ינשוף להרחקת יונים

יונה עומדת על קרש עץ

במהלך השנים פותחו מספר שיטות להרחקה של יונים ובעלי כנף אחרים ממקומות מגורים, מסעדות ובתי עסק. ינשוף להרחקת יונים מהווה את אחת משיטות ההרחקה של יונים, ואנשים רבים מציבים אותו במקומות שונים בשטח של ביתכם כדי להרתיע בעלי כנף. על פניו נראה שמדובר בפתרון פשוט ויעילה להרחקת יונים, אך האם זה אכן כך? האם פסל של ינשוף מהווה פתרון ארוך טווח להרחקה של יונים? הנה התשובות.

מה זה ינשוף להרחקת יונים?


ינשוף להרחקה של יונים הוא פסל בדמות ינשוף שנועד להרחיק בעלי כנף. את הפסלים האלו ניתן להציב במקומות שבהם יונים ובעלי כנף אחרים נוטים לקנן: גגות, חצרות, גינות, ועוד. המטרה של הינשוף היא להפחיד בעלי כנף, ולמנוע מהם להתעופף ולעמוד באזורים שבהם נמצא הפסל. מדובר בפתרון ידידותי לציפורים, שכן הינשוף לא מזיק להם מבחינה פיזית.

ניתן להתקין את הינשוף בקלות, והוא עמיד בפניי מזג אוויר. קיימים כיום מספר דגמים של ינשופים להרחקת ציפורים, ואתם יכולים לרכוש כמה פסלונים כאלו כדי להרחיק בעלי כנף

האם ינשוף להרחקת ציפורים עובד?

יעילים לטווח קצר בלבד

כאשר יונים וציפורים מבחינים בינשוף בפעמים הראשונות, הם אכן יתרחקו מהאזור. הפסלים האלו יעילים לתקופה מסוימת, אך לאחר מכן יעילותם יורדת לאפס. בעלי כנף מתרגלים לפסלונים האלו במהרה, ולאחר זמן קצר הם כלל לא נרתעים מהם. כלומר, תהיה חזרה של יונים ובעלי כנף לשטח שלכם, גם אם תציבו מספר ינשופים להרחקתם.

אינם עמידים לטווח ארוך

ישנם פסלונים להרחקת ציפורים שמיוצרים מחומרי גלם איכותיים, ויש כאלו שעשויים מחומרי גלם מאיכות ירודה. במקרה של פסלונים איכותיים יחסית, הם יחזיקו מעמד יותר זמן מהסוג השני. אולם, שני הסוגים אינם עמידים בפניי תנאי מזג אוויר משתנים: שמש חזקה, גשמים ורוחות פוגעים במראה של הפסלונים האלו. כאשר משלבים את זה עם היעילות קצרת הטווח שלהם, מדובר בפתרון שאינו יעיל.

כיצד ניתן להרחיק יונים ביעילות?

כל אמצעי שהוא אינו פיזי לא יעשה את העבודה בהרחקת יונים. מדובר בציפורים סתגלניות שהתרגלו לנוכחות גדולה של בני אדם, כך שפסל פשוט של ינשוף בטח לא יעשה את העבודה. אם כן, כיצד ניתן להרחיק יונים ולהבטיח שהן לא יחזרו? באמצעות השיטות הבאות:

דוקרנים להרחקת יונים

דוקרנים עמידים מנירוסטה שניתן לשים על מגוון משטחים. הדוקרנים אינם מזיקים ליונים, אלא יוצרים אזור שלא ניתן לעמוד בו. כשהיונים לא מצליחות להתייצב, הן עוזבות את המקום. דוקרנים הם בלתי חדירים ובטח שלא ניתן להתרגל אליהם, כך שמדובר בפתרון יעיל לטווח הקצר וגם הארוך.

סלילים להרחקת יונים

אמצעי נוסף שיוצר סביבה שאינה נוחה עבור בעלי כנף. סלילים מסוגים שונים אינם מאפשרים ליונים לעמוד עליהם, כך שהן מתרחקות ולא מקננות.

רשתות להרחקת יונים

פתרון להרחקת ציפורים שמיועד למקומות פתוחים, כמו מסתורי כביסה ומרפסות. רשתות יוצרות מחסום פיזי שלא ניתן להיכנס דרכו או לעמוד עליו. הודות לכך, יונים לא ייכנסו לשטחים פתוחים, קטנים או גדולים, ולא ייצרו לכלוך ומטרד.

הרחקת יונים ביעילות עם חברת ירוק

הרחקת יונים צריכה להתבצע עם חברה מקצועית בלבד. ינשופים, פסלים אחרים ותכשירים להרחקת בעלי כנף אינם יעילים לטווח הארוך, וחלקם אפילו מזיקים לסביבה. בחברת ירוק הדברות אנו מבצעים הרחקה של יונים עם אמצעים יעילים והומניים שאינם פוגעים בהן כלל. אם אתם סובלים מרעש, לכלוך ובעיות נוספות – אנו כאן עבורכם. צרו עמנו קשר ותיהנו משירות מהיר, יעיל ואדיב בכל עת.

למידע נוסף השאירו פניה:

הפרויקטים שלנו:

יצירת קשר מהיר

אין לכם זמן לבזבז?
צרו עמנו קשר מידי:

השאירו פניה ונשוב אליכם בהקדם:

התקשרו

השאירו פניה

דילוג לתוכן