Template
Template Template
Template שלישי, 19. פברואר 2019 Template
שפת האתר

לאתר בעבריתЗащита от голубей

שירותי החברה
עמוד הבית
הרחקת יונים
הדברה
לוכד נחשים
עבודות בגובה סנפלינג
לכידת חתולים ובע"ח
שירותי ניקיון ופוליש
הגנה על מערכות סולאריות
לייק?
שתפו חברים
מידע מקצועי
מאמרים
מחלות מיונים וחרקים
בין לקוחותינו
זיהוי ומגדיר חרקים
גם בגוגל פלוס

מאת ניר מובדלי

גם בגוגל פלוס ירוק - הדברה והרחקת יונים

 
Template
ירוק - שירותי פוליש וניקיון

שירותי פוליש

חברת ירוק מתמחה בפוליש וניקיון לכל סוגי המשטחים ובכל השיטות. מומחי הפוליש של ירוק יתאימו עבורכם את סוג הפוליש הטוב ביותר עבורכם:

פוליש ווקס  

מריחת חומר שעוותי על ידי מכונת פוליש מקצועית להגנה ושמירה על הריצוף. פוליש ווקס מחדש את הריצפה ומעניק למרצפות מראה מבריק וזוהר. פוליש ווקס אינו ניתן לביצוע על מרצפות גרניט פורצלן וקרמיקה.

פוליש אקרילי

מתבצע באופן דומה לפוליש ווקס, גם בביצוע פוליש אקרילי מורחים חומר שעוותי באמצעות מכונת פוליש מקצועית. לפני ביצוע פוליש אקרילי יש צורך לקרצף ולנקות את המשטח המיועד. הפוליש האקרילי שומר ומגן על משטחים לאורך זמן. הוא עמיד בפני חומרי חיטוי חריפים ואלכוהול. מתאים במיוחד למשטחי P.V.C, בטון וכל משטח אחר הנמצא בשימוש רב. הפוליש האקרילי אינו מחליק ומונע סימני עקבות מתאים מאוד במשרדים, חנויות, מפעלים ושטחים ציבוריים. הפוליש האקרילי אוטם ואינו מוליך חשמל. פוליש אקרילי אינו ניתן לביצוע על משטחי קרמיקה וגרניט פורצלן

 פוליש קריסטלי

מעניק לרצפה את "המראה הרטוב", הפוליש מחייה את הרצפה, מגן ושומר עליה. הפוליש הקריסטלי אינו מחליק ומונע סימני גרירה של רהיטים ועקבות. פוליש קריסטלי מבוצע באמצעות מכונת פוליש מקצועית חברת ניקיון מקצועית יודעת לבצע זאת על רצפה נקייה ויבשה לחלוטין. הפוליש מתבצע על ידי החדרת חומר לשכבת הריצוף העליונה באמצעות חימום וצמר פלדה. פוליש קריסטלי עמיד מאוד ויש לחדשו רק כל 3 שנים.

 טיפול בכתמים

משטחים רבים סובלים מכתמי רטיבות כתוצאה מנזילות, הצפות ושיטפונות. מומחי הפוליש של ירוק, מבצעים טיפול מיוחד להסרת כתמים אלו טרם ביצוע עבודת הפוליש ולקוחותינו זוכים במראה חדש ונקי לרצפה שלהם.

לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו 1-800-222-662

 

 
Template
Template Template Template
Template
Design:StudentsDesign | כל הזכויות שמורות לירוק - הרחקת יונים הדברה | מקדם אתרים
Template