הדברת פשפשים

ריסוס נגד פשפשים

ברוכים הבאים לחברת ירוק הדברות המספקת שירותי הדברה נגד מזיקים, חרקים ומעופפים.

פשפשים הם בהחלט לא בעיה קלה, ולא פעם אנו פוגשים בלקוחות שממש מרגישים חוסר אונים אל מול כמות הפשפשים הבלתי תאומן. מספיקה עקיצה אחת על-ידי פשפש כדי שזה ישתמש בחומרים המזינים הקיימים בדמנו ויטיל מאות רבות של ביצים. את הביצים יטיל הפשפש באזורי מסתור חשוכים ובטוחים. משם הדרך אל עבר בית רווי בפשפשים עוקצניים וטורדניים היא קצרה מאוד.

פעולת ההדברה לא יכולה להתמקד רק בבעיה הנקודתית, ועליה להיות כוללת כך שתמגר גם את אזורי הדגירה. המקצוענים של ירוק ישמחו לעמוד לשירותכם וזמינים באופן מידי לכל קריאה. לפרטים נופסים התקשרו: 03-6816404

כיצד ההדברה מתבצעת?

הדברת פשפשים מתחלקת לשני שלבים: האחד מתן פתרון מידי לבעיה והשני מיגורה לצמיתות כך שלא יחוסלו הפשפשים הקיימים ולפתע יבקעו חדשים.

ראשית כל, חשוב לבצע הדברה המתמקדת בריהוט הבית והמיטות. מדובר במקומות האופטימליים ביותר עבור פשפשים המאפשרים להם להסתתר מכול סכנה, להטיל את ביציהם בנחת ולפעול שכן מטבע הדברים שמרביתנו עושים שימוש ניכר ברהיטי הבית.

הדברת פשפשים חייבת להיעשות על-ידי מדביר מקצועי המצוי באזורי המחייה של הפשפשים ואשר יכול לאתר כל מקור העלול להוות בעיה מתמשכת. הריסוס מתבצע באזורים הנגועים ובאזורי הדגירה. לעתים עבודת ההדברה דורשת אף את פירוקם של הרהיטים וזאת כדי לנסות ולאתר אזורי מחייה נוספים. חשוב לציין – אין מדובר בפעולת הדברה קלה ופשוטה ולכן היא חייבת להתבצע על-ידי מדביר מוסמך! רק עבודה מול חברת הדברה מקצועית, תביא למיגור התופעה לצמיתות.

מדוע כדאי לבחור בריסוס?

ישנן מגוון שיטות שונות באמצעותן ניתן להביא להדברתם של פשפשים דוגמת הנחת מלכודות שונות ופיזור רעלים. עם זאת, ריסוס הוא ללא ספק מפעולות ההדברה האפקטיביות ביותר להשגת תוצאות מידיות ומוחלטות.

לצד ביצוע ההדברה, תידרש מלאכת חיטוי מוחלטת של הריהוט וכל פריט אחר אשר עלול לכלול בתוכו ביצי פשפשים כמו גם את הפשפשים עצמם. דעו כי מספיק שיישאר פשפש אחד בלבד, בכדי שהוא יטיל מאות ביצים ומשם יביא להישנות הבעיה בתוך זמן קצר.

צרו עמנו קשר

מחפשים חברת הדברה? צרו עמנו קשר עוד היום לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר: 03-6816404

רוצים לדעת יותר על פשפש המיטות הנפוץ? למידע נוסף הקליקו על הקישור:

פשפש המיטה

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן