מרחיק חולדות בכפר סבא

מרחיק חולדות בתל אביב

אם אתם מתגוררים בכפר סבא והאזור וסובלים מבעיית חולדות – הגעתם למקום הנכון. כאן בירוק הדברות אנחנו מספקים שירותי הדברה מקצועיים, לצד שירותי הרחקת מזיקים. השיטות שלנו מאפשרות להיפטר מהמזיקים האלו באופן מהיר ויעיל, בשיטות ידידותיות לסביבה, ואנו נשמח לעזור לכם להיפטר מחולדות בכל עת שתרצו.

מרחיק חולדות בכפר סבא: הרחקת חולדות באופן עצמאי

לצד שיטות מקצועיות להרחקת חולדות, יש גם שיטות ביתיות להרחקת המזיקים האלו. המלכודת הוותיקה והמוכרת ביותר היא מלכודת הקפיץ, שלוכדת חולדות שעומדות עליה. מלכודת נוספת היא מלכודת כלוב, שמאפשרת ללכוד חולדות בלי להרוג אותן. מלכודת ביתית נודעת נוספת היא מלכודת דבק, שמושכת חולדות, שנלכדות עליה ברגע שהן עומדות עליה.

השיטות האלו פשוטות לשימוש, אך הן לא תמיד עושות את העבודה. בנוסף, כדי להיפטר מהחולדות שנלכדות, יש להמית אותן, או לשחרר אותן לחופשי באזורי טבע. אין ספק שמדובר במשימה לא פשוטה עבור מרבית האנשים, ולכן מומלץ להשאיר את משימת הלכידה לאנשי מקצועי.

איך אתם מבצעים הרחקת חולדות?

המטרה של הרחקת חולדות מקצועית היא לא רק להיפטר מהמזיקים האלו, אלא גם להבטיח שהם לא יחזרו. לשם כך צריך לבצע פעולות הרחקה, וכן לבדוק אזורים שבהן החולדות התרבו. חברת ירוק הדברות מבצעת שירותי הרחקת חולדות באמצעות מלכודות הומניות ומתוחכמות, שמאפשרות ללכוד אותן בלי להזיק לחולדות. לאחר תפיסת המזיקים, המרחיקים המקצועיים שלנו אוספים את המלכודות, ומבצעים שחרור לאזורי טבע.

במקרים מסוימים, שבהם החולדות פלשו במספרים גדולים, או הקימו מחילות, יש לבצע המתה של המזיקים. אנו עושים זאת באמצעות רעלים שמיועדים למטרה הזו. החולדות לוקחות את הרעל חזרה איתן למחילה, ובכך מתבצעת המתה של המזיקים. אנחנו תמיד משתדלים לבדוק אם יש דרכים חלופיות להיפטר מחולדות, אך כאשר אין – זו השיטה המומלצת.

הרחקת חולדות מקצועית בכל רחבי הארץ

אם אתם מחפשים מרחיק חולדות בכפר סבא ומעוניינים בשירות מקצועי – חברת ירוק הדברות כאן עבורכם. אנחנו זמינים ללקוחותינו סביב השעון, ומגיעים בהתראה קצרה לאחר הקריאה. השירות שלנו זמין ללקוחות פרטיים, מוסדות ועסקים, ואנו מספקים מגוון שירותי הרחקה במחירים נוחים במיוחד. אם אתם מבחינים בחולדות, או במזיקים אחרים בסביבתכם – פנו אלינו, ונשמח לסייע לכם ליהנות מסביבה נקייה ממזיקים.

יש לכם שאלות? פנו אלינו

בין שאתם צריכים שירות של מרחיק חולדות בכפר סבא, או בכל אזור אחר – חברת ירוק הדברות כאן עבורכם. אנו מבצעים מגוון שירותי הדברה והרחקת מזיקים בפריסה ארצית, ונשמח לעמוד לשירותכם בכל עת. ניתן להשאיר לנו פנייה במגוון דרכי התקשרות, או להתקשר אלינו ישירות. הצוות המקצועי שלנו מונה מדבירים ומרחיקי מזיקים מקצועיים ובעלי רישיון, ואנחנו מספקים מגוון שירותי הדברה והרחקה ידידותיים לסביבה. פנו אלינו בכל עת ותיהנו משירות מהיר, אדיב ומקצועי עבור כל בעיית מזיקים.

למידע נוסף השאירו פניה:

הפרויקטים שלנו:

יצירת קשר מהיר

אין לכם זמן לבזבז?
צרו עמנו קשר מידי:

דילוג לתוכן