קפיץ להרחקת יונים

יונה עומדת על גג רעפים

קפיץ להרחקת יונים הוא אחד האמצעים היעילים ביותר להרחקה של יונים ומזיקים אחרים. הפתרון היעיל הזה מתאים למגוון של משטחים, ובחברת ירוק הדברות תוכלו ליהנות משירות התקנה מקצועי במבנים פרטיים, עסקיים או מוסדיים.

איפה ניתן להתקין קפיצים להרחקת יונים?

קפיצים להרחקת יונים, הידועים גם כסלילים להרחקת יונים, עשויים מפלדת אל-חלד, וניתן להתקין אותם במגוון מקומות. אם יש בקרבתם יונים, ניתן להתקין סליל כדי להרחיק אותן ממרזבים, מאדני חלונות, גגות, ועוד.


ישנם פתרונות נוספים להרחקת יונים, דוגמת דוקרנים ורשת להרחקת יונים. אולם, הפתרונות האלו לא תמיד מתאימים למקום שבו יש לבצע התקנה של אמצעי שמרחיק יונים. במקרים הללו, ניתן לקבל שירותי התקנת סליל נגד יונים שיעשה את העבודה בצורה יעילה.

כיצד סליל קפיצי נגד יונים עובד?

התקנה של סליל קפיצי נגד יונים מתבצעת על ידי מתיחה של הסליל, וקיבוע שלו באמצעות תופסנים מיוחדים. את התופסנים האלו ניתן להבריג או להדביק למשטח הנחוץ, ובכך לקבע אותם באופן יציב. כדי לשמור על סליל מתוח, שני הקצוות שלו יקובעו למקומם באמצעות מעמדים מיוחדים.


כאשר הקפיץ נמצא במקומו, הוא מונע חדירה ועמידה של יונים. מדוע זה קורה? כאשר ישנם סלילים קפיציים על משטחים, יונים לא מצליחות לעמוד ולהתייצב במקומן. כאשר יונה מנסה לעמוד על סליל או לחדור לצדדיו, היא לא תצליח לעשות זאת, ולכן מדובר בפתרון יעיל במיוחד להרחקת יונים.

יתרונות של קפיץ להרחקת יונים

סליל קפיצי להרחקת יונים הוא בעל מספר יתרונות שהופכים אותו לפתרון פופולרי להרחקת יונים:

עמיד לאורך זמן

סלילים להרחקת יונים מחזיקים מעמד במשך שנים ארוכות הודות להרכב שלהם. פלדת אל-חלד יכולה לעמוד בפני גשמים, רוחות ושמש חזקה, ולכן היא אינה מתכלה ואינה מחליקה.

עלות נמוכה


סליל קפיצי להרחקת יונים זמין בעלות נמוכה. ניתן להזמין את הסליל בשלל אורכים, בהתאם לצרכים שלכם, והעלות שלו הופכת אותו לפתרון יעיל ומשתלם נגד יונים.

בטיחותי

אם יש אזורים שבהם יש ילדים או חיות מחמד, סלילים מהווים פתרון מעולה להרחקת יונים. הסלילים אינם דוקרים ואינם יוצאים ממקומם, ולכן הם נחשבים לבטיחותיים עבור בני אדם וגם חיות מחמד.

התקנה פשוטה

אם אתם מחפשים פתרון מהיר לבעיית יונים, מומלץ להתקין סלילים. ניתן להתקין קפיצים נגד יונים במהירות, אך כדי שהם יבצעו את עבודתם – חשוב שתזמינו מתקין מקצועי.

אינם מזיקים לסביבה

ישנם חומרי הדברה תעשייתיים וגם ביתיים להרחקת יונים. הפתרונות האלו מזיקים לסביבה וגם לבעלי חיים. לעומת זאת, סליל נגד יונים אינו מזיק לסביבה כלל וכלל, והוא מהווה פתרון הומני במיוחד שאינו מזיק ליונים.

הרכבת קפיץ להרחקת יונים עם חברת ירוק הדברות


אם אתם מעוניינים בפתרון יעיל וידידותי להרחקת יונים – קפיץ הוא המענה. בחברת ירוק הדברות אנו מספקים שירות מותאם אישית להרחקה של יונים ומזיקים אחרים עם שיטות יעילות ומתחשבות בסביבה. אנו נשמח לספק לכם שירות התקנת קפיץ מקצועי ועמיד כדי שתיהנו מסביבה נקייה מלכלוך ורעשים.

למידע נוסף השאירו פניה:

הפרויקטים שלנו:

יצירת קשר מהיר

אין לכם זמן לבזבז?
צרו עמנו קשר מידי:

השאירו פניה ונשוב אליכם בהקדם:

התקשרו

השאירו פניה

דילוג לתוכן