חברת ירוק - עובדים ירוק ושומרים על הסביבה

חברת ירוק - עובדים ירוק ושומרים על הסביבה
כעסק להרחקת יונים, אנו פועלים יום יום בכל מיני שיטות על מנת למנוע כניסת יונים וקינונן, סמוך למגורי האדם. השירות הזה חיוני במיוחד בסביבה עירונית, כאשר היונים מגיעות בהמוניהן ולא מתיישבות רק על כבלי חשמל או ענפי עצים. כשהן מפריעות בבית או בסמוך לו, אנו נכנסים לתמונה. העיסוק המרכזי שלנו בתחום זה הינו להתקין רשתות להרחקת יונים, להקים סלילים או דוקרנים להרחקת יונים, בשיטות לא פוגעניות, אסתטיות ויעילות. אנו יודעים להקים חסימות חזקות בפירים, בגגות, סמוך לחצרות ובכל מקום אחר שצריך. אך כארגון שיש לו גם הכנסות וגם הוצאות, חשוב לנו תמיד לעבוד יעיל, להתייעל כדי להשתפר. החלטנו, לכן, להסביר כיצד אפילו צעד קטן, כמו הפקת חשבוניות במחשב יכול ליצור התייעלות משמעותית.

השאיפה שלנו, להיות הכי טובים שאפשר

לפני שמייעלים את הפעילות העסקית, חשוב לכל עסק ללמוד להציע שירות חיוני ולפרסם את עצמו היטב. כעסק להרחקת יונים וארגון שמציע מגוון שירותי הדברה ירוקים, אנו קודם כל שואפים לבצע את תפקידנו הכי טוב שאפשר. משום כך, עוד לפני שמתייעלים, חשוב להציע ללקוח אך ורק אנשי מקצוע מעולים. מרחיק יונים או צוות שעובד בתחום הרחקת היונים ובקיא גם בשיטות מיוחדות כגון הרחקת יונים בסנפלינג. בכל מבנה אנו יודעים לזהות את נקודות התורפה שבהן יכולות היונים להתיישב, כגון מסתורי כביסה, גגות רעפים, פתחים שונים, מזגנים ועוד. הלשלשת של היונים עשויה לטנף חלונות, כאשר יונה עומדת על אדן החלון בקומה מעל. היונים מתיישבות בפירים ארוכים, הן נכנסות לפתחים בגגות רעפים וגורמות לריח לא נעים, מתהלכות על מרפסות ויוצרות מטרדי רעש ואפילו מביאות עימן טפילים כמו פרעושים או קרציות. הן עלולות ללכלך את הכביסה, לגרום ללכלוך וריח בלתי נסבל שמגיע לתוך הדירה או לחניות שלמטה. אם הבית או הגינה זוכים לביקורי יונים, זה עשוי להיות באמת לא נעים. השאיפה שלנו, להיות הכי טובים שאפשר בשירות שאנו מציעים ללקוח. אבל כשאנו עוברים על ההוצאות העסקיות שלנו, אנו מחפשים גם היכן ניתן להתייעל. וגילינו שאפשר לייעל את הארגון באופן שמאפשר לנו להציע את אותו שירות ללקוח, בהוצאות יותר נמוכות בשבילנו.

איך עובדת ההתייעלות, בצורה חסכונית וירוקה

כארגון או עסק שפועל באחריות וכחוק, אנו עובדים עם ביטוח, עוברים קורסים לעבודות גבוה ונותנים ללקוח חשבונית בגמר העבודה. וגילנו שיש שיטה חדשה של הפקת חשבוניות במחשב, שמאפשרת לכל ארגון לחסוך לא מעט כסף ולהתייעל. במקום להזמין חשבוניות או קבלות מודפסות בשלושה עותקים, אפשר להעביר ללקוח חשבוניות אונליין. את החשבונית ממלאים בעזרת המחשב במשרד או אפילו באמצעות טלפון נייד. אחר כך, בקליק אחד שולחים את המסמך ללקוח במייל. צעד כזה חוסך כסף וגם עובד ירוק יותר, בלי הדפסות של נייר ובלי להפעיל את המדפסת.

למידע נוסף השאירו פניה:

יצירת קשר מהיר

אין לכם זמן לבזבז?
צרו עמנו קשר מידי:

דילוג לתוכן