לוכד נחשים בחולון

לוכד נחשים מקצועי בחולון

ירוק הדברות מעניקה שירותי לכידת נחשים בחולון והסביבה. לרשותנו צוותים מקצועיים בפריסה נרחבת אשר מאפשרים היענות לקריאת חירום באופן מידי וללא דיחוי. ראיתם נחש? פנו חברת ירוק הדברות עוד היום לקבלת שירות.

למידע נוסף ותיאום הגעת הצוותים של חברת ירוק, השאירו לנו פניה באתר או צרו עמנו קשר טלפוני במספר: 03-6816404.

לוכד נחשים

לוכד נחשים בחולון - זמינות מסביב לשעון

נחשים הם אינם משחק ילדים. די בכך שנחש יכיש אדם בריא ואיתן, כדי שכבר בתוך דקות ספורות הוא עלול יהיה להימצא בסכנת חיים מידית!

לאור העובדה שהימצאותו של נחש עלולה להוות סכנה מידית, חברתנו מאפשרת זמינות מידית מסביב לשעון ואפשרות להזעקת צוותים לקריאות חירום. הצוותים המקצועיים של חברת ירוק עוברים את כל ההשתלמויות הנדרשות וההכשרות המאפשרות מתן שירות מקצועי, אדיב, יעיל ומהיר. אנו שומרים על ביטחון הלקוחות שלנו ובטחון הצוותים ומספקים שירות ללא דיחוי.

להזמנת שירות לוכד נחשים בחולון השאירו פניה:

הרחקת נחשים בחולון - לא מדובר בתרחיש תלוש מהמציאות

נשמע לכם שמפגש עם נחש בעיר כמו חולון הוא תרחיש בדיוני? ובכן, המציאות יודעת להפתיע אותנו ותקריות בהם תושבים פוגשים בנחשים עלולות לקרות הן בבתי קרקע ובתים פרטיים והן בדירות.

חולון כמו ערים נוספות רבות באזור המרכז ממוקמת בסמוך לקו החוף, ובחודשי הקיץ החמים מתאפיינת במעלות גבוהות ולחות גבוהה. כל אלו יוצרים תנאים אידיאליים למחייה עבור נחשים.

ראיתי נחש - מה הצעד הבא שעלי לעשות?

צעד אחורה תהיה התגובה הנכונה ביותר. התרחקו מן הנחש ככל הניתן. לכל הפחות 2 מטרים.

מהרגע ששמתם את עצמכם בנקודה בטוחה יותר מפני הנחש, התקשרו ללוכד נחשים בחולון שיגיע ויטפל בבעיה באופן מידי. עד לבואו של לוכד הנחשים, התריעו בפני העוברים והשבים על כך שיש נחש בסביבה. נסו שלא להוריד את העיניים מהנחש כדי שתוכלו לראות להיכן הוא זוחל. בהגיעו של איש המקצוע, תוכלו להכווין אותנו ולהקל באופן משמעותי על פעולת האיתור.

אם מתאפשר, נסו לצלם את הנחש. אל תתקרבו אליו כדי שתצא תמונה איכותית יותר. זה לא שווה את הסיכון. זה רק יעזור לנו לזהות את סוג הנחש והאם הוא ארסי או לא. אין מדובר בפעולה שהיא הכרח כלל וכלל.

לכידת נחשים בחולון זה חברת ירוק

לחברתנו ניסיון עתיר שנים וצוותים מקצועיים אשר יכולים לספק תגובה מידית.

חברתנו מספקת שירותי הדברה ירוקה, וככזאת אנו עושים את מירב המאמצים לשמור על בעלי החיים ולהגן עליהם. בדיוק כמו שאתם חוששים, כך גם הנחש עלול להילחץ מן הסיטואציה שנוצרה סביבו. אנו מפצירים בכם שבמהלך פעולת הלכידה, תשמרו על מרחק ותניחו לאנשי המקצוע לבצע את עבודתם.

פעולת החילוץ והלכידה תהיה מהירה הרבה יותר ובטוחה הרבה יותר לכולם. לנחש לא יקרה כלום, והוא ישוחרר בטבע.

זמינים עבורכם באופן מידי

לאור העובדה שלכידת נחשים בחולון היא מקרה חירום, חברתנו זמינה עבורכם מסביב לשעון. צרו עמנו קשר טלפוני או השאירו פניה ונשמח לעמוד לשירותכם.

שאלות נפוצות בנושא הרחקת נחשים בבת ים

כן. לכידת נחשים היא מקרה חירום והימצאותו של נחש יכולה לסכן אתכם ואת העוברים והשבים. על כן, אנו זמינים במידי ובעיקר באזור המרכז.

שמירה על מרחק של לפחות 2 מטר, להזעיק איש מקצוע באופן מידי, להרתיע בפני העוברים והשבים, לשמור על קשר עין עם הנחש כדי לדעת לאן הוא זוחל.

חברתנו פעילה למעלה מעשור. ניתן לראות רישיונות הנדרשים כחוק באתר.

בחרו את המיקום הרצוי

יצירת קשר מהיר

אין לכם זמן לבזבז?
צרו עמנו קשר מידי:

השאירו פניה ונשוב אליכם בהקדם:

התקשרו

השאירו פניה

דילוג לתוכן