יתוש אנופלס

מהו יתוש אנופלס?

יתושים מסוג אנופלס אמנם לא ידועים לנו בשמם הרשמי, אך הם בהחלט מוכרים לנו לשמצה בעיקר בשל היותם מעבירי מחלת המלריה. כיאה ליתושים, גם עבור האנופלס, תנאי המחייה האידיאליים נמצאים בסמוך למקורות מים עומדים. לאור זאת, חברת הדברות מקצועית תחפש קודם כל אחר מקורות מחייה אלו וזאת כדי לספק הדברה איכותית ואפקטיבית.

עד למחצית המאה העשרים, יתושי אנופלס היו בעלי תפוצה נרחבת בכל ישראל, דבר שהוביל למהלך ייבוש הביצות הרבות שאפיינו אותה. חשוב לציין כי יתושים אלו אינם יכולים להתקיים באזורים בהם המים מזוהמים יתר על המידה. עיקר הדברתם הושגה באמצעות מיגור הביצות, דבר שהוביל לירידה דרסטית במספרם.

חשוב לציין כי ארץ ישראל עדיין מהווה אזור אופטימלי למחייתם של יתושי אנופלס וכך לעתים מאותרות אוכלוסיות נוספות בסמוך למקורות מים עומדים. 

איזה נזק יכול להיגרם על-ידי יתוש אנופלס?

בדומה לחרקים מעופפים רבים אחרים, גם נקבת יתוש האנופלס זקוקה לדם הכולל חלבון לצורך ביציה. בעת פעולת מציצת הדם, חודרים חומרים כימיים שונים מצד היתושה אל עבר היונק. חומרים אלו עלולים גם להעביר גורמים מזהמים שונים אשר יכולים להביא לעלייה בתחלואה ובין היתר למחלת המלריה.

זקוקים להדברה מקצועית?

ברוכים הבאים לירוק, המעניקה שירותי הדברה מקצועיים, הרחקת יונים, סילוק מזיקים ולכידת וחילוץ בעלי חיים.

הימצאותם של יתושים היא איננה עניין של מה בכך, וחשוב להיות זהירים כדי שלא להידבק במחלות ונגיפים שונים. אנו נשמח לספק לכם ייעוץ מקצועי להבנת גודל הבעיה ולבצע הדברת  יתושים מקצועית ומקיפה שתסיר את האיום לזמן ארוך וממושך. אין מדובר רק בהדברת היתושים הקיימים, כי אם במיגור מקור מחייתם.

לפרטים נוספים השאירו לנו פנייה באתר או התקשרו: 03-6816404.

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

השאירו פניה ונשוב אליכם בהקדם:

התקשרו

השאירו פניה

דילוג לתוכן