פינוי הדירה מחפצים מיותרים

כך תמנעו את הצורך במדביר

אנשים שאוגרים בביתם אובייקטים שונים, מאוספים פשוטים ועד אגרנות, חשופים גם לסכנות תברואתיות רבות וקשות שמחייבות דרכי הימנעות מקצועיים. 

שלא תטעו, בחברת ירוק הדברות אנחנו שמחים לתת שירות :), אבל גם אוהבים לספק ללקוחותינו מידע מקיף שיאפשר להם להימנע מהוצאות מיותרות. 

חשיבות הניקיון בבנייני מגורים על מנת להישמר ממזיקים

הקושי בהיפטרות מחפצים

אגרנות מתבטאת באגירה של כמות פריטים גדולה בהרבה ממה שאפשר להשתמש, מה שגורם לפונקציונליות הבית להיפגע. 

רבים מאתנו כלל לא מודעים לכך שזוהי נטייתנו ובתחילה מתקשים להיפטר מחפצים ופריטים בלי קשר לצורך בהם. אט אט, כאשר עומס החפצים שנערמים בביתנו משפיע קשות על תחומי חיים רבים ובעיקר על בריאותנו, אז הרי שמוטב לבחון את הנושא בקפידה.

קושי להיפטר מחפצים הוא נושא מוכר וידוע בקרב רבים. המלצתנו היא לבחון כיצד ניתן להיפטר או למסור חפצים ופריטים אשר עלולים להפוך את חלל הדירה או הבית למוקד של מכרסמים, חרקים ומזיקים.

זקוקים לשירותי הדברה? השאירו לנו פניה:

ארונות שירות במטבח

ארונות השירות הם המקום הראשון שבו מומלץ לבחון אם האגרנות הופכת לבעייתית.

בארונות השירות לרוב אנחנו נוהגים לאחסן מזון יבש, לרבות אורז, פתיתים ושלל מאכלים נוספים. בחלק מן המקרים, מקומות שכאלו מועדים לפורענות ומספיקה גרגר אחד של מזון שהיה חשוף, כדי להוות קרקע פורייה להופעתם של חרקים.

לרוב בארונות השירות, ישנם חריצים שגדולים דיו כדי שהחרקים יוכלו לעבור מן הארון ועד אל חלקו האחורי של הקיר. מומלץ אם כן, לנקותם היטב ולבחון באם ישנו צורך אמיתי בפריטים השונים, או שמא ניתן להשליך את חלקם.

חבילות וארזים בצדי החדרים

דרך נוספת שעלולה להוות קרקע פורייה להופעתם של מזיקים וחרקים, היא באמצעות הנחתם של ארזים ופתרונות אחסון שונים בסמיכות אחד לשני בצדי החדרים.

לרוב כאשר חלל הבית איננו מרווח, נטייתנו לנקות אותו היא פחותה, וכך מתחיל “גלגל קסמים” שאט אט הפך את המלאכה להרבה יותר מורכבת וקשה. המכרסמים מצדם נהנים משפע של לכלוך וזוהמה שאינם מקבלים התייחסות, ואנו מצדנו לא רואים כלל את החרקים שנהנים ממסתור מושלם עבורם.

אם אתם מוצאים את עצמכם מתקשים לפנות חפצים שונים, מומלץ להיעזר בבני משפחה ואף לרתום לצדכם את שירותיה של חברה מקצועית המתמחה בפינוי דירות.

שמירה על ניקיון - מונעת מפגעים תברואתיים

כדי שתוכלו להבטיח לעצמכם סביבת מחייה שקטה, נעימה ונקייה – מומלץ להימנע מאגירתם המיותרת של חפצים ופריטים שונים. לצד האבק הרב שמצטבר ושמוביל להופעתה של קרדית האבק, הרי שפריטים וחפצים רבים, מספקים אזור מחייה מוצל ומסתור עבור חרקים ומכרסמים.

חרקים יכולים להעביר את מחלותיהם באמצעות מגע עם מזון, וכן מכרסמים יכולים להוות סכנה כפולה ומכופלת כאשר הם נושאים עמם מחלות.

נכתב בשיתוף עדי פינויים – שירות פינוי דירות בפריסה ארצית.

יצירת קשר מהיר

אין לכם זמן לבזבז?
צרו עמנו קשר מידי:

השאירו פניה ונשוב אליכם בהקדם:

התקשרו

השאירו פניה

דילוג לתוכן