טיפול להרחקת יונים

יונה עומדת על גג רעפים

יונים הפכו מזה שנים רבות למטרד ידוע במרחב הציבורי; כיום הציפורים האלו לא חוששות מבני אדם, והן מקננות בבתי מגורים, מבני מגורים משותפים, בתי עסק ובמקומות נוספים ללא פחד. מלבד מטרד הרעש, יונים גורמות ללכלוך רב, נושאות כיני יונים, מותירות אחריהן נוצות ולשלשלת והופכות כל אזור שהן נמצאות בו למלוכלך. למרבה השמחה, יש כיום מגוון שיטות טיפול להרחקת יונים שיאפשרו לכם ליהנות מסביבה נקייה ונעימה – מלכלוך וגם מרעש.

טיפול להרחקת יונים: האם טיפולים ביתיים עובדים?

לפני שהם פונים לטיפול מקצועי, אנשים רבים מנסים מגוון פתרונות ביתיים להרחקת יונים: דיסקים, דחלילים להרחקת יונים ותרסיסים שונים מהווים שיטות נפוצות להרחקה של יונים.
אולם, השיטות האלו הן בעלות יעילות מוגבלת בלבד, אם בכלל. כאשר יונים מתרגלות למראה של דחלילים, הן חוזרות בדיוק למקום שבו היו תמיד. כלומר, דחלילים להרחקת יונים יוצרים אפקט התחלתי, אבל בהמשך הדרך הם אינם יעילים.

תרסיסים להרחקת יונים גם עושים את העבודה באופן חלקי, אבל יש להם תופעות לוואי לא נעימות: תרסיסים כימיים שונים מכילים רכיבים עם ריח שמרתיע יונים. החומרים הכימיים האלו נישאים באוויר, כך שבני אדם וגם בעלי חיים שואפים אותם. תרסיסים אחרים להרחקת יונים הם בעלי מרקם דביק, ולא מאפשרים ליונים לעמוד עליהם בנוחות. התוצאה היא אזורים דביקים מאוד שעליהם נדבקים חרקים, אבק, נוצות ולכלוך אחר. קשה להסיר את החומרים האלו, וכדי לנקות אזורים מרוססים, צריך להשתמש בטרפנטין.

טיפול מקצועי להרחקת יונים

כפי שראיתם, שיטות ביתיות להרחקת יונים לא עושות את העבודה. כדי להרחיק את הציפורים האלו, יש צורך לבצע טיפול להרחקת יונים עם מקצוענים, וזה בדיוק מה שאנחנו עושים בחברת ירוק הדברות.
השירותים שלנו כוללים התקנה של פתרונות מוכחים ועמידים להרחקת יונים: דוקרנים נגד יונים, סלילים קפיציים נגד יונים ורשתות נגד יונים. האמצעים האלו ניתנים להתאמה באזור שיש בו יונים, והם לא מאפשרים חדירה, עמידה וקינון של יונים.

שלושת האמצעים האלו מתאימים למבנים פרטיים, עסקיים, ציבוריים ומוסדיים, והם מספקים פתרון ארוך טווח נגד יונים. חומרי הגלם שמהם עשויים הפתרונות הנ"ל עמידים בפני מזג האוויר ואינם ניזוקים בקלות, כך שתוכלו ליהנות מסביבה נקייה מיונים במשך זמן רב.

ירוק הדברות: הרחקת יונים מקצועית

אם אתם מחפשים טיפול להרחקת יונים שיעשה את העבודה, פנו אלינו. חברת ירוק הדברות מספקת שירותי הדברה והרחקת יונים בפריסה ארצית, עם האמצעים האיכותיים ביותר למשימה. הצוות המקצועי שלנו מבצע התאמה של אמצעי ההרחקה לכל אזור שבו הם נדרשים, כך שאתם יכולים ליהנות משירות יעיל ומותאם אישית. אם יש לכם שאלות, אנחנו כאן עבורכם. ניתן ליצור עמנו קשר טלפוני, או להשאיר פנייה, ואנחנו נשמח לחזור אליכם בהקדם, עם מענה אדיב ושירות מקצועי בכל עת.

למידע נוסף השאירו פניה:

הפרויקטים שלנו:

יצירת קשר מהיר

אין לכם זמן לבזבז?
צרו עמנו קשר מידי:

דילוג לתוכן