רשת נגד יונים

סגירה מסביב למדחס מיזוג אוויר למניעת כניסת יונים

תוכן עניינים

רשת להרחקת יונים לצמיתות, סילוק והברחה ללא פגיעה ביונה

השימוש במחסומי רשת נגד יונים הינו אחת הדרכים היעילות להגן לאורך זמן על בניינים כנגד כל בעלי הכנף העירוניות.

השימוש ברשת להרחקת יונים נעשה בעיקר במקומות הניתנים לתיחום כמו: מסתורי כביסה, מרפסות, הנגרים, חללים פנמיים של גגות ומקומות אחרים.

התקנת רשת נגד יונים:

התקנת רשתות נגד יונים מתבצעת בד”כ על ידי כבלי מתיחה היקפיים בעובי 2-3 מ”מ אשר מחוברים ע”י אביזרי חיזוק וקיבוע המוברגים לקיר.

כבל הפלדה נמתח ע”י בורג מתיחה מיוחד מפלדת אל-חלד והרשת מחוברת לכבל ע”י טבעות מיוחדות.

הרשת בעלת עמידות גבוהה בפני תנאי אקלים קשים ובפני קרני השמש- uv.

בחברת ירוק אנו שמחים לספק ללקוחותינו שירותי התקנה מקצועיים לרשת נגד יונים אשר מחזיקים לאורך שנים רבות וטובות ובכך מספקים שקט ושלווה מפני המפגעים התברואתיים אשר עלולים להתרחש עם בואן של היונים.

סוגי רשתות להרחקת יונים:

ישנו מגוון רחב של גדלי וסוגי רשתות נגד יונים.

בבנייני מגורים משתמשים לרוב ברשתות שקופות שלא פוגעות כלל באסתטיות של המבנה מכיוון שהרשתות כמעט ולא נראות לעין בלתי מזוינת .

במקרים בהם מדובר בגג בית פרטי או כל שכן מרווחים אשר קיימים בין קולטנים סולריים, הרי שניתן להשתמש ברשתות בעלות מראה גלוי יותר, שכן אין הן משפיעות על המראה הציבורי הכללי.

להזמנת התקנת רשת ליונים השאירו פניה באתר:

התקנת רשת על מסתור כביסה להרחקת יונים

האם כדאי להשתמש ברשת נגד יונים?

מדובר באמצעי יעיל ושימושי להרחקת יונים ממבנים ובתים פרטיים.

ייתכן אף שמדובר באחד מן האמצעים הנפוצים ביותר כיום, שכן בפתחי אוורור כמו גם גגות הבתים, כמעט ואיננו יכולים לשלוט על הנעשה או לנסות ולהניס את היונים.

חשוב לדעת כי רצוי שהתקנת רשת להרחקת יונים תתבצע על-ידי חברה מקצועית. לא אחת, התקנת רשתות אלו דורשת עבודה בגובה רב מה שמצריך שימוש באמצעי בטיחות הנדרשים כחוק וביצוע עבודות אשר גם אינן שמות בסכנה את עוברי האורח שברחוב.

אז איזו רשת עלינו להתקין כנגד היונים המרגיזות? בירוק נשמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם שירות התקנת רשתות נגד יונים במקצועיות ללא פשרות ובמחירים אטרקטיביים במיוחד.

רשת נגד יונים מחיר

העלויות לרשתות שמיועדת לביצוע הרחקת יונים משתנות בהתאם לגודל הרשת הנדרשת, כמו גם סוג ומורכבות העבודה.

כך לדוגמה, הרחקה של יונים וחסימתן מפאנלים סולריים באמצעות רשתות תצריך מאתנו רשת מאוד מאוד נקודתית. לעומתה, אם מדובר בהרחקת יונים ממסתורי כביסה על פני בניין שלם, הרי שמדובר בעבודה בגובה שמצריכה סנפלינג ומשך התקנה ממושך כמו גם צוותים וציוד.

לפרטים בנושא זה, פנו אלינו ונשמח לתת לכם הצעת מחיר משתלמת 🙂

ככה אנחנו נראים בפעולה

האם ניתן להתקין רשת יונים לבד?

ישנה האפשרות לרכוש את כל הציוד הנדרש עבור רשתות להרחקת יונים ולהתקין את הרשת באופן עצמאי לחלוטין.

עם זאת, חשוב לקחת בחשבון כי תהליך ההתקנה של רשת שכזו איננו עניין פשוט, וגם לא עבור ה’הנדימן’ המקצועי ביותר. מדובר בפרויקט הדורש דיוק, עבודה מחושבת והתחשבות לא אחת בתנאי שטח שאינם מאפשרים עבודה שרירותית. מה שנכון עבור מבנה מסוים, איננו בהכרח נכון עבור מבנה אחר.

בנוסף לכך, חשוב לקחת בחשבון כי התקנתן של רשתות יונים מצריכה לעבוד לעתים בגבהים מרובים תוך חשיפה מוחלטת לסכנת נפילה! על כן, חשוב להצטייד בציוד הנדרש וחשוב לעבור הכשרה מקיפה באשר לעבודה מקצועית בגובה. וודאי שלא הייתם רוצים להתמודד עם התקנה של תחום שאינכם בקיאים בו, תוך שאתם נמצאים בגובה רב.

לסיום, האם אתם רוכשים את המוצר הטוב ביותר? רשתות יונים יש בשפע, וחברה מקצועית המתמחה בתחום תוכל להמליץ לכם על המוצר היעיל ביותר ולספר לכם את כל המידע שצריך לדעת.

בחרו במומחה להתקנת רשתות להרחקת יונים והיו סמוכים ובטוחים כי היונים יורחקו לאלתר ולצמיתות.

סגירת צ'ילר מיזור אוויר ברשת נגד יונים

שאלות נפוצות בנושא רשת יונים

מומלץ שלא. מדובר בעבודה שלא אחת נעשית בגובה רב. כלל הצוותים של ירוק בעלי רישיון עבודה בגובה ומחזיקים בידע הנדרש לשמירה על בטיחותם ובטיחות העוברים והשבים.

מדובר בפתרון האידיאלי ביותר להרחקת יונים.

הרשת שקופה למחצה. לא כי אי אפשר לייצר רשת שקופה, אלא כדי להבטיח שהיונים ישימו לב אליה ולא ייפגעו ממנה ויפצעו.

נותנים שירות אדיב למעלה מעשור 🙂

ניתן לטפל בהן באמצעות התקנת רשת המונעת את חדירת היונים לאיזור. כמובן שישנן דרכים נוספות לטפל בבעיה, כל השיטות כאן אצלנו בחברת ירוק.

בטח שכן. ניתן להרחיק יונים באמצעות רשת שקופה למחצה, רשת מתכת ורשת פלסטיק.

נכון שכיום, ישנן שיטות רבות להרחקת יונים, כגון: דבק להרחקת יונים, דוקרנים ועוד.

אך, אנו ממליצים לקחת חברה מקצועית שתפתור את בעיית היונים מכיוון שהטיפול נעשה באופן מקצועי, מבלי לפספס שום פרט. אצלנו, בחברת ירוק, אנו בוחנים קודם את אופן הטיפול בצורה המקצועית ביותר.

זה תלוי בפריסה של הרשת. כלומר, לכל מקום מגורים יש גובה שונה ולכן המחיר הוא שונה. 

בחרו את השירות הרצוי

יצירת קשר מהיר

אין לכם זמן לבזבז?
צרו עמנו קשר מידי:

השאירו פניה ונשוב אליכם בהקדם:

התקשרו

השאירו פניה

דילוג לתוכן