הרחקת יונים בלייזר

הרחקת יונים בלייזר

יונים הפכו כבר מזמן לחלק קבוע מהנוף העירוני, והן פולשות במספרים גדולים גם למקומות הומי אדם. מזגנים מהווים מוקד משיכה עבור יונים, שנהנות מצל, הגנה ומקום לעמוד בו עם המכשירים החשמליים האלו. במקרים האלו חשוב לבצע הרחקת יונים מהמזגן ולמנוע את הנזקים שיונים עלולות לגרום באזורים האלו.

למה חשוב לבצע הרחקת יונים מהמזגן?

יונים מהוות מטרד גדול באזורים מיושבים, ובמהלך השנים פותחו שיטות שונות להרחקת הציפורים האלו. אחת מהשיטות החדשות ביותר היא מכשיר עבור הרחקת יונים בלייזר שניתן להתקין על משטחים שונים. אם אתם לא מכירים את השיטה, כאן נגלה כיצד היא עובדת, והאם היא מומלצת עבור הרחקת יונים לטווח הארוך.

הרחקת יונים בלייזר: כיצד השיטה עובדת?

טכנולוגיית לייזר נמצאת בשימוש במגוון פתרונות טכנולוגיים, לרבות מכשירים להרחקת יונים. המכשירים האלו כוללים מעין גלאי תנועה שכולל תנועה של ציפורים, ובעקבות זאת משחרר קרן לייזר או מספר קרני לייזר לכיוון שבו הציפורים נמצאות.

קרן הלייזר מרתיעה את היונים, ולכן הן מתרחקות מהמקום. מכשירי הרחקת יונים בלייזר בדרך כולל כוללות מנגנון סיבוב של 360 מעלות, שמספק הגנה היקפית נגד ציפורים. קרן הלייזר נשלחת לאורך של מספר מאות מטרים, כך שההרחקה מתבצעת ממרחקים גדולים.

מכשירי לייזר להרחקת ציפורים ניתנים להתקנה על גגות בעיקר, והם משמשים בתור מערך הגנה שאינו מזיק לציפורים, אך מאפשר להיפטר מהן.

האם מכשיר הרחקת ציפורים בלייזר עושה את העבודה?

מכשירי לייזר נגד יונים מאפשרים להרחיק יונים וציפורים אחרות, אבל יעילותם מוגבלת. יש לחבר את המכשירים האלו לחשמל או להטעין אותם שוב ושוב על מנת שיפעלו באופן רציף.

בנוסף, מכשירי לייזר מיועדים בעיקר לגגות, ולכן הם לא מתאימים לאזורים אחרים ברחבי הבית, כמו מסתורי כביסה, מרפסות ואזורים אחרים. לייזר להרחקת יונים מתאים לבתים צמודי קרקע, אבל היעילות שלו מוגבלת בכל הנוגע למבנים אחרים.

איך אפשר להרחיק יונים ביעילות?

כדי להיפטר מבעיית היונים, אין צורך במכשירים חשמליים או מכשירים נטענים, כמו מכשירי לייזר. במקום זאת ניתן להתקין אמצעים שונים להרחקת יונים וציפורים אחרים:

  • דוקרנים להרחקת יונים
  • סלילים להרחקת יונים
  • רשתות להרחקת יונים

 

ניתן להתאים את האמצעים האלו להרחקת יונים למגוון מקומות, לרבות גגות, מרפסות, מסתורי כביסה, מזגנים, וכל אזור חיצוני אחר. כל אחד מהאמצעים האלו אינו מזיק ליונים, אלא יוצר סביבה שיונים לא יכולות להגיע אליה או לעמוד עליה. דוקרנים וסלילים להרחקת יונים לא מאפשרים ליונים לעמוד עליהם, ורשתות להרחקת יונים לא מאפשרים את כניסתם לאזורים פתוחים.

ירוק הדברות: הרחקת יונים בשיטות ידידותיות לסביבה

אם אתם מחפשים פתרון יעיל להרחקת יונים, חברת ירוק כאן עבורכם. אנו מתמחים בהדברה של מזיקים מסוגים שונים, וכן בהרחקת יונים בשיטות ידידותיות לסביבה. הרחקת יונים בלייזר מהווה פתרון חלקי ויקר להרחקת ציפורים, אך השיטות שלנו מוכחות כיעילות בכל פעם מחדש, והן זמינות במחירים נוחים במיוחד.

השירותים שלנו זמינים ללקוחות פרטיים, עסקים ומוסדות, ונשמח לסייע לכם להיפטר מבעיית היונים במהירות וביעילות. הרחקת יונים צריכה להתבצע על ידי מקצוענים בתחום, ובחברת ירוק תיהנו משירות של צוות מקצועי ואדיב שיספק לכם פתרונות מותאמים אישית לבעיה.

למידע נוסף השאירו פניה:

הפרויקטים שלנו:

יצירת קשר מהיר

אין לכם זמן לבזבז?
צרו עמנו קשר מידי:

דילוג לתוכן