ציוד נגד יונים

ציוד נגד יונים
יונים במרחב העירוני אינן מפחדות מנוכחותם של בני אדם כבר שנים רבות. כתוצאה מכך, הן מקננות בבתים, בנייני מגורים, בניינים ציבוריים, ובכל מקום שבו הן יכולות לעשות זאת. מדובר במטרד רעש, וגם במטרד היגייני, שכן יונים מותירות אחריהן לשלשת ולכלוך רב – בעיקר בעת קינון. כדי למגר את הבעיה, פותחו מספר אמצעים להרחקת יונים – חלקם יעילים יותר וחלקם פחות. ציוד נגד יונים זמין לכם בחנויות המתמחות, וכעת תוכלו לגלות האם הוא יעיל, ובאיזו מידה.

ציוד נגד יונים לשימוש עצמאי

אם יש לכם יונים בסביבה הביתית ואתם מעוניינים להיפטר מהן, זמין לכם ציוד הרחקת ציפורים שאתם יכולים לרכוש בחנויות:

פסלים להרחקת יונים

אחד מאמצעי הרחקת היונים הוותיקים ביותר הוא פסל להרחקת ציפורים. כיום קיימות גרסאות שונות של הפסלים האלו, כמו דחליל להרחקת יונים, עורב להרחקת יונים, ינשוף להרחקת יונים, ועוד. המטרה של האמצעים האלו היא להרתיע יונים, והן אכן עושות זאת. אולם, תוך זמן קצר היונים מתרגלות לפסלים, וכבר לא מפחדות מהם. מדובר באמצעי יעיל לטווח קצר שאינו עוזר להיפטר מיונים באופן יעיל.

תרסיסים נגד יונים

תרסיסים נגד יונים יוצרים ניחוח שהיונים נרתעות ממנו, ולכן הן לא מתקרבות לאזורים שבהם מרססים מוצרים מהסוג הזה. האמצעי הזה אמנם יעיל להרחקת יונים, אבל יש לו כמה השפעות לוואי לא רצויות. בתרסיסים להרחקת ציפורים ישנם כימיקלים שמזיקים ליונים וגם לבעלי חיים אחרים. בנוסף, התרסיסים האלו דביקים במיוחד, וציפורים נתקעות עליהם ונפצעות כאשר הן מנסות להשתחרר. עם הזמן, התרסיס הדביק מושך אליו לכלוך רב, כך שמדובר בפתרון יעיל אבל לא אקולוגי במיוחד. תרסיס דורש גם ריסוס מתמיד כדי שימשיך לעבוד, והוא מוביל ללכלוך רב, ולכן מומלץ לקחת בחשבון אם זה הפתרון המתאים לכם ביותר.

כיצד ניתן להרחיק יונים ביעילות?

אם שיטות ביתיות להרחקת ציפורים לא עובדות, מה ניתן לעשות? במקרה של יונים, חשוב להשתמש באמצעים מקצועיים בלבד להרחקתן. הדרך היעילה וההומנית ביותר לעשות זאת היא באמצעות שיטות שיוצרות סביבה בלתי-אפשרית לעמידה וקינון עבור יונים וציפורים אחרים. כפי שכולנו יודעים, יונים יושבות על משטחים שונים במשך שעות ארוכות, ומקננות באזורים נסתרים. אם הופכים את האזורים האלו לבלתי אפשריים לחדירה – היונים פשוט לא יגיעו. ציוד להרחקת יונים ביעילות כולל רשתות להרחקת יונים, דוקרנים להרחקת יונים, וסלילים נגד יונים. רשתות להרחקת יונים מאפשרות לכסות אזורים פתוחים וגם נסתרים, כמו מרפסות ומסתורי כביסה, כדי למנוע חדירה של יונים. סלילים ודוקרנים נגד יונים יוצרים אזור שלא ניתן לעמוד עליו, ולכן יונים כלל לא מצליחות להיכנס. הפתרונות הייחודיים האלו אינם מזיקים ליונים ולסביבה, ולכן הם נחשבים למומלצים ביותר. חברת ‘ירוק הדברות’ מעניקה שירותי הרחקת יונים עם מגוון פתרונות מותאמים לבית או לעסק. אנו נשמח לתת לכם ייעוץ ולהתאים לכם את השיטה היעילה ביותר עבורכם, בכל גודל ובכל גובה.

למידע נוסף השאירו פניה:

יצירת קשר מהיר

אין לכם זמן לבזבז?
צרו עמנו קשר מידי:

השאירו פניה ונשוב אליכם בהקדם:

התקשרו

השאירו פניה

דילוג לתוכן