חיטוי נגד קורונה

חיטוי בתים, משרדים ומפעלים נגד נגיף הקורונה

כל עוד לא נמצא החיסון המתאים, מניעת התפשטות נגיף הקורונה עוברת קודם כל בעקרונות של חיטוי יסודי ושמירה על היגיינה.

חברת ירוק מספקת שירותי חיטוי ועיקור בתים, משרדים, מפעלים ומחסנים נגד קורונה באופן יסודי, עם חומרי החיטוי העוצמתיים והיעילים בישראל ובהתבסס על מכשור מקצועי ומתקדם.

להזמנת שירות חיטוי נגד קורונה השאירו פניה:

צריכים חיטוי נגד קורונה?

הנגיף לא בא יש מאין, אך הוא התפתח לכדי מוטציה חדשה שאיננה מוכרת דיו, ולכן כיום עוד אין חיסון שמספק את המענה לבעיה.

תהליך דומה לזה קורה גם עם וירוס השפעת שיוצר מוטציות חדשות, אך בעוד שאצלו ישנה הנוסחה הבסיסית ליצירת החיסון ורק צריך לייצר נוגדן שיותאם למוטציה החדשה, הרי שלנגיף הקורונה לא קיימת כיום נוסחה בסיסית, והחוקרים – התחילו את כל התהליך מאפס.

המקצוענים של חברת ירוק לשירותכם:

לרשותנו צוותים המומחים בביצוע פעולות חיטוי לרבות נגד נגיף קורונה.

אנו זמינים לפרויקטים בסדרי גודל משתנים מבתים ודירות, דרך משרדים ועד למפעלים ומחסנים.

 • יסודיות - הצוותים המקצועיים של ירוק מקפידים על ביצוע עבודת חיטוי מקיפה. 100% חיטוי בכל אזור הבית/המשרד/המפעל/המחסן, כולל הגעה לאזורים מאתגרים ולא נגישים.
 • חומרי חיטוי - עבודתנו מבוססת על חומרי החיטוי המתקדמים והעוצמתיים בישראל. לצד זאת, אנו מקפידים על חומרים ירוקים אשר אינם פוגעים בבריאות הנוכחים.
 • זמינות - המקצוענים של חברת ירוק הדברות זמינים עבורם מסביב לשעון, ונכונים לספק שירותי חיטוי מקצועיים נגד קורונה.
חיטוי נגד קורונה

להזמנת שירות חיטוי נגד קורונה השאירו פניה:

חיטוי נגד קורונה: נקודות עיקריות על הנגיף

בחברת ירוק זיהינו מיד את הצורך ההולך וגובר בשירותי חיטוי מקצועיים הנדרשים כנגד התופעה החדשה והמדאיגה.

כדי לאפשר שירות מקצועי ויעיל, ביצענו מחקר מקיף ודאגנו להתעדכן על בסיס מקורות מידע מהימנים על מאפייני הנגיף ודרכי התגובה כפי שנוהגים כיום בעולם. יצוין כי הצעדים הננקטים משתנים ללא הרף. חברתנו מקפידה לעקוב בכל עת, וזאת כדי לספק שירותי חיטוי מפני נגיף הקורונה מתוך היכרות מעמיקה עם התופעה.

 • תחילת ההתפרצות - נגיף הקורונה התפרץ בעיר ווהאן בדצמבר 2019. בתחילה זוהה כדלקת ריאות, ועד מהרה צוותי הרופאים הצליחו לזהות כי מדובר בנגיף חדש של קורונה אשר בעבר לא הביא לתחלואה בקרב בני אדם.
 • התפשטות - ממחקרים שבוצעו, נמצא כי נגיף הקורונה מדבק פי 10 מווירוס השפעת. מסיבה זו, נראתה בסין התפשטות מאסיבית של הנגיף שעד מהרה פשטה במדינות שכנות רבות ומשם עברה ליבשות שלמות.
 • מסוכנות הנגיף - נגיף הקורונה נמצא כמסוכן פי 17 מנגיף השפעת. הנגיף נמצא כמסוכן יותר עבור מבוגרים, וסטטיסטיקות מראות כי מבוגרים, וכל שכן בעלי עבר בריאותי ירוד, נפגעו מן הנגיף בצורה הקשה ביותר. ועם זאת, ישנם גם אחוזי תמותה בקרב גילאים צעירים.
 • סכנת ההדבקה - הקושי הגדול ביותר טמון בכך שאדם נשא לעתים איננו מודע כלל לעובדה זו! ואיננו מפגין כל תסמין! למרות זאת, אדם שנושא את הנגיף עלול להדביק את האנשים הסמוכים לו, ואלו עלולים לפתח תסמינים. לאור זאת, הוראתו של משרד הבריאות היא כי כל אדם אשר נכח בסביבתו של נשא, מחויב ב-14 יום בידוד, משך הזמן הנדרש עד להכחדתו של הנגיף מן הגוף.

כיצד ההדבקה מתרחשת? והאם חיטוי נגד קורונה יכול לעזור?

חיטוי מפני קורונה לבתים, דירות, משרדים, מחסנים ומפעלים מתמקד במשטחים, חפצים ולמעשה כל פריט שבו עובד נגוע עלול היה לגעת: מעקות בטיחות, כפתורים ולחצנים, מתגים, שולחנות והרשימה עוד ארוכה ומפותלת.

פעולת החיטוי חייבת להתבצע באופן עקבי, מסודר ויסודי – בכל מקום ובכל פינה.

חשוב לציין: עיקר ההדבקה מתרחשת מאדם לאדם בעקבות מגע ובעקבות הנגיפים הנישאים מתוך גופו של אדם א’ לאדם ב’.

ועם זאת, מחקרים הראו כי הנגיף יכול גם לשרוד פרקי זמן ממושכים על גבי משטחים. מסיבות אלו, הוציא משרד הבריאות הנחיות המורות במפורש לרחוץ את הידיים 20 שניות ולעתים תכופות.

הנחיות לאחר חיטוי מפני קורונה

אם נשים לרגע את השימוש בחומרי חיטוי מפני קורונה בצד, הרי שחשוב בימים אלו להיות קשובים להוראות משרד הבריאות ולהקפיד על היגיינה מקסימלית בכל עת.

גם לאחר שחומרי החיטוי הונחו וביצעו את עבודתם, אל תהיו שאננים והקפידו לנקות את המשטחים השונים. במידה ואינכם יכולים לנקות את המשטחים בטרם המגע, המתינו עד אשר תוכלו לשטוף את הידיים במים וסבון למשך 20 שניות.

אזורי חיטוי מפני קורונה

חברת ירוק מספקת שירותי חיטוי למוקדים שלהלן:

 • חיטוי בתים נגד קורונה
 • חיטוי בניינים נגד קורונה
 • חיטוי משרדים נגד קורונה
 • חיטוי שטחים ציבוריים נגד קורונה
 • חיטוי מחסנים נגד קורונה
 • חיטוי מפעלים נגד קורונה

הייתם בבידוד? צרו עמנו קשר

כפי שנאמר לעיל, מחקרים שונים מראים כי ווירוס הקורונה יכול להחזיק מעמד גם מחוץ לגופם של בני אדם ובעלי חיים שונים.

פרקי הזמן אותם תצפתו המחקרים הם שונים, ועל כן עודנה ישנה אי-וודאות באשר למשך הזמן שהנגיף שורד.

כדי להבטיח מקסימום תוצאות, מומלץ להזמין חברת הדברה מקצועית המתמחה בחיטוי מקסימלי.