הדברת דירה ביסודיות

הדברת דירה ביסודיות
סוף סוף הצלחתם למצוא את הדירה החדשה והמושלמת למשפחה שלכם? בשעה טובה! אבל עדיין יש המון דברים שעליכם לעשות לפני שתעברו דירה, לשנות כתובת, לקבל את מפתח הדירה, לשפץ את הדירה ולהתאים אותה לסגנון האישי שלכם. בדומה לשיפוצים, הרבה יותר קל לטפל בהדברה של הדירה שלכם לפני שאתם מעבירים את כל החפצים פנימה, או כל עוד אתם משתמשים בשירותי אחסון תכולת דירה, ונותנים למזיקים מקומות חדשים להסתתר בהם. חרקים הם יצורים ניידים שיכולים להתמקם בדירה שלכם תוך יום יומיים בלבד. ואם הם מגיעים בנחילים, זה לא ייקח זמן רב עד שיתפשטו על פני כל מרחבי הדירה. מזג אוויר קר וסגרירי יכול להוביל מכרסמים וג׳וקים לתוך הדירה. חלק מהמזיקים הביתיים הנפוצים כוללים, בין השאר: עכברים, נמלים, תיקנים, פרעושים, קרציות או פשפשים.

מה עושים?

הנה כמה פעולות שתוכלו לבצע כדי לשמור על הנכס שלכם מפני הפורצים הלא רצויים הללו. – אטמו סדקים, חורים ונקודות כניסה אחרות מבחוץ פנימה. אזורים אלה יכולים לכלול:
  • גגות דולפים
  • תקרות
  • רצפות
  • קירות
יצורים זעירים אלה יכולים להיכנס דרך סדקים ורווחים מתחת לדלתות שאינן אטומות כראוי. – בדקו את האינסטלציה, כדי להגביל את הלחות במקומות שהם יותר לחים וחשוכים בדירה, מקומות שבהם אינסטלציה דולפת עלולה לגרום לעיבוי ולהצטברות של לחות. כמו בני האדם, גם החרקים והמכרסמים זקוקים לאספקה קבועה של מים, כדי לשרוד. – שמרו על חצר הבית, על דשא גזום, ללא צמחי בר שעלולים לשמש כמקומות מסתור וקינון למכרסמים שונים. – מים עומדים בסביבת הדירה יכולים להוות כר גידול לחרקים. שלוליות בוץ או בריכת נוי בחצר הבניין, מלאות במים עומדים לאורך זמן רב, ימשכו אליהם כל מיני מזיקים. לפני שעוברים דירה – בדקו את כל תכולת הדירה שלכם לפני שאתם מכניסים את החפצים פנימה לדירה החדשה, או כאשר אתם אורזים את המצעים, הסירים והמחבתות. נסו לא להכניס לדירה החדשה תיקנים שינדדו אתכם מהדירה הישנה. – במקרה הצורך, מומלץ לשכור חברת הדברה. כלומר, אם אתם חוששים שיש כבר מזיקים בדירה שלכם, מומלץ לשכור חברת הדברה איכותית שתבצע פעולת הדברה יסודית.

הדרך הטובה ביותר לחיטוי הדירה החדשה?

את תהליך ההדברה השלימו לפני מעבר הדירה, ובדקו עם המדביר הפוטנציאלי: – מה כולל תהליך ההדברה כולו? – באילו סוגים של כימיקלים הוא ישתמש להדברת הדירה שלכם? – האם חומרים אלה מסוכנים לילדים או לחיות המחמד שלכם? – כמה זמן יהיה עליכם לפנות את הבית לפני שהדירה תהיה בטוחה למגורים? – קחו בחשבון שהדברה שכזו אמורה להיות המאמץ האחרון שלכם כדי להימנע משימוש בכימיקלים מסוכנים ואדים רעילים.

למה לבחור בהדברה ירוקה?

אולי תעדיפו לבחור בהדברה סביבתית, כלומר בחברה המדבירה את המזיקים באופן שלא מזיק לסביבה. חברה שכזו משתמשת באמצעים לא כימיים כדי לפתור את בעיית המזיקים שלכם, ולא בחומרי ההדברה המקובלים. בנוסף, חברה מקצועית ירוקה תנקוט בגישה יסודית וכירורגית כשהיא תיגש לפתור את בעיות המזיקים בדירה שלכם.

צעדים שיסייעו למנוע בעיות של מזיקים

שיטת הטיפול הטובה ביותר למניעת מזיקים, היא שמירה על דירה נקיה. לפיכך, מומלץ? – לטפל היטב בעודפי המזון, כמו שאריות מארוחת הצהריים – להשליך לפח או להניח במיכל אטום. – להקפיד שדלפקי המטבח, השולחנות, הכיסאות ושאר המשטחים יהיו נקיים מפירורי מזון ומכתמים של שאריות מזון. – לאטום מרכיבי מזון שנשמרים במזווה, בארונות או על משטח השיש – בצנצנות אטומות. מכרסמים ותיקנים יכולים להיכנס לשקיות ניילון, במיוחד אם הן סגורות רק בעניבת פלסטיק. גם קופסאות מנייר כמו דגנים או שיבולת שועל, רגישות לחדירת מזיקים שיכולים להטיל בהן את ביציהם. – להקפיד לסגור היטב את פח האשפה. – לשמור על הניקיון בסביבת כלי האוכל והמים של חיית המחמד. לבסוף, בעיות של מזיקים בבניין דירות יכולה להתפשט כמו אש בשדה קוצים בין הדירות. קומפלקסים גדולים של דירות עלולים להקשות למגר את ההידבקות במזיקים השונים. לכן חשוב מאוד לנקוט בכול צעדי המניעה שמסוגלים למנוע חדירת תיקנים לתוך הבית, ולהשתמש באמצעי הדברה מודרניים שיצליחו להשאיר את ביתכם נקי מכול המזיקים המטרידים האלה שעלולים לפגוע גם בבריאות של בני המשפחה.

למידע נוסף השאירו פניה:

יצירת קשר מהיר

אין לכם זמן לבזבז?
צרו עמנו קשר מידי:

השאירו פניה ונשוב אליכם בהקדם:

התקשרו

השאירו פניה

דילוג לתוכן