לכידת חתולים

לכידת חתולים

תוכן עניינים

שירות לוכד חתולים

החתול הוא אחת מחיות המחמד האהובות ביותר על בני האדם, אולם לעיתים החתולים עלולים להפוך למפגע תברואתי קשה. כאשר מדובר בחתולי רחוב שהתמקמו בחדר הזבל של הבניין ומפזרים את האשפה בכל מקום, או כאשר חתולים משוטטים מוצאים דרכם לקניונים, בתי חולים, סופרמרקטים ומפעלים ומשאירים צואה ושתן המזהמים את המקום. חתולים לא מטופלים אף עלולים להפיץ פרעושים וטפילים אחרים הפוגעים בבני אדם.

במקרה של מפגע תברואתי הנגרם על ידי חתולים יש לנסות ולאטום פתחים דרכם יכולים החתולים לחדור למבנה. להימנע מלהשאיר שאריות מזון במקומות חשופים וגלויים לעין, ובמידה וכל זה לא עוזר מומלץ להזמין לוכד חתולים.

לכידת חתולים מתבצעת באמצעות מלכודות מיוחדות שאינן פוגעות בחתול. החתול שנלכד מועבר לרשות הווטרינר המחוזי ובסמכותו להחליט בדבר עתידו (בהתאם לפסיקת בג"ץ 4884/00).

חברת ירוק מתמחה בלכידת חתולים בעסקים פרטיים ומוסדיים.
לקבלת יעוץ, הזמנת עבודה או הצעת מחיר ללכידת בעלי חיים חייגו עכשיו 1-800-222-662.

מדוע חשוב להסתמך על לוכד חתולים?

בואו נגיד את זה ככה – יש סיכוי לא רע שכבר נוכחתם לגלות עד כמה החתול הוא חיה חמקמקה וזריזה. בנוסף לכך, אין מדובר בחיה סלחנית כאשר היא מרגישה מאוימת במידה כזו או אחרת.

שריטת חתול היא לא רק עוגמת נפש או פציעה כואבת, היא גם עלולה לכלול מגוון רחב של זיהומים ועל אחת כמה וכמה כאשר מדובר בחתולי רחוב. המלצתנו היא שלא לנסות לסייע לחתול או ללכוד אותו. יש לקרוא ללוכד חתולים באופן מידי, וזאת כדי שיפעיל מגוון טכניקות מקצועיות אשר יסייעו בעמידה במשימה. 

לקבלת מידע אודות השירות השאירו פנייה:

ירוק - מוסמכים בעבודה בגובה

לחברת ירוק הרישיונות הנדרשים לעבודה בגובה רב, דבר הנדרש לעתים בחילוץ חתולים. אין לנסות להגיע לחתול גם אם הדבר מרגיש בטוח וגם אם אתם חשים כי החתול בסכנה מידית.

ניסיון לחלץ את החתול לא רק יציב אתכם בסכנה, אלא יגרום לו להתבצר אף יותר בעמדתו, דבר אשר יקשה על לכידתו.

שאלות נפוצות

לחברת ירוק זמינות מידית 24/7 בעתות חירום.

בשעות הערב והלילה, יש לחייג אלינו, שכן פניה בטופס יצירת הקשר תיענה רק ביום שלמחרת.

לרשותונו ניסיון של למעלה מעשור בלכידת בעלי חיים לרבות חתולים.

חברתנו יושבת בתל אביב, אולם מספקת את שירותיה בכל רחבי הארץ.

יצירת קשר מהיר

אין לכם זמן לבזבז?
צרו עמנו קשר מידי:

דילוג לתוכן