לוכד נחשים בהרצליה

לוכד נחשים מקצועי בהרצליה

ברוכים הבאים לחברת ירוק הדברות. חברתנו מספקת שירותי לכידת נחשים בהרצליה והסביבה, ושולחת צוותים מקצועיים באופן מידי וללא דיחוי. נשמח לעמוד לשירותכם ולהדריך אתכם כיצד לנהוג בשעת חירום עד להגעתו של איש המקצוע.

לקבלת פרטים נוספים ותיאום הגעת צוותים ללכידת הנחש שזה עתה ראיתם, השאירו לנו פניה או צרו עמנו קשר בטלפון שמספרו: 03-6816404.

לוכד נחשים

לוכד נחשים בהרצליה - שירותי חירום מידיים

אם זה עתה ראיתם נחש, דעו כי אין מדובר בתרחיש רגיל ועליכם ליצור קשר עם לוכד נחשים באופן מידי וללא דיחוי.

אנחנו אמנם אוהבים נחשים (אחרת איך היינו עוסקים בתחום?), אך הם יכולים להיות חיה מסוכנת, מסוכנת מאוד. נכון, ישנם נחשים שאינם ארסיים ושאינם מהווים כל סכנה לבני אדם, אך מנגד אם מדובר בנחש ארסי, הרי שהכשתו יכולה להציב את האדם שנפצע בסכנת חיים מידית!

ביצירת קשר עם חברת ירוק אנו מספקים שירות מידי וללא דיחוי ושולחים לוכד נחשים מוסמך שיגיע למוקד הבעיה. באם יש צורך, חברתנו זמינה 24 שעות ביממה.

להזמנת שירות לוכד נחשים בהרצליה השאירו פניה:

נחש בהרצליה? באמת?

כן לא דמיינתם. אם ראיתם נחש בעיר הגדולה וחשבתם שאין זה ייתכן שהטבע הגיע ממש אל מפתן דלתיכם, אז דעו כי זוהי המציאות האמיתית.

הטבע אמנם נראה מרוחק בעיר הגדולה, אך הוא נמצא סביבתנו בכל עת, והוא לא אחת גם נמצא ממש מעבר לפינה. בערי המרכז ניתן למצוא נחשים מעת לעת ובעיקר בחודשי הקיץ החמים והלחים. היות שהרצליה ויתר ערי המרכז נמצאות על קו החוף, הרי שהלחות הגבוהה היא תנאים אידיאלים עבור נחשים.

מה עושים כאשר רואים נחש?

לפני שאתם מזעיקים לוכד נחשים בהרצליה, הקפידו לוודא שאתם שומרים על בריאותכם. התרחקו מן הנחש מרחק של לפחות 2 מטרים והקפידו לשמור על קשר עין עם הנחש. באם תוכלו להדריך אותנו להיכן הוא זחל הוא ממש להראות לנו את מקום הימצאותו – זה יוכל לסייע ולקצר את משך עבודת האיתור והלכידה.

באם מתאפשר, נסו לצלם את הנחש. אל תתקרבו אליו שכן אתם מסכנים את בריאותכם. גם אם התמונה תהיה באיכות ירודה ומרחוק, הרי שהדבר יוכל לסייע לנו להבין את סוג הנחש ומידת המסוכנות שלו.

הקפידו להתריע בפני העוברים והשבים על כך שישנו נחש באזור וכך תוכלו לתרום רבות ולשמור על בריאות הציבור.

לכידת נחשים בהרצליה - מה עושים בזמן הלכידה עצמה?

צופים מרחוק, ובעיקר משתדלים שלא להתקרב, לא להפחיד את הנחש ולא לפגוע בריכוז של לוכד הנחשים מטעם חברת ירוק.

מדובר בסיטואציה לא פשוטה שמצריכה ריכוז מלא. ניתן בהחלט לצפות בהצגה, אך לא להתקרב ולא ליצור המולה. הנחש מפחד בדיוק כמוכם אם לא יותר, ואנו רוצים להבטיח את לכידתו המהירה ואת שחרורו חזרה לטבע באזור המיועד לכך.

זמינים עבורכם באופן מידי

חברת ירוק הדברות מספקת שירותי לכידת נחשים בהרצליה תוך מתן דגש על זמינות מידית וללא דיחוי.

ניתן ליצור עמנו קשר טלפוני או להשאיר פניה, ולוכד נחשים בהרצליה מטעם חברת ירוק כבר בדרך אליכם.

שאלות נפוצות בנושא הרחקת נחשים בהרצליה

מידית. נחשים הם לא עניין של מה בכך והם יכולים להציב אתכם בסכנת חיים.

התרחקו לפחות 2 מטרים, שמרו על קשר עין כדי להדריך אותנו על מקום הימצאותו, נסו לצלם אותו רק אם מתאפשר והתריעו על כך בפני העוברים והשבים.

ירוק הינה חברה וותיקה המספקת את שירותיה למעלה מעשור.

בחרו את המיקום הרצוי

יצירת קשר מהיר

אין לכם זמן לבזבז?
צרו עמנו קשר מידי:

דילוג לתוכן