הרחקת יונים ברחובות

מחפשים מרחיק יונים ברחובות?

חברת ירוק מספקת שירותי הרחקת יונים ברחובות וסביבתה, תוך שימת דגש על פתרונות מתוחכמים שאינם פוגעים ביונה, אך “רומזים” לה כי מוטב לחפש אזור מחיה חדש.

מרגישים שאתם נלחמים ביונים ללא הואיל? וודאי בעלות הכנף המוכרות לכולנו מוצאות את ביתכם / משרדכם לנוח עבור הטלת ביצים, מחסה מן הגשם או צל מן השמש.

מרחיק יונים ברחובות נמצא כבר ממש מעבר לפינה! נשמח לעמוד לשירותכם. ניתן להשאיר לנו פניה לצורך קבלת שיחה חוזרת או לחייג: 03-6816404.

הרחקת יונים ברחובות

היונה רק נראית תמימה

זה נכון, היונים לא באמת יכולות לפגוע בנו פיזית או לאיים עלינו כאילו והייתה טורף אימתני. למעשה, אם נגדל יונה, נגלה שהיא אפילו חיית מחמד נהדרת. אך כשזה מגיע לשילוב של בין הטבע לחיי היום יום שלנו, מוטב שנשמור מרחק ונדע את הסכנות שממתינות לנו ממש מעבר לפינה.

יונים יכולות להביא עמן טפילים כמו גם שלל מחלות הקיימות כתוצאה מהטלת הצואה באזורים שאינם רצויים. תופעה נפוצה היא לשלשת היונים הפזורה על גבי מעקות הבטיחות של ויטרינות הסלון. כמו כן, יונים נוהגות להטיל את צואתן על הכביסה ובכך מביאות עמן זיהומים וצחנה.

מעבר לכך, נוכחותן של יונים עלולה להוביל לתופעות דוגמת בעיות נשימתיות ותופעות אלרגיות קשות.

 

ללא פגיעה ביונה עצמה

פעולת הרחקת יונים מתבצעת באמצעות טכניקות מיוחדות שאינן מאפשרות פגיעה אמיתית ביונה.

צריך להבין כי היונים מגיעות לא כי הן אוהבות את עיצוב הבית או את הדיירים; מבחינתן כל שמעניין אותן הוא אזור עם תנאי מחיה נוחים ונאותים שיאפשרו להן להטיל ביצים, לגדל את גוזליהן, לתפוס מחסה מפני גשמים בחורף וצל מפני השמש הלוהטת של הקיץ.

מטרתנו היא למעשה לבצע “הרעת תנאים” לאזורי המחיה, וזאת באמצעות מגוון טכניקות מתקדמות אשר מבטיחות את הרחקת יונים לצמיתות.

זקוקים לשירותי הרחקת יונים ברחובות?

החל מהדברה ועד לעבודות בגובה ולכידת בעלי חיים, בחברת ירוק נשמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם שירותי הרחקת יונים ברחובות והסביבה תוך זמינות מידית לכל קריאת חירום.

יחד, נבין את מקור הבעיה שבגללה היונים מגיעות דווקא אל אזוריכם, ונשתמש במיטב הציוד הקיים כיום בשוק הרחקת היונים.

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם