גירוש יונים

יונים על רעפים

יונים הפכו להיות מטרד של ממש בשנים האחרונות; הן מופיעות במקומות ציבוריים, בעסקים פרטיים וגם בדירות ובתי מגורים ללא הפסקה. כאשר יונים מוצאות מקום קבוע, הן מקננות בו ומטילות ביצים שמהן בוקעות יונים נוספות. מלבד המטרד הסביבתי והלכלוך שנוצר בגלל יונים, הן גם עלולות להפיץ מחלות בקרב בני-אדם וגם חיות מחמד. למרות הקשיים הללו, יש מה לעשות בנידון עם המטרד שיונים יוצרות. מה עושים נגד יונים? ל’ירוק הדברות’ יש את התשובות.

פתרונות ביתיים להרחקת יונים


יש כיום לא מעט מוצרים בשוק שמטרתם היא להרחיק יונים מבתים, דירות וגם עסקים. דבקים מיוחדים, תרסיסים נגד יונים ואפילו חומרי הדברה משווקים לצרכן הפרטי כדי להרחיק יונים באופן עצמאי. חלק מהשיטות האלו אכן עושות את העבודה, אך יש עמן לא מעט בעיות:


נזק לבריאות


כאשר משתמשים בכימיקלים להרחקת יונים, הם יכולים להזיק לבריאות של אלו שמשתמשים בהם וגם בבריאותם של העוברים ושבים. תרסיסים וחומרים אחרים משחררים חלקיקים לאוויר שנשאפים לריאות, והם עלולים לגרום לבעיות בריאות וגם לתגובות אלרגיות אצל בני-אדם ובעלי חיים.


נזק לסביבה


כימיקלים ידועים כמזיקים לאוויר, בייחוד תרסיסים שמכילים אירוסול. שחרור של חומרים לאוויר, חדירה שלהם לדשאים או אזורים אחרים גורמת לנזקים לאיכות הסביבה וכל מי שנמצא בה.


יעילות מוגבלת וזמנית


ניסיון להיפטר מיונים באופן עצמאי מוביל פעמים רבות למפח נפש. מדוע? מפני שהפתרונות שמוצעים בשוק הם זמניים בלבד. כאשר משתמשים בתרסיסים ודבקים, היונים ייעלמו לתקופה מסוימת, אך לא לצמיתות. ההשפעה של פתרונות לא מקצועיים להרחקת יונים היא זמנית בלבד. כאשר ההשפעה הזו פגה, היונים חוזרות ואיתן הלכלוך והמחלות שמתלוות להן.

מה עושים נגד יונים? הרחקת יונים לצמיתות עם ירוק הדברות

הרחקת יונים באופן עצמאי לא מניבה את התוצאות הרצויות למרבה הצער. מלבד היעילות המוגבלת של הפתרונות הללו, הם גם גורמים לנזקים סביבתיים ובריאותיים, כך שמומלץ שלא להשתמש בהם.
כדי להרחיק יונים לצמיתות, יש להשתמש בפתרונות לטווח ארוך שאינם גורמים לנזקים. חברת ירוק הדברות מתמחה בהרחקת יונים ומזיקים בשיטות ירוקות שאינן מזיקות לבריאות או לסביבה. השיטות הבאות מוכיחות את עצמן במשך שנים, וחברתנו תשמח לסייע לכם עם פתרונות מותאמים להרחקת יונים:

סלילים להרחקת יונים

סלילים קפיציים מפלדת אל-חלד שמונעים מיונים לעמוד על משטחים. הסלילים האלו יוצרים סביבה שלא ניתן לעמוד בה, כך שיונים לא יכולות לעמוד עליהן ובטח לא לקנן בין סלילים.

רשתות נגד יונים

רשתות שמשמשות לסגירה של פתחים שיונים עלולות להיכנס דרכם, כמו מסתורי כביסה, מרפסות, ועוד. הרשתות עשויות מפלסטיק קשיח שאינו חדיר, מה שמרחיק יונים באופן יעיל במיוחד.

דוקרנים להרחקת יונים


דוקרנים מנירוסטה שיוצרים אזורים שלא ניתן לעמוד בהם. הדוקרנים עמידים בפניי תנאי מזג אוויר משתנים והם יציבים במיוחד – מה שמהווה את הפתרון המושלם למשטחים שיונים נוטות לעמוד עליהם.

למידע נוסף השאירו פניה:

הפרויקטים שלנו:

יצירת קשר מהיר

אין לכם זמן לבזבז?
צרו עמנו קשר מידי:

השאירו פניה ונשוב אליכם בהקדם:

התקשרו

השאירו פניה

דילוג לתוכן