סילוק יונים

סילוק יונים

האם סילוק יונים הוא הפתרון הנכון?

הרחקתן של היונים מן המקום שבו אנו גרים / עובדים, מתבצעת באמצעים שונים אשר "רומזים" להן כי הן אינן רצויות עוד.

היונים למרבה הצער, אינן ממהרות להסתלק מן האזור אותו הן הפכו למקום מגוריהן, דבר אשר יכול להשפיע רבות על איכות חיינו ואף להתברר כמלחמת התשה בה ידנו איננה על העליונה.

"סילוק… הדברה… מה ההבדל?"

הדברה היא פעולה המתבצעת על מזיקים וחרקים שונים דוגמת נמלים, פשפשים ועכברים. אלו הם בעלי חיים שמצופה מן המדביר שיוודא כי אכן לא יטרידו עוד את מנוחתנו, וזאת דרך קטילתם.

על אף האמצעים המשוכללים הקיימים כיום בידינו, עודנו לא יכולים להביא לפתרון יעיל ומהיר יותר לבעיית מזיקים וחרקים, אלא על-ידי הריגתם. וויתור על ביצוע פעולות הדברה שכאלו, פשוט לא יניב את התוצאות אם בכלל.

לעומת זאת, יונים הן בעל חיים ש"מבין דבר או שניים", והן אכן יכולות לקלוט רמזים עבים בדבר היותן לא רצויות. האם זה פשוט? כמובן שלא. אחרת לא הייתם זקוקים לשירותיה של חברה המתמחה בסילוק יונים. האם זה אפשרי? וודאי שכן, אחרת היינו מחפשים מקצוע אחר :).

כיצד סילוק יונים מתבצע?

סילוקן של היונים איננו מזיק או פוגע ביונה.

בעוד שבקרב חרקים ומזיקים אחרים הדבר מקובל, הרי שהרג יונים איננו מתקבל על הדעת ויש בו כדי להתעלל ביונה ולהוביל לגסיסתה המתמשכת.

בחברת ירוק הדברות, אנו מתווים את האסטרטגיה הנכונה אשר תסייע לנו להביא להרחקתן של היונים באמצעים "מפויסים" ומקובלים. דוקרנים הם דוגמה לכך, ועל אף שהם נתפסים כמעוררי אימה וככאלו המסוגלים לפצוע, הרי שמטרתם היא לערער את נוחיותה של היונה אשר לא תמצא מקום הראוי לעמידה (דוגמת מעקי בטיחות).

דרך מקובלת נוספת לסלק את היונים מן השטח, היא באמצעות רשתות הגנה. רשתות אלו יכולות לסייע רבות בהגנה על הכביסה התלויה מחוץ לבית, ובשמירה על הגגות. נהוג להתקין רשתות נגד יונים על משטחים סולאריים וזאת כדי למנוע את כניסתן של היונים תחת המשטחים הסולאריים ומשם להטיל את צואתן, הלא היא ידועה יותר בשם לשלשת היונים.

ברוכים הבאים לחברת ירוק

שירותי הדברה וסילוק יונים מקצועיים הם אינם עניין של מה בכך, וחשוב לדרוש הצגת רישיונות המעידים על שירות מקצועי.

בחברת ירוק נשמח להעמיד לרשותכם איש מקצוע בזמינות מידית אשר יגיע לאזור המדובר, ויתווה את האסטרטגיה הנכונה לסילוק היונים מן הנכס, הדירה, הבית או המשרד.

לפרטים נוספים וקבלת מידע השאירו לנו פניה באתר או התקשרו: 03-6816404.

למידע נוסף השאירו פניה:

יצירת קשר מהיר

אין לכם זמן לבזבז?
צרו עמנו קשר מידי:

דילוג לתוכן