איך מבריחים יונים?

יונים

יונים גורמות ללא מעט בעיות במקומות שבהן הן נמצאות; כאשר יונים מרגישות בנוח בסביבה אנושית, הן “מתנחלות”, מתרבות וגורמות למטרדים רבים. כאשר יש בעיית יונים באזור מגורים, היא גוררת אחריה בעיה של לכלוך, רעש וגם משיכה של מזיקים נוספים. יש מספר דרכים להרחיק יונים, אך רק כמה מהן באמת עושות את העבודה. אז, איך מבריחים יונים ביעילות ומרחיקים את הבעיות שהן גורמות להן? כאן התשובות.

מה מבריח יונים?

לפני שנענה על השאלה הזו, נגיד קודם מה לא מבריח יונים. כל אמצעי שיונים יכולות להתרגל אליו לא יעשה את העבודה. דוגמה טובה לכך היא עורבים להרחקת יונים, דחליל להרחקת יונים, ואמצעים דומים. נכון, הפסלים האלו מרתיעים יונים בהתחלה, אך הן מתרגלות אליהם מהר מאוד וחוזרות למקומות שבהן היו.

יש כיום גם תכשירים שונים להרחקת יונים, כמו תרסיסים שונים, שניתן לרכוש בחנויות למוצרי בית. תכשירים מהסוג הזה מכילים חומרים שמרחיקים יונים, אך הם גורמים ללא מעט תופעות לא רצויות. מדובר בחומרים דביקים שמושכים לכלוך רב, חומרים שמכילים כימיקלים מזיקים, וחומרים שעלולים לגרום לנזק רב ליונים ובעלי חיים אחרים. לכן, מומלץ בחום לא לנסות לעשות את עבודת הרחקת היונים בעצמכם מפני שבמרבית המקרים, הנזק יעלה על התועלת.

אם כן, איך מבריחים יונים? יש שלוש שיטות יעילות, ירוקות וידידותיות ליונים שעושות את העבודה בצורה הטובה ביותר, והן:

סלילים להרחקת יונים

כאמור, כאשר יונים מרגישות בנוח, הן חוזרות שוב ושוב לאותם מקומות ומביאות איתן שלל בעיות. אם כן, כאשר יוצרים סביבה שאינה נוחה ליונים, הן יתרחקו. וזה בדיוק מה שסלילים קפיציים עושים.

הסלילים האלו עשויים מפלדת אל-חלד עמידה וחזקה במיוחד, ומותחים אותם בין שתי נקודות באזורים רצויים. הסלילים יוצרים סביבה שלא ניתן לעמוד בה, ובטח שלא לחדור דרכה. יונים לא מצליחות לעמוד ולהתייצב על הסלילים, והן פשוט לא מתקרבות אליהם.

דוקרנים להרחקת יונים

דוקרנים דומים מבחינת ההשפעה שלהם לסלילים. דוקרנים יוצרים סביבה שלא ניתן להתייצב עליה, אז יונים כלל לא מתקרבות אליהם. למרות שהשם נשמע מעט מאיים, דוקרנים אינם מזיקים ליונים כלל. הן לא מתקרבות אליהן, ואם הן מנסות – אחרי ניסיון אחד הן לא יחזרו על כך.

רשת להרחקת יונים

שיטה יעילה נוספת להרחקת יונים. רשתות מתאימות לאזורים פתוחים, כמו מרפסות, מסתורי כביסה, פרגולות, ועוד. הרשת מהווה כיסוי לאזורים האלו, ויונים לא מצליחות לחדור למקומות שיש בהם רשת.

רשתות להרחקת יונים

פתרון להרחקת ציפורים שמיועד למקומות פתוחים, כמו מסתורי כביסה ומרפסות. רשתות יוצרות מחסום פיזי שלא ניתן להיכנס דרכו או לעמוד עליו. הודות לכך, יונים לא ייכנסו לשטחים פתוחים, קטנים או גדולים, ולא ייצרו לכלוך ומטרד.

הברחת יונים עם חברת ירוק הדברות

חברת ירוק הדברות מתמחה בהרחקה של יונים ומזיקים אחרים בשיטות ידידותיות לסביבה. אנו משתמשים בחומרי הדברה ירוקים, ובשיטות להברחת יונים שאינן פוגעות ביונים או בבעלי חיים אחרים. אם אתם סובלים מבעיית יונים, פנו אלינו, ואנו נשמח לספק לכם פתרון מותאם אישית לבעיה.

כל הפתרונות שלנו הם ארוכי טווח, ואנו עובדים עם כל האישורים הנדרשים – לרבות רישיון לעבודה בגובה, ואנו מספקים שירותים ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים.

למידע נוסף השאירו פניה:

הפרויקטים שלנו:

יצירת קשר מהיר

אין לכם זמן לבזבז?
צרו עמנו קשר מידי:

השאירו פניה ונשוב אליכם בהקדם:

התקשרו

השאירו פניה

דילוג לתוכן