מרחיק עורבים

מרחיק עורבים

יונים הם לא בעלי הכנף היחידים שמהווים מטרד באזורי מגורים. גם עורבים מקננים ומתרבים באזורי מגורים ברחבי הארץ, והם מביאים עמם מטרד רעש ולכלוך רב. בנוסף, הציפורים האלו עלולות להיות תוקפניות כלפי אנשים וחיות מחמד, בעיקר אם הן מרגישות מאוימות. כאן נגלה כיצד עובד מרחיק עורבים – אחד הפתרונות הפופולריים נגד הבעיה, והאם הוא אכן עוזר להיפטר מעורבים.

מרחיק עורבים מלאכותי: אופן פעולה והשפעה

בשוק ישנם סוגים שונים של מרחיקי עורבים, ואחד הנפוצים ביותר הוא דחליל להרחקת עורבים. יש דחלילים בצורת עורבים ודחלילים בצורת ינשופים.

שני סוגי הפסלונים האלו משמשים כגורם הרתעה נגד עורבים, וכאשר עורבים וציפורים מבחינות בהם – הן מתרחקות למקומות אחרים.

ניתן להציב מרחיקי עורבים כאלו על חלונות, בחצרות וגם גגות, ועורבים נמנעים מלהתקרב לאזורים עם הפסלונים האלו. למרות שמדובר בפתרון פשוט ויעיל, הוא מוגבל מאוד.

עורבים אכן נרתעים מדחלילים שונים, אבל רק לזמן מוגבל. לאחר תקופה מסוימת, עורבים מבחינים שלא מדובר באיום אמיתי, הם מתרגלים למראה של הדחלילים וחוזרים למקומות שהיו בהם. לכן מומלץ לבחור בפתרון מקצועי נגד עורבים שמאפשר להרחיק אותם לטווח הקצר והארוך.

 

הרחקת עורבים מקצועית

כאמור, דחלילים נגד עורבים לא באמת עושים את העבודה. למרבה השמחה, יש פתרונות יעילים יותר נגד עורבים, כמו:

דוקרנים נגד עורבים

דוקרנים נגד עורבים עשויים מנירוסטה אל-חלד, והם מזדקרים כלפי מעלה בשורות שורות. ניתן להניח את הדוקרנים האלו על מגוון משטחים, כמו אדני חלון, ולמנוע חדירה של עורבים. למרות שהשם נשמע מעט מאיים, דוקרנים לא מזיקים לעורבים. הם פשוט יוצרים סביבה לא יציבה עבור בעלי הכנף האלו: כאשר עורבים מתקרבים לאזור עם דוקרנים, אין להם היכן לעמוד, והם מתעופפים.

סלילים נגד עורבים

גם סלילים יוצרים משטח שלא ניתן לעמוד עליו בצורה נוחה. סלילים קפיציים נגד עורבים מתחברים לקצוות של משטחים שונים, כמו גגות, ועורבים לא מצליחים לעמוד על המשטחים האלו. כמו עם הדוקרנים, מדובר בפתרון יעיל שלא מזיק לעורבים, אלא מרתיע אותם.

רשתות נגד עורבים

רשת נגד עורבים מתאימה לסגירה של מקומות שבהם עורבים נכנסים, כמו מסתורי כביסה. הרשת נפרשת ומונעת כניסה של עורבים לשטח הסוגר.

מרחיק עורבים מקצועי מבית ירוק הדברות

שלושת הפתרונות שצוינו מעלה הם הטובים ביותר נגד עורבים, וציפורים אחרות, כמו יונים. הפתרונות האלו יעילים וידידותיים לסביבה, והם מתאימים למבנים פרטיים, מוסדות ומבנים שבהם פועלים עסקים. אם אתם מחפש מרחיק עורבים מקצועי, אצלנו תוכלו ליהנות משירות מקצועי ואמצעי הרחקה איכותיים ועמידים. השירות שלנו זמין ברחבי הארץ, ואיתנו תיהנו מפתרונות ירוקים וידידותיים לסביבה נגד ציפורים ומזיקים שונים.

אם אתם סובלים מבעיית עורבים, פנו אלינו בכל עת. השירות שלנו זמין לכם בכל עת, במחירים נוחים במיוחד ואחריות על כל שירות שאנו מספקים.

למידע נוסף השאירו פניה:

הפרויקטים שלנו:

יצירת קשר מהיר

אין לכם זמן לבזבז?
צרו עמנו קשר מידי:

דילוג לתוכן