צליל להרחקת יונים

יונים

מכשירי צליל להרחקת יונים הפכו לנפוצים במיוחד בשנים האחרונות; אנשים רבים בוחרים להתקין מכשירים מהסוג הזה על גגות ובאזורים אחרים כדי להרחיק יונים. הטכנולוגיה אמורה לסייע נגד יונים, אך האם היא באמת עושה זאת? כאן נגלה כיצד עוברים מכשירים להרחקת יונים עם צליל, והאם הם עושים מה שהם מבטיחים.

מכשיר צליל להרחקת יונים: איך הוא עובד?

כפי שהשם מרמז, מכשירים מבוססי צליל להרחקת יונים פועלים באמצעות צליל ייחודי: המכשירים האלו, שנקראים מכשירים אולטרה-סוניים, יוצרים צליל שבני האדם לא שומעים, אבל יונים כן. הצליל שמופק גורם לאי-נעימות ליונים, ולכן הן מתרחקות מהאזור שיש בו את המכשירים.

כיום ישנם מכשירים שונים שפועלים לפי העיקרון הזה, ולכל אחד מהם יש טווח צליל שונה. ניתן להתקין מכשירים להרחקת יונים בגינות, על גגות ובאזורים אחרים שבהם יש פלישה של יונים.

האם המכשיר עושה את העבודה?

מכשירים להרחקת יונים שפועלים על צליל עושים את עבודתם, אבל יש להם מגבלות וחסרונות רבים. ראשית כל, המכשירים האלו מציעים פתרון נקודתי נגד יונים: כל מכשיר מכסה שטח מסוים ולא שטח אחר, כך שיונים בהחלט יכולות לחדור לאזור מסוים, גם אם יש בו מכשיר להרחקת יונים. כדי לכסות שטח רחב ולהרחיק כמה שיותר יונים, יש להתקין מספר מכשירים להרחקת יונים. ההוצאה על כך עשויה להגיע לאלפי שקלים, ולהביא לפתרון חלקי בלבד.

אם אתם מעוניינים להרחיק יונים ממבנים גבוהים, סביר להניח שתצטרכו מכשיר בכל קומה, אם לא יותר. לכן, מומלץ להשתמש בפתרונות אחרים להרחקת יונים שעושים את העבודה, בלי לשבור את הקופה.

הרחקת יונים עם אמצעים מוכחים

מכשיר שמפיק צליל להרחקת יונים אינו עושה את העבודה בצורה יעילה. אנשים רבים שמנסים את המכשירים האלו נוכחים לדעת שהם לא יעילים, ומחפשים שיטות אחרות שיעשו את העבודה. השיטות היעילות ביותר כיום הן שיטות שיוצרות אזורים שיונים לא יכולים לחדור דרכן: דוקרנים להרחקת יונים, סלילים להרחקת יונים ורשתות להרחקת יונים. האמצעים האלו פשוטים, אך חזקים, עמידים ומרחיקים יונים בצורה יעילה. בנוסף, השיטות האלו זולות באופן משמעותי ממכשירים להרחקת יונים, וניתן להתקין אותן בכל אזור שיש בו בעיית יונים.

ירוק הדברות: הרחקת יונים באופן מקצועי

אם אתם מעוניינים לבצע הרחקת יונים באופן יעיל, חברת ירוק הדברות כאן עבורכם. אנחנו משתמשים באמצעים מוכחים ויעילים להרחקת יונים, לרבות שלושת השיטות שדיברנו עליהן. לאחר ביצוע של מדידות ובדיקה של טוואי השטח, אנחנו מתאימים אמצעים שונים להרחקת יונים באופן מדויק, לפי הצרכים של לקוחותינו. האמצעים שציינו אינם מזיקים ליונים, אלא יוצרים מחסום בינם ובין אזורים שונים, כך שהיונים לא יכולות לעמוד על משטחים, או להיכנס לאזורים פתוחים. צרו עמנו קשר בכל עת, ותיהנו משירות הרחקת יונים וציפורים אחרים עם צוות יעיל ומקצועי.

למידע נוסף השאירו פניה:

הפרויקטים שלנו:

יצירת קשר מהיר

אין לכם זמן לבזבז?
צרו עמנו קשר מידי:

השאירו פניה ונשוב אליכם בהקדם:

התקשרו

השאירו פניה

דילוג לתוכן