האם יונים מביאות כינים?

שיטות ביתיות להרחקת יונים

יונים שפולשות לאזורי מחייה מביאות עמן מטרד רעש, מייצרות לכלוך רב וגורמות לריחות לא נעימים. כאשר יונים מקננות במקומות שונים, הן מביאות עמן בעיה נוספות – כיני יונים. הטפילים האלו מזיקים ליונים וגם לבני אדם, וחשוב להכיר את הבעיה וגם כיצד לפתור אותה באמצעות הדברה מקצועית.

האם יונים מביאות כינים?

התשובה לכך היא “כן”; יונים מביאות עמן כיני יונים, שידועות גם כ”קרציוני יונים”. הכינים שנמשכות ליונים הן כיני עופות, שניזונות מדמם של בעלי כנף שונים, לרבות יונים. בגלל שיונים פולשות לאזורי מחיה ומביאות עמן את הבעיה הזו, הקרציונים קיבלו את הכינוי “כיני יונים”.

יונים רבות מביאות עמן כינים כאשר הן יושבות על אדן החלון או כל אזור אחר. כאשר יונים מקימות קן ומטילות ביצים, לכינים יש מקור חדש למזון. כלומר, כאשר יונים מתרבות – כך גם הכינים שתוקפות אותן.

האם כיני יונים מסוכנות?

כיני יונים עוקצות לא רק בעלי כנף, אלא גם בני אדם. העקיצות שהכינים גורמות להן אינן נעימות ומגרדות, אך במרבית המקרים לא גורמות לבעיות נוספות. אולם, ישנם מקרים שבהן כינים עשויות להעביר גורמי מחלה בין בני אדם. בנוסף, ישנם אנשים שמפתחים אלרגיה לעקיצות, ומגיבים בצורה חמורה ולא נעימה לעקיצות של כיני יונים. למרות שכיני יונים לא מסוכנות במיוחד לבני אדם, הן גורמות לתופעות לא נעימות של גרד ואדמומיות, ולתגובות אלרגיות אצל חלק מהאנשים.

כדי להיפטר מהתופעה חשוב לבצע הדברה של כיני יונים, וגם לבצע פעולות שמונעות פלישה של יונים נוספות.

הדברת כיני יונים באופן יעיל

שירותי הדברה מקצועיים יעזרו לכם להיפטר מבעיית הכינים, ובחברת ירוק הדברות תוכלו ליהנות מהדברה בהתאמה אישית. אם יש באזורכם יונים שפלשו וגורמות לנזקים בריאותיים או אסתטיים, אנו נבצע הדברה מדויקת וממוקדת באמצעות חומרי הדברה ירוקים וידידותיים לסביבה. המדבירים המקצועיים שלנו ידבירו את האזורים שבהם יש קיני יונים, כך שתוכלו ליהנות מסביבה נקייה ונעימה.

בנוסף, אנו מציעים שירותי הרחקת יונים במגוון שיטות יעילות. הרחקת יונים עם דוקרנים, הרחקת יונים עם רשתות והרחקת יונים עם סלילים מהוות שיטות הומניות ויעילות במיוחד להרחקת יונים. השיטות האלו לא מאפשרות ליונים לעמוד על משטחים שונים או להיכנס לאזורים פתוחים, כך שהן לא יכולות להיכנס, לקנן או לבנות קינים באזורים שכוללים אמצעי הרחקה.

הרחקת יונים עם חברת ירוק הדברות

אם תהיתם האם יונות מביאות כינים, התשובה לכך היא “כן”. אולם, זה לא אומר שאתם צריכים להמשיך ולסבול מהבעיה. באמצעות הדברה מקצועית והתקנת אמצעים להרחקת יונים תוכלו להיפטר מהמטרדים השונים שהן מביאות עמן.

אם הבחנתם בנוכחות של כיני יונים או שאתם מעוניינים להיפטר מיונים שפלשו לסביבתכם – צרו עמנו קשר. הצוות המקצועי שלנו יבצע הדברה והרחקת יונים לטווח הארוך, ואתם כבר לא תסבלו ממטרד רעש, לכלוך וכיני יונים.

למידע נוסף השאירו פניה:

הפרויקטים שלנו:

יצירת קשר מהיר

אין לכם זמן לבזבז?
צרו עמנו קשר מידי:

השאירו פניה ונשוב אליכם בהקדם:

דילוג לתוכן