הרחקת יונים בהרצליה

הרחקת יונים בהרצליה

תוכן עניינים

הרחקת יונים הרצליה

הן אולי נראות תמימות למראה, וודאי שהן לא עלולות לתקוף אותנו או להוות עלינו איום פיזי וכולנו מכירים אותן ופוגשים בהן ביום יום. ועם זאת, יונים עלולות להוות מפגע תברואתי, וכן להביא לנזקים משמעותיים ברכוש.

נואשתם מן היונים? הזעיקו עוד היום איש מקצוע מטעם חברת ירוק הרחקת יונים.

היונים עד כדי כך מסוכנות?

נתחיל עם הנושא הכאוב והמוכר, הלא הוא צואת היונים.

לצד הצחנה שנלווית אליה והמפגע האסתטי, הרי שצואת היונים היא פתח לבעיות תברואתיות קשות. ראשית, תסיסתה בשמש מובילה לפריחה של פטריה זעירה. פטריה זו נשאת בקלות באוויר ויכולה להגיע אלינו למערכת הנשימה. לא אחת, דיירים המתגוררים או עובדים העובדים באזורים עם ריבוי יונים, חשים בבעיות נשימה ולעתים אפילו מפתחים מחלות נשימתיות ואלרגיות קשות.

בנוסף, לשלשת היונים גורמת לקורוזיה לברזלים. זהו גורם ישיר לפגיעה ונזק בקולטני שמש (ראו ערך הרחקת יונים מקולטני שמש) וכן עלול להוביל לפגיעה במעקי בטיחות, שלטים ובגדים מכובסים התלויים על החבל (בנושא זה, ראו ערך הרחקת יונים ממסתורי כביסה).

לצד זאת, היונים גם נושאות עמן מחלות שונות ומזיקים שעלולים לעשות את דרכם אל ביתנו. די בכך שפשפשים או כיני יונה יגיעו אלינו, כדי שנסבול לא רק מנוכחות יונים, רעש וצואה, אלא גם מצורך להזמין שירותי הדברה.

להזמנת שירות הרחקת יונים בהרצליה או קבלת מידע נוסף השאירו פניה:

למה לבחור בירוק הדברות?

לחברת ירוק ניסיון של למעלה מעשור בהרחקת יונים מקצועית.

חברתנו רואה באיכות ושימור הסביבה כמעלה עליונה, ואנו מרחיקים יונים באמצעים ידידותיים וירוקים בלבד. אין כל שימוש במה שאנשים לעתים מחפשים דוגמת רעל יונים, ואין לנו שום כוונה לפצוע אותן.

כמו כן, הרחקת יונים לעתים דורשת עבודה בגבהים שונים, ולכל אנשי הצוות שלנו רישיון עבודה בגובה, המאפשר לנו לבצע פעולות באזורים ונקודות מאתגרים לרבות דפנות וקירות חיצוניים של מבנים רבי קומות, וכן גגות של בתים פרטיים (בנוגע זה ראו הרחקת יונים מגגות).

איך מתחילים?

בהזמינכם שירות הרחקת יונים בהרצליה, ראשית נרצה להבין מהו האתגר שניצב מולנו. כל פרויקט מביא עמו מורכבויות שונות ודרכי פעולה משתנות.

ברגע שנבין את מידת הבעיה, כך גם נוכל להיערך בהתאם בעת הגעתנו לביתכם / למשרד.

להלן האמצעים המובילים בהם אנו משתמשים

רשתות מקצועיות להרחקת יונים

הרחקת יונים מהמרפסת

מדובר באחד מן האמצעים היעילים ביותר שיניבו לכם 100% תוצאות. ועם זאת, רשתות ליונים גם נחשבות למפגע אסתטי כיוון שהן אינן שקופות.

הרשתות שקופות למחצה לאור העובדה שאיננו רוצים שהיונה לא תשים לב אליה ותלכד בה. היונים רואות את המחסום ומראש מוותרות.

דוקרנים או סליל

ניתן לבחור בין דוקרני פלסטיק להרחקת יונים לבין שימוש בסליל קפיצי.

שני הפתרונות לא נועדו לפצוע את היונים, וכאשר היונה נוכחת לגלות שאין לה קרקע יציבה, היא פשוט מחפשת אחר מקום חדש.

מתי כדאי להשתמש בכל אחד מן הפתרונות?

לאור העובדה שרשתות מהוות מפגע אסתטי עבור הדיירים עצמם, הרי שנהוג בעיקר להשתמש בהן במסתורי כביסה, כדי למנוע את השחתתה של הכביסה התלויה, ובהגנה על האזורים שניצבים מתחת לקולטני השמש.

בדוקרנים וסלילים נהוג להשתמש על שלטים של העסקים, גגות מבנים, אדני עציצים, פתחי אוורור של בניינים (ראו בנושא זה הרחקת יונים מבניינים) ועוד.

ואל דאגה: אנו נספק לכם ייעוץ מקיף, ונסביר את דרכי הפעולה שלנו. 

הרחקת יונים בהרצליה זה חברת ירוק!

ירוק מספקת שירותי הרחקת יונים בכל מרכז הארץ. לרשותנו צוות מקצועי אשר יכול להגיע אליכם בתוך זמן קצר ולהעניק לכם את השירות הטוב ביותר – הרחקת יונים לצמיתות.

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר טלפוני או השאירו פניה באתר.

יצירת קשר מהיר

אין לכם זמן לבזבז?
צרו עמנו קשר מידי:

השאירו פניה ונשוב אליכם בהקדם:

התקשרו

השאירו פניה

דילוג לתוכן