורים

רשתות נגד יונים ורשתות נגד ציפורים מאפשרות להרחיק ציפורים ממבנים שונים. רשתות מתאימות למרפסות ומרפסות שירות מפני שהן מאפשרות לסגור את החללים האלו בצורה יעילה במיוחד. כאשר מתקינים רשת להרחקת ציפורים, הציפורים לא יכולות לחדור דרכה ולהיכנס לחלקים השונים של המבנה. הודות לכך, ציפורים לא מקננות, לא יוצרות לכלוך וגם לא מרעישות באופן שמפריע לשגרה.

למידע נוסף השאירו פניה:

דוקרנים להרחקת ציפורים

עוד שיטה יעילה להרחקת ציפורים היא דוקרנים נגד ציפורים. דוקרנים יעילים להתקנה על חלקם העליון של מבנים, כמו גגות ופרגולות. למרות שאנשים רבים חושבים שדוקרנים הם אכזריים, זה לא נכון. ציפורים לא מתיישבות על הדוקרנים מפני שהן לא יכולות לעשות זאת, כך שלא נגרם להן נזק. כאשר ציפורים חוקרות את אזור הדוקרנים, הן ינסו לעמוד עליהם ולא יצליחו. באופן הזה, ניתן להרחיק ציפורים בצורה יעילה ממבנים פרטיים וגם מבנים ציבוריים – בלי לפגוע בציפורים שמתקרבות אליהם.

התקנת דוקרנים ליונים

ניר מובדלי בעלי חברת ירוק

סלילים להרחקת יונים

שיטה עם עיקרון דומה לדוקרנים; סלילים קפיציים יוצרים שטח לא יציב שמפריע לציפורים. כאשר יונים או ציפורים אחרות מנסות לעמוד על סלילים, הן לא יצליחו במשימה. באופן הזה, הציפורים כבר לא יתקרבו לסלילים ולא ינסו לעמוד או לקנן עליהן או באזור שלהן.

הרחקת ציפורים מחיר

המחיר של הרחקת ציפורים משתנה בהתאם לסוג העבודה והשיטה שנבחרה להרחקה. השטח של אזור ההרחקה גם הוא משפיע על המחיר, כך שלא ניתן לתת הערכת מחיר אחידה עבור המשימה הזו. הדבר החשוב ביותר שצריך לבדוק כאשר בודקים מחירי הרחקת יונים או מחירים להרחקת ציפורים הוא איכות העבודה של החברה שאתם בוחרים זה. כדי ליהנות מפתרון קבוע להרחקת ציפורים, אתם צריכים לבחור בחברה עם הרישויים המתאימים ועם ניסיון בתחום, שתוכלו לבצע עבורכם את העבודה על הצד הטוב ביותר.

חברת ירוק להרחקת ציפורים: שירות מקצועי לאורך כל הדרך

התקנה של אמצעים שונים להרחקת ציפורים דורשת תכנון מקדים של העבודה והתאמה של שיטת ההרחקה לשטח הרצוי. חברת ‘ירוק’ מתמחה בפתרונות הדברה והרחקת מזיקים עם השיטות היעילות ביותר בתחום. אצלנו תוכלו ליהנות מפתרונות איכותיים, הומניים ומתחשבים בסביבה להרחקת ציפורים לטווח הארוך, ולקבל שירות מותאם אישית לכל מטרה. עם רישויים ורישיונות לעבודה בגובה, אנו זמינים לביצוע של שלל עבודות בכל מבנה שצריך כדי שתוכלו ליהנות מסביבה נקייה ונעימה בכל יום.

מתוך הפרויקטים שעשינו:

צרו עמנו קשר

חיפשתם שירות הרחקת ציפורים מקצועי? הגעתם למקום הנכון!

חברת ירוק מתמחה בהרחקת יונים וציפורים, ומבטיחה 100% תוצאות.

לפרטים נוספים ובירורים השאירו פניה או צרו עמנו קשר טלפוני.

יצירת קשר מהיר

אין לכם זמן לבזבז?
צרו עמנו קשר מידי:

השאירו פניה ונשוב אליכם בהקדם:

דילוג לתוכן