הרחקת עורבים: מה השיטות היעילות ביותר?

הרחקת עורבים


עורבים ובעלי כנף אחרים משתלטים לעתים על הנוף העירוני, והם נמצאים ומקננים בכל מקום שבו אפשר. החיות האלו מהוות מטרד רעש בגלל הקולות שהן מפיקות, והלשלשת שהן מותירות אחריהן יוצרת מטרד אסתטי והגייני. כדי לשמור על אזורי מגורים נקיים ונעימים, יש לבצע לעתים הרחקת עורבים – לפני שהבעיה הזו מחמירה. אילו שיטות קיימות כדי להרחיק עורבים ומהן השיטות היעילות ביותר? התשובות לפניכם.

שיטות להרחקת עורבים באופן עצמאי

אם אתם רוצים להרחיק עורבים באופן עצמאי, תוכלו למצוא מגוון מוצרים בחנויות למוצרי בית שנועדו להרחקה של עורבים ובעלי כנף אחרים. בין המוצרים האלו סביר להניח שתראו את הפריטים הבאים:

פסל להרחקה של עורבים

קיימים מספר סוגים של פסלונים להרחקת עורבים שעשויים מפלסטיק קשיח וחומרים אחרים. את הפסלים האלו יש להעמיד במקומות שבהם עורבים נמצאים, והמטרה שלהם היא להפחיד את העורבים כדי שיתרחקו מהמקום.

השיטה הזו אמנם יעילה למשך תקופה מסוימת, אך היא לא עומדת במבחן הזמן. עורבים הם בעלי כנף חכמים במיוחד שלומדים את הסביבה שלהם במהרה. לאחר תקופה מסוימת, עורבים כבר אינם נרתעים מפסלונים בדמותם, והם חוזרים וממשיכים לקנן ולהוות מטרד.

דחלילים להרחקה של עורבים

שיטה נוספת שמשתמשת בהרתעה כדי להרחיק עורבים. הציפורים האלו לא מתקרבות בדרך כלל למקומות שיש בהם אנשים. הדחליל, שנראה כמו אדם, מרתיע את העורבים והן לא מתקרבות אליו. כמו פסלונים של עורבים, גם דחלילים הם לא יעילים לאחר תקופה מסוימת והעורבים מפסיקים לפחד מהם.

בנוסף, דחלילים נהרסים בתנאי מזג האוויר המשתנים לאורך השנה, ולכן לא מדובר בפתרון ארוך טווח.

תרסיסים להרחקת בעלי כנף

כיום ישנם מגוון תרסיסים להרחקה של עורבים ושל בעלי כנף אחרים; התרסיסים האלו פולטים ריח שדוחה בעלי כנף, וציפורים לא מתקרבות למקומות שבהם מרססים את החומרים האלו. למרבה הצער, תרסיסים להרחקה של בעלי כנף הם בין הבעייתיים ביותר: התרסיסים האלו הם דביקים ומושכים אליהם לכלוך רב.

בנוסף, התרסיסים דביקים מאוד, ואם ציפורים מתיישבות על מקומות מרוססים – הם עלולים להידבק לתרסיס ולהיפגע מאוד כאשר ינסו להיחלץ. ריסוס במקומות שבהם עוברים אנשים עלול לגרום לשאיפה של כימיקלים מסוכנים, כך שמדובר בפתרון שהוא בהחלט לא מומלץ.

שיטות יעילות להרחקת עורבים

כדי להיפטר מעורבים לטווח ארוך, צריך להשתמש בשיטות שהוכחו כיעילות בהרחקה של בעלי הכנף האלו. חברת ירוק הדברה מציעה מגוון פתרונות להרחקה של ציפורים – שיטות שאינן מזיקות לסביבה, לציפורים או לאנשים שנמצאים לידן.
השיטות שלנו כוללות:

• הרחקה של עורבים באמצעות סלילים
• הרחקה של עורבים באמצעות דוקרנים
• הרחקה של עורבים באמצעות רשתות

המטרה של השיטות ההומניות האלו היא ליצור סביבה שעורבים לא יוכלו לעמוד בה. כאשר מניחים סלילים ודוקרנים על משטחים, עורבים אינם יכולים לעמוד באזורים האלו. הודות לכך עורבים פשוט לא מתקרבים לאזורים שיש בהם אמצעים נגדם.

רשתות יעילות במיוחד באזורים פתוחים; רשתות להרחקת עורבים מונעות את הכניסה והקינון שלהם במקומות סגורים ברחבי הבית, כמו מרפסות, מסתורי כביסה, וכדומה.
האמצעים הייחודיים האלו הם עמידים במיוחד ועומדים ביעילות בפני שמש, גשם וגם רוחות.

כדי לספק את הפתרונות היעילים ביותר עבור כל לקוח, חברתנו בוחנת באופן פרטני כל מקרה, ומתאימה של שיטת ההרחקה היעילה ביותר.

השירותים שלנו זמינים לכם בכל עת, עבור לקוחות פרטיים, עסקיים, מוסדות, ובכל מקום אחר שבו עורבים ובעלי כנף מהווים מטרד.

הרחקת עורבים היא עניין מקצועי, וכדאי להשאיר אותה למומחים של ירוק הדברות – המומחים בהרחקת יונים ומזיקים.

למידע נוסף השאירו פניה:

הפרויקטים שלנו:

יצירת קשר מהיר

אין לכם זמן לבזבז?
צרו עמנו קשר מידי:

השאירו פניה ונשוב אליכם בהקדם:

התקשרו

השאירו פניה

דילוג לתוכן