נכנסה לכם יונה לבית?

נכנסה לכם יונה לבית?
כניסת יונה לבית אינה דבר נעים. מעבר לרעש שמשמיעה היונה, היא משאירה אחריה לכלוך רב. יונים בתוך שטחי הבית והמרפסת, זה לא גזירה משמים. ישנם דרכים טבעיות ומגוונות למנוע כניסת יונים, ולהרחיק יונים פולשות. מצד אחד יש להוציא ולהרחיק את היונים, אך מצד שני חשוב להתקין אמצעי הגנה שונים נגד יונים.

נזקי היונים במרפסת

כאשר היונים מתעופפות ומטיילות במרפסת, הן גורמות מספר נזקים. הן מלכלכות את רצפת המרפסת, ואת המעקה. יש לכם ספת עור במרפסת? סביר להניח שהיא תתלכלך מהיונים, ותצטרכו להזמין שירות ניקוי ספות. בנוסף, אוכלות היונים מהצמחייה באדניות ובעציצים שבמרפסת. כמובן, אין זה נעים לשבת במרפסת בנחת, כאשר מתעופפות בהן יונים.

היונים מזיקות למשטחים הסולאריים

אם יש לכם דוד שמש, או חשמל המתבסס על אנרגיה סולארית, הרי שהלכלוך שהיונים משאירות על המשטחים הסולאריים, עלול לגרום לו לנזק בלתי הפיך. יש לזכור, שזכוכיות הקולטים הסולאריים עדינים מאוד, ויכולים להיהרס מכל לכלוך או שריטה.

היונה מקננת במרזב?

אחד מהמשימות הקשות של מרחיקי היונים, הוא הרחקת יונים המקננות במרזב. הקן של היונה עשוי מזרדים, העלולים לעשות סתימה במרזב. אין ספק, שהרחקת יונים ממרזב, הינה פעולה מורכבת יותר.

אמצעי הגנה נגד חדירת יונים

על מנת לחסוך הוצאה עתידית של הרחקת יונים, מומלץ להציב אמצעי הגנה נגד יונים. על מנת להתקין את האמצעים הללו, משתמשים בחברה באנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום, ועובדים עם ספקי החומרים הטובים ביותר. סליל הגנה מיונים- סליל מתכת המותקן על גגות ומעקות. בסליל יש דוקרנים, המונעים מהיונים לעמוד על הברזל. בסלילים אלו יש חומר הגנה למתכת מפני רטיבות. התקנת מקלות דוקרנים נגד יונים- אחד מאמצעי ההגנה הנפוצים ביותר נגד יונים, הוא דוקרנים. אלו מקלות פלדה, המוצבות בצורה מוטית, על בסיס. רשתות הרחקה נגד יונים- איך תמנעו מהיונים להתהלך על הגג ולחדור לחורים של ארובה או מרזב? מומלץ להתקין רשתות על חורים אלו.

מדוע חשוב להרחיק יונים בטכניקות ירוקות?

מדוע לא כדאי להרחיק יונים באמצעים כימיים, משום שאמצעים אלו מכילים חומרים המזיקים לבריאות ולנשימה. לחומרים המזיקים, יש השפעה כלל עולמית. הכימיקלים פוגעים בשכבות האוזון העוטפות את כדור הארץ, ויוצרים שינויים קיצוניים באקלים כדור הארץ. שינויים אלו פוגעים במשק המים הישראלי, באמצעות שנות בצורת, או פוגעים ביבול החקלאים כאשר מתרחשים גשמים כבדים ושיטפונות. לכן, מומלץ להזמין אנשי מקצוע המרחיקים יונים בדרכים טבעיות.

“ירוק”- מרחיקים לכם יונים בדרכים טבעיות.

אם אתם מחפשים אנשי מקצוע שירחיקו יונים בדרכים טבעיות, כדאי לכם לפנות אל “ירוק”. זוהי החברה הטובה ביותר בארץ להרחקת יונים בדרכים ירוקות. “ירוק” מומחים בהרחקת יונים מכל מקום אפשרי: מעליית הגג, מפינה שקטה מתחת לגג הרעפים, ממרפסות הכביסה, ועוד. חלק מהטכניקות של “ירוק”, כוללות הריסת הקינים. לשם כך, ישתמשו בחברת ירוק באנשי מקצוע שיבצעו את הפעולה באמצעות “סנפלינג”.

למידע נוסף השאירו פניה:

יצירת קשר מהיר

אין לכם זמן לבזבז?
צרו עמנו קשר מידי:

השאירו פניה ונשוב אליכם בהקדם:

התקשרו

השאירו פניה

דילוג לתוכן