לוכד נחשים - הרחקת נחשים 24/7

לוכד נחשים מקצועי

ברוכים הבאים לחברת ירוק המעניקה שירותי הדברה, הרחקת יונים ולכידת בעלי חיים לרבות נחשים.

אתם לא חייבים להחזיק בפוביה מוכחת בכדי שתחששו לבוא במגע עם הזוחלים חסרי הרגליים. רבים אינם יודעים להבחין בין מיני הנחשים השונים, ומומלץ שלא לקחת הימור בכל הנוגע לארסיותו.

מצאתם נחש בקרבת אזור מגוריכם, המשרד, גינה ציבורית או אזור הומה אדם אחר? הזעיקו באופן מידי לוכד נחשים מוסמך ומקצועי: 03-6816404.

לוכד נחשים

לוכד נחשים בזמינות מלאה

הימצאותו של נחש היא איננה עניין שניתן להתמהמה בו. מה גם שחלון ההזדמנויות לאיתור הנחש הוא מצומצם ועל-כן הזמינות היא פרמטר מוביל בהזמנת לוכד נחשים מקצועי. חברת ירוק זמינה עבורכם לקריאה מידית ומעניקה שירותים בכל רחבי הארץ.

לרשותכם צוות לוכדי נחשים מסור ומקצועי.

להזמנת שירות הרחקת נחשים השאירו פניה:

האם נחשים מהווים סכנה מידית?

המלצתנו הכנה היא פשוט לא לקחת שום אפשרות אחרת בחשבון. נחשים וזוחלים אחרים יכולים לגרום נזק לאדם ופגיעתם עלולה להיות קטלנית. בעונת הקיץ מתרבה אוכלוסיית הנחשים ושאר הזוחלים והם מתקרבים ולעיתים אף פולשים לסביבת המחיה של האדם.

ראינו נחש - מה עלינו לעשות?

מרביתנו נוהגים לחשוב בהיגיון שהפוך מטבעם של זוחלים בעלי דם קר. מוטב שלא נימצא בקרבתם כלל ושלא ננסה "לשדר עסקים כרגיל". איתרתם נחש שנמצא בקרבתכם? התרחקו ממנו ככל האפשר. נחשים אולי זוחלים אט אט, אך הם מסוגלים להאיץ את מהירותם בהפתעה. אין לקחת כל הימור גם אם אתם בטוחים כי הנחש איננו ארסי, או איננו משדר בהלה.

עמדו על המשמר

החל מן הרגע שבו איתרתם את הנחש, נסו להמשיך ולהבין היכן מיקומו. כמו כן, עבור פעולת לכידת נחשים מומלץ לצלם את הנחש (מבלי להתקרב אליו!) וזאת כדי שלוכד הנחשים יידע לזהות את הנחש בצורה קלה ומהירה יותר.

אין לסייע ללוכד הנחשים! זוהי איננה עבודתכם ואינכם מודעים לסכנות.

הפתרון הוא - לוכד נחשים מומחה של "ירוק"

חברת "ירוק" מתמחה בלכידת נחשים ולכידת זוחלים אחרים מבתים פרטיים, דירות, מפעלים ומוסדות ציבור. לוכדי הנחשים המומחים של החברה יאתרו את הנחש, ילכדו אותו באמצעים המתאימים שברשותם וימנעו את הסכנה הצפויה לכם ולבני ביתכם.

בנוסף, עוסקת "ירוק" בחילוץ בע"ח, כלבים וחתולים שנלכדו במקומות גבוהים ומסוכנים בעלי גישה מסובכת וקשה.

לפרטים נוספים התקשרו 03-6816404 או השאירו פניה באתר.

שאלות נפוצות בנושא הרחקת נחשים:

כשזה מגיע להרחקת נחשים ולכידתם, אין זמן לבזבז. אנחנו זמינים עבורכם 24 שעות ביממה.

חברת ירוק מספקת שירותי הדברה והרחקת נחשים בכל רחבי הארץ, אולם זמינה באופן נגיש ומידי יותר באזור מרכז הארץ.

לחברתנו וותק עתיר שנים בתחום ההדברות, לכידת בעלי חיים והרחקת יונים. בנוסף, תוכלו לראות באתרנו את כל הרישיונות הנדרשים כחוק (מומלץ לבדוק כל חברה לפני שמזמינים ממנה שירות).

דילוג לתוכן