ינשוף מרחיק עורבים

יונה

ינשוף מרחיק יונים מהווה את אחת מהדרכים הפופולריות ביותר עבור הרחקת יונים. פסלים מהסוג הזה משמשים אנשים במשך שנים רבות, אך האם הם באמת עובדים? הרחקת יונים ביעילות אפשרית עם שיטות מקצועיות, וכאן נגלה כיצד תוכלו להיפטר מהבעיה לצמיתות.

ינשוף מרחיק יונים: כיצד הוא עובד?

ינשופים להרחקת יונים, כמו פסלונים אחרים להרחקת יונים, משמש כגורם הרתעה נגד בעלי כנף. ינשוף מהווה איום על יונים ובעלי כנף אחרים, וכאשר הם רואים פסלון של ציפורים כאלו, הם לא מתקרבים למקום. כלומר, הינשוף מפחיד את היונים והן עפות למקום אחר.

ישנם ינשופים ממגוון סוגים ודגמים, וניתן להניח אותם על מגוון משטחים: על מדשאות, חלונות ומרפסות. אך, האם הפסלונים האלו עובדים? התשובה היא “כן” וגם “לא”. ינשוף להרחקת יונים עובד, אך עם יעילות מוגבלת. הוא מרתיע יונים, אבל לא לטווח ארוך.

יונים שרגילות לחיות באזורים עם בני אדם לא נרתעות מהנוכחות שלנו. אותו עקרון עובד עם הפסלונים: יונים נרתעות מינשופים אבל לא לטווח הארוך. כאשר ציפורים מתרגלות למראה של הפסלונים האלו, הן כבר לא מתרחקות מהאזור, וחוזרות אליו.

זה נכון גם לגביי פסלונים אחרים, כמו עורבים להרחקת יונים. דחלילים עושים את העבודה, אבל ביעילות מוגבלת. למרבה השמחה יש כיום פתרונות עם יעילות מרבית, שמרחיקים יונים לצמיתות.

שיטות להרחקת יונים ביעילות

אם אתם מחפשים פתרון יעיל נגד יונים, מומלץ לבחור בין השיטות הבאות:

דוקרנים נגד יונים

השיטה הזו נמצאת בשימוש כבר זמן רב, והיא מוכיחה את יעילותה בכל פעם מחדש. הדוקרנים האלו עשויים מנירוסטה אל חלד, והם יוצרים סביבה שהיונים לא יכולות להתקרב אליה. למרות שמה של השיטה, היא אינה מזיקה או מכאיבה ליונים, אבל היא כן מרחיקה אותן מאזורים שונים, לרבות חלונות.

סלילים קפיציים נגד יונים

בדומה לדוקרנים, גם סלילים קפיציים יוצרים סביבה לא נוחה ליונים. כאשר יונים מנסות לעמוד או להתקרב לסלילים, הן פשוט לא מצליחות לעשות זאת, ועפות הלאה.

רשתות נגד יונים

רשתות נגד יונים נועדו לסגירה של אזורים שונים, כדי למנוע חדירה של הציפורים דרכן. השיטה הזו מרחיקה יונים ביעילות, והיא נועדה לאזורים פתוחים שיונים חודרות ומקננות בהם.

בניגוד להשמה של ינשוף מרחיק יונים, שלושת השיטות האלו הן לא בעלות יעילות מוגבלת. דוקרנים, סלילים ורשתות נגד יונים הם לא גורמים שיונים יכולות להתרגל אליהן, ולכן הם יעילים לטווח ארוך.

הרחקת יונים באופן מקצועי

אם אתם מחפשים שיטות להרחקת יונים, חברת ירוק כאן עבורכם. במקום ינשוף מרחיק יונים, אנו נתקין לכם אמצעים איכותיים ועמידים להרחקת יונים, במבנה פרטי, בניין מגורים, משרד או מבנה מוסדי. אצלנו תוכלו ליהנות משירות במחירים נוחים במיוחד, ומשיטות ידידותיות לסביבה להרחקת יונים ומזיקים אחרים. פנו אלינו בכל עת, ונשמח לספק לכם שירות מהיר בכל עת.

למידע נוסף השאירו פניה:

הפרויקטים שלנו:

יצירת קשר מהיר

אין לכם זמן לבזבז?
צרו עמנו קשר מידי:

השאירו פניה ונשוב אליכם בהקדם:

התקשרו

השאירו פניה

דילוג לתוכן