לוכד מכרסמים - לוכד עכברים

שירות לכידת עכברים ומכרסמים

ברוכים הבאים לחברת ירוק המתמחה בלכידת עכברים ומכרסמים, בהרחקת יונים, הדברת חרקים ולכידת בעלי חיים.

מכרסמים כמו חולדות, עכברים ועכברושים הם מכרסמים שאתם לא רוצים שיהיו בבית שלכם! בעלי חיים אלו מעבירים פרעושים ומחלות והיכן שהם קיימים גם קיים סיכוי למחלות אחרות היות ונשיכה מהן זה לא דבר נדיר.

אם חיפשתם לוכד מכרסמים הגעתם בדיוק אל המקום הנכון ! עם חברת “ירוק” תוכלו להזמין לוכד עכברים \ חולדות או עכברושים אשר יגיע עד אליכם במהירות וידע כיצד ללכוד את המכרסם במהירות ובלי הסתבכויות מיותרות.

דווקא בגלל שמכרסמים כגון חולדות ועכברים לומדים היטב את סביבתם – הם יודעים למצוא את מקומות המילוט והמסתור, מה שהופך את התפיסה שלהם לקשה מאוד.

כל לוכד מכסמים מחברת “ירוק” הוא לוכד מקצועי אשר מתמחה במכרסמים אשר צבר ניסיון רב בלכידה של מכרסמים, הלוכד ידע כיצד להתאים את האמצעים אשר עומדים בפניו בהתאם לסביבת המגורים שלכם.

להזמנת לוכד עכברים \ לוכד מכרסמים מסוג אחר התקשרו כעת 03-6816404 או השאירו הודעה ולוכד יחזור אליכם מיד.

מדוע להשתמש בשירותי לכידת עכברים ולא רעל?

לעומת הדברת חרקים בה נעשה שימוש ברעלים שאינם מזיקים לבעלי חיים או בני אדם, הדברת מכרסמים באמצעות רעלים שונים עלולה לסכן את הסובבים, והיא מצריכה שלטי אזהרה והדרכה מקדימה. חשוב לזכור כי אותם המכרסמים הם אינם חרקים קטנים ועל-כן יש צורך להשתמש בכמות “מכובדת” של רעל.

חברת ירוק מתמחה בלכידת עכברים באמצעות מגוון שיטות בטוחות ואפקטיביות במיוחד. החל ממלכודות ושלל טכניקות המסייעות בהברחתם לצמיתות.

שימוש ברעל צריך להיעשות באחריות ובשיקול דעת. במקרה הצורך לא נהסס להמליץ על שימוש ברעל, וזאת בהתאם לנסיבות.

 

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם