הרחקת יונים מחיר

יונים

יונים נוטות לקנן בכל מקום שבו יש הזדמנות לעשות זאת. מרפסות, פרגולות ומרזבים – כל אלו מהווים מקומות קינון פופולריים עבור יונים. כאשר יונים תופסות להן נחלה, לא ניתן להרחיק אותן באמצעים ביתיים ופשוטים. הרחקת יונים צריכה להתבצע באמצעים מקצועיים, ואם אתם תוהים לגביי הרחקת יונים מחיר – כאן התשובות.

למה חשוב לבצע הרחקת יונים מקצועית?

אנשים רבים מנסים להתמודד עם יונים באמצעי הפחדה שונים, תרסיסים למיניהם ואפילו דבקים. אולם – השיטות האלו אינן יעילות לאורך זמן. הרחקת יונים מקצועית לעומת זאת מאפשרת להיפטר מיונים לטווח ארוך ואפילו לצמיתות.

חברת ירוק מעניקה שירותי הרחקת יונים בשלל שיטות יעילות וירוקות שאינן מזיקות ליונים, כמו:

הרחקת יונים באמצעות סלילים

סלילי אל-חלד מהווים פתרון מעולה להרחקת יונים. הסלילים הייחודיים האלו יוצרים משטח שיונים לא יכולים לעמוד עליו. כאשר אין להם משטח יציב – יונים פשוט לא יישארו במקום ולא יקננו.

רשתות נגד יונים

רשתות נגד יונים מתאימות במיוחד להרחקת יונים מאזורים פתוחים, כמו מרפסות. כאשר עוטפים את המקומות האלו ברשתות עמידות, היונים לא יכולים לחדור דרכן.

הרחקת יונים מחיר: כמה זה יעלה לכם?

כמו שירותים רבים אחרים, הרחקת יונים היא שירות מותאם אישית. המחיר של הרחקת יונים יכול לנוע מכמה מאות שקלם לאלף ₪ ויותר. המחיר של הרחקת יונים מורכב ממספר גורמים, כמו:

סוג המבנה

בית פרטי או רב קומות – הגובה שבו צריך לבצע את הרחקת היונים משפיע על המחיר. מדובר בעבודות עם תוספת סיכון, כך שיש תוספת מחיר בהתאם.

היקף העבודה

האם צריך לבצע הרחקת יונים מחלק אחד של הבית? או מכמה חלקים? היקף העבודה משפיע אף הוא על המחיר של הרחקת יונים מקצועית.

שיטת ההרחקה

השיטה שבה בוחרים להרחקת יונים משפיעה על מחיר העבודה הסופי. סלילים, דוקרנים או רשתות – כל שיטה כרוכה במחיר משלה. בחברת ירוק אנו נייעץ לכם בנוגע לשיטת ההרחקה המתאימה ביותר עבורכם, ולגביי המחיר של כל אחת מהשיטות.

המורכבות של פני השטח

ישנם משטחים חלקים שניתן להניח עליהם אמצעים להרחקת יונים בקלות. לעומת זאת, ישנם משטחים שהם מורכבים ודורשים יותר זמן עבודה. מחיר ההרחקה ושיטת ההרחקה מותאמים למשטח שיש להרחיק ממנו יונים וגם למורכבות של המשטח.

הרחקת יונים עם חברת ירוק

אם אתם זקוקים לשירותי הרחקת יונים ומזיקים – חברת ירוק כאן בשבילכם. מזה 10 שנים אנו מעניקים שירותי הדברה והרחקת מזיקים ללקוחות פרטיים ועסקיים בשיטות היעילות והמתחשבות ביותר. כדי לקבל הערכת מחיר, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר בכל עת ולקבל הצעה משתלמת ושירות שמביא לתוצאות.

למידע נוסף השאירו פניה:

יצירת קשר מהיר

אין לכם זמן לבזבז?
צרו עמנו קשר מידי:

השאירו פניה ונשוב אליכם בהקדם:

התקשרו

השאירו פניה

דילוג לתוכן